870 Shares 3637 views

Siodło Brooks: Cechy i zalety

Pierwszym krokiem do zbierania idealny rower – wybór komponentów od zaufanych producentów. Jedną z najlepszych firm, która posiada bogate doświadczenie w produkcji akcesoriów do transportu dwukołowy, służy Brytyjski producent Brooks. Dziś rower siodełko renomowanej marki cieszył nadzwyczajnego popytu wśród konsumentów na całym świecie.

Producent ma dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii. Nie jest więc zaskakujące, że siodełka rowerowego ma wysoką wydajność Brooks ergonomię. Większość modeli znanych marek na rynku, to praktyczne rozwiązanie do codziennego użytku.

Kto powinien zwrócić uwagę na skórzanych siodeł Brooks?

Produkty z zewnętrznej skóry w postaci naturalnej skóry nie jest dla rowerzystów każdego. Na przykład, zawodowi kierowcy, zwłaszcza ci, którzy mają uczestniczyć w wyścigach szybkich, wolą plastik ponieważ ten ostatni ma niską wagę. Ten sam materiał powinien wybrać użytkowników, którzy nie chcą obciążać się z regularnej pielęgnacji skóry.

Siodło Brooks wyróżnia się dobrym rozwiązaniem dla osób podróżujących, którzy są przyzwyczajeni do przedłużającego dalekobieżnego ruchu. Skóra działa również jako dobra dla fanów kraju wycieczki na pikniki ponieważ niedoświadczeni zawodnicy mają stosunkowo przeszkolonych mięśnie kulszowej, które mają głębsze i ciasno.

typy

Siodło Brooks który wybrać? Obecnie największy popyt jest dla następujących opcji:

  1. Standart – siodło Brooks na rowerze z sznurowania. Ta ostatnia daje możliwość ciągnięcia skórę gdy powierzchnia wyrobu zaczyna się pocierać skórę wewnętrznych ud. Większość rowerzystów zrobić bez manipulacji ze sznurowadłami, a sam fotel jest bardzo wygodny. Jednak wielu użytkowników może być przydatna.
  2. Siodło Brooks Narrow – idealna dla szczupłych rowerzystów, którzy czują dyskomfort podczas jazdy ze względu na tarcie wąskie miednicę.
  3. Imperial – model, który ma szczelinę w środku. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to możliwe, aby zmniejszyć obciążenie na gruczole krokowym podczas długiej jazdy.
  4. Siodło Brooks tytanu – zawiera tytanowe, które wpływa na konstrukcję redukcji masy ciała. Działa on doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalnych sportowców, którzy zajmują się poszukiwaniem skutecznych rozwiązań w celu ułatwienia rower.

Pielęgnacja i konserwacja

Jak prawidłowo dbać o markę rowerów siodełek Brooks? Wyroby z renomowanego producenta nie wymagają regularnego smarowania. Wręcz przeciwnie, takie działania mogą zaszkodzić siodło państwa, gdyż prowadzi do zmiękczenia skóry, a zatem zmniejszyć żywotność materiału.

Naturalnej skóry nie jest absolutnie boi kontaktu z wilgocią. Dlatego też, jeśli deszcz znaleźć właściciela siodła na drodze, nie ma potrzeby do pokrycia pokrywy urządzenia. Jednocześnie, siodło Brooks nie podoba suszenie na słońcu. Takie działanie często prowadzi do obrzęków i późniejszego pękania skóry.

Jedną z głównych cech siodeł od renomowanego producenta wykonuje wygląd charakterystyczny pisk po zwinięciu pierwsze kilka tysięcy kilometrów odległości. Rozwiązać ten problem, pozwala śruby regulacyjnej, który jest odpowiedzialny za napięcia skóry.

kolor

Wybierając markę siodełek rowerowych Brooks jest jeden ważny aspekt, który dotyczy wyboru koloru. Ku przerażeniu właścicieli pojazdów dwukołowych, produkt czarnego koloru pozostawia widocznych śladów na ubraniach, są zwilżone potu lub deszczu. Miód i brązowe Modele takie problemy nie są tworzone.

zalety

Istnieje kilka przyczyn obiektywnych, zgodnie z którym konieczne jest, aby dać pierwszeństwo siodełka rowerowe firmy Brooks:

  1. Wyroby z wybitnego producenta zaprojektowany w taki sposób, aby stworzyć najbardziej komfortowe uczucie dla właścicieli motocykli podczas jazdy.
  2. Nie nazwa firmy robi siodło Brooks atrakcyjny dla miłośników rowerowych, lecz niezawodność produktów sprawia, że aby mówić o producenta.
  3. siodeł skórzanych znane marki mają najwyższą reputacją. Dlatego taka decyzja pozwala stan, aby przyciągnąć uwagę innych.
  4. Podczas wytwarzania producent płaci ekstremalną uwagę na dobór próbek wysokiej jakości skóry naturalnej.
  5. miejsc montażowych zostało powierzone wyłącznie do panów, którzy mają imponujące doświadczenie w tej dziedzinie.

Konkludując

Skóra rower siodełko marki Brooks – dość drogie. Jednak według większości fanów rowerowych, w tej chwili nie ma jednego odpowiednia alternatywa dla tego rozwiązania. Ostatecznie cena za siedzenia renomowanej marki wydaje się wysoka tylko do momentu, gdy właściciel roweru nie wykorzystać jego prawidłowe działanie.