808 Shares 7899 views

Elektroniczne papierosy eGo CE4. Opis produktu i jego główne cechy

Elektroniczne palenie jest ostatnio bardzo popularne. Nowa metoda jest otwarty dla więcej niż dziesięć lat temu, chiński Hon twarzy, zainteresował wielu. Z biegiem czasu, to niezwykłe telefony komórkowe i akcesoria do nich produkujemy w wielu krajach na całym świecie. Jeden z najwybitniejszych przykładów są uważane elektroniczne papierosy eGo CE4. Wiele osób zaczyna się z nim własnymi Experience „kąpiących się”.

Ciekawą nowością

Elektroniczne papierosy eGo CE4 jest bardzo łatwy w obsłudze. Ponadto zewnętrznie wyglądają dość reprezentacyjny. Zasada działania tego urządzenia przypomina zwykły inhalator medycznej. Papieros różni się od niego tym, że płyn w niej najpierw ogrzewa się w stanie pary, a dopiero potem do płuc po inhalacji. Może dlatego wszyscy ci, którzy palą w ten sposób, jest znany jako „kąpiących się”. Zgodnie z projektem, elektroniczny papieros eGo CE4 nie różnią się od modeli innych marek. Mają też dwa główne komponenty: baterię i atomizer.

Pierwszym z nich jest konwencjonalna bateria, która jest pobierana z zasilania przez USB do ładowania urządzenia i kartę sieciową. Druga część w rzeczywistości stanowi parownik jest połączony z wkładem, w którym ciecz jest palenie. On też inaczej nazywane „kartomizer”. Ponadto, ma knot i z której następuje odparowanie po całkowicie nasycony. Elektroniczne papierosy eGo CE4 są zazwyczaj wydawane z przezroczystym naboju, który jest nazywany „clearomizers” z angielskim jasne – «przejrzysty».

urządzenie do manewrowania

Co do zasady, elektroniczne papierosy są sprzedawane w postaci opakowanej. To może być jednorazowego użytku lub blister szczególny przypadek. Standardowy zestaw zawiera: elektroniczny papieros eGo CE4, ręczne i ładowarki. Czasami jako dodatek posiada specjalną butelkę do napełniania. Inne akcesoria stają się sami palacze. Każdy wybiera cieczą o zapachu, który lubi. Oprócz specyfikacji instrukcji i parametrów zawartych regułę clearomizers tankowania i zastąpić włókna spiralne. Te proste zabiegi, które są opisane, każdy użytkownik może wykonać. Na przykład, jeśli przestaniesz się „unosić” został niedawno zakupiony elektroniczny papieros eGo CE4.

Instrukcje w tym przypadku zaleca się dokonanie następujących kolejnych etapów:

 1. Odłącz ustnik z obudowy rozpylacza.
 2. Otworzyć butelkę.
 3. Ostrożnie wlać płyn w przestrzeni tak, że przepływa wzdłuż ścian clearomizers, uważając, aby nie dostać w samej spirali oraz otwór do oddychania.
 4. Powrót ustnik w miejscu.

Po papierosa mogą być ponownie użyte do innych celów.

Opinions „plażowiczów”

Przechodząc do zwykłych papierosów elektronicznej, każdy palacz stoi w obliczu wyboru: model co marka jest lepiej kupić, tak aby nie zepsuć pierwsze wrażenie. Na przykład, wiele osób takich jak elektroniczny papieros eGo CE4. Odpowiedzi o nim w większości pozytywne.

Wśród zalet wymienionych:

 • Prosta obsługa;
 • Dobry projekt;
 • rozsądna cena;
 • To przyczynia się do zmniejszenia uzależnienia od nikotyny;
 • Urządzenie wytwarza się parę nasyconą o grubości;
 • Brak ostrych skurcze szyjki;
 • pary rozprasza się szybko (3-5 sekund);
 • lekki posmak.

Ale żaden z nawet najlepsze urządzenie nie jest bez wad. Niektórzy użytkownicy są niezadowoleni z dość duże (ich zdaniem) wagi. Choć to samo można powiedzieć o każdej elektronicznego papierosa. Czasami po drugiej instancji, w których istnieje płynny przepływ w rozpylaczu. Ale ten fakt mówi więcej o brak kontroli jakości w firmie niż na negatywne strony produktu. Dla wszystkich innych wskaźników tego urządzenia ma tylko pozytywne cechy.

Cena zabawa

Rosyjscy sklepów bardzo często elektroniczny papieros eGo CE4. Cena produktu zależy zazwyczaj na planie składu i rodzaju opakowania. Równie ważne jest sklep, w którym zakup został dokonany. Na przykład, najbardziej prosty zestaw składający się z rozpylacza, ładowarki akumulatorów i baterii, zapakowany w blister, zwykle kosztuje około 790 rubli. Opcja – tani, ale nie bardzo dobre. Lepiej zapłacić trochę droższe, ale kupować rzeczy najbardziej funkcjonalny. Na sprzedaż czasami zestawów, które zawierają wiele więcej elementów: dwa papierosy, adapter ładowania i pustą butelkę do napełniania clearomizers.

Wszystkie są starannie ułożone w poręcznej torbie z zamkiem, wykonane z wytrzymałego materiału z pokryciem ze sztucznej skóry lub materiału tekstylnego. Ten zestaw będzie kosztował 1990 rubli. Ale warto. W dogodnym obejmują wszystkie elementy składowe mogą być wykonane z zagiętego albo częściowo. A jeśli nagle jeden papieros nie działa, a następnie zastąpić je łatwo można dostać inny.