586 Shares 8493 views

Alena Rossoshinskaya: przydatność do twarzy

Wielu ludzi wie, czym jest kultura fizyczna. Ale co to jest feyskultura, słyszałem nie wszystkie. Jest to słowo i inne imię – sprawność dla twarzy. Międzynarodowy trener w dziedzinie feyskultury, rehabilitologa, osteopata absolwent, autorka jednej książki i kilku artykułów na ten temat, prezenter kanału telewizyjnego "Zhivi" i piękna kobieta Alena Rossoshinskaya porozmawiają o głównych technikach jej metody zachowania atrakcyjności i młodości.

Zapoznaliśmy się z koncepcją

Aby pozostać piękne i smukłe, idziemy na siłownię. Ćwiczenia fizyczne doskonale dokręcają mięśnie, przyczyniają się do eliminacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, dodają nam optymizmu. Ale co z twarzą? Przecież to też mięśnie, które w końcu tracą elastyczność, elastyczność. W rezultacie twarz owalne "sags", druga podbródek pojawia się, linie warg rozłożone … Co mam zrobić? Podobnie jak w przypadku utrzymania figury: specjalne ćwiczenia. Technika, która pozwala to zrobić, została nazwana "Fitness na twarz". Należy zauważyć, że obejmuje to nie tylko specjalną gimnastykę mającą na celu zwiększenie elastyczności mięśni twarzy i mięśni szyi, ale również ćwiczeń w zakresie postawy, technik medytacji i oddychania. Ale to już temat dla innego artykułu. Zapoznajemy się z ćwiczeniami specjalnymi i uzupełnimy je specjalnym relaksującym masażem.

Problemy, które można rozwiązać

Wydanie drukowane, w którym doświadczony trener opowiada o swojej sztuce, nazywa się "Feyskultura". Domowe podnoszenie ». Jakie ćwiczenia, które Alena Rossoshinskaya zaprezentowała w swojej książce, dają nam? Fitness dla twarzy pomoże nam:

• Usuń drugą podbródek;

• pozbyć się zmarszczek na czole, policzkach i nosie;

• symulować i dokręcać owalny kształt;

• gładkie fałdy nosowo-wargowe;

• dokręcić obwisłe powieki.

Regularne ćwiczenia następujących ćwiczeń pomogą zwiększyć ton mięśni twarzy, poprawić krążenie krwi i metabolizm w tkankach skóry, gładkie zmarszczki, osiągnąć gładką i zdrową cerę.

Wskazówki dotyczące wdrożenia

"Początkujący często popełniają błędy. Najważniejszą rzeczą w naszym biznesie jest w pełni przestrzegać zaleceń trenera "- mówi Alena Rossoshinskaya. Fitness na twarz to nie tylko wykonanie niektórych ćwiczeń, ale ciągłe monitorowanie przestrzegania pewnych zasad wdrażania tej techniki. Ważne jest przestrzeganie następujących punktów:

• Wykonywanie gimnastyki jest konieczne tylko przed lustrem. Pomoże to uniknąć błędów w realizacji kompleksu.

• Aby ćwiczyć odpowiednią osobę, której potrzebujesz regularnie, najlepiej dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Tylko w tym przypadku zauważalny efekt można zagwarantować za kilka tygodni.

Ćwiczenia nie powinny powodować nieprzyjemnego bólu. Jednak naciskanie palców na skórę powinno być wystarczająco silne i namacalne.

• Podczas treningu warto wybrać dogodny czas, dzięki czemu można w pełni skupić się na ćwiczeniach. Rozczarowany przez sprawy obce jest bardzo zniechęcony. Jeśli nie możesz tego zrobić, lepiej odłożyć szkolenie na inny czas.

• Podczas wdrażania kompleksu należy zwrócić większą uwagę na najbardziej problematyczny obszar. To nie tylko wyeliminuje istniejące wady, ale również zapobiegnie powstawaniu nowych.

• Wykonaj ćwiczenia tylko wtedy, gdy jesteś zdrowy. Przeciwwskazaniami może być gorączka, osłabienie, zimno, zapalenie nerwu trójdzielnego. Również w pierwszych latach po operacji plastycznej na twarzy niemożliwe jest angażowanie się w feyskulturę.

• Obszary problemowe muszą być traktowane delikatnie. Nie ścieraj się, szczypać skórę, naciskaj ją w tym obszarze. Niewłaściwe oddziaływanie na niego może pogłębić problem.

Gdzie zacząć?

Każde szkolenie powinno zostać otwarte z lekkimi ćwiczeniami relaksacyjnymi. W naszym przypadku będzie to zarysowanie głowy. Aby to zrobić, musisz usiąść i zrelaksować się. Następnie z klockami palców, najpierw indeks, potem średni, poruszamy się od początku wzrostu włosów do wierzchołka. Powtarzaj 10-20 razy. Ta technika pomoże nie tylko zrelaksować się i poprawić w prawidłowy sposób, ale również pozytywnie wpłynąć na wzrost i zdrowie włosów. Teraz przejdźmy do bardziej złożonych ćwiczeń. Usuwamy uszami od dołu do góry 5 razy i naciskaj palce na płatkach. Tutaj są aktywne punkty, które aktywują pracę całego organizmu.

Zdjąć drugą brogatę

Trzymaj głowę prosto, nie rozciągnij szyi. Ściskamy palce w pięści i wciskamy je dość wyraźnie w strefę drugiego podbródka. Powtarzaj 20 razy. Na tej osobie fitness z Aleną Rossoshinskaya na brodę nie kończy się. Istnieje kilka bardziej skutecznych ćwiczeń, aby usunąć tę wadę. Jedna z nich: podnieś lekko twarz w górę, z tyłu dłoni dotykając drugiego podbródka przez minutę.

Wzmocnij strefę wokół oczu i ust

Głowa prosto, oczy mocno blisko. Używając poduszek palcowych, naciśnij skórę pod oczami w miejscu, w którym znajdują się zmarszczki. Trzymaj się w tej pozycji przez około 20 sekund i zwolnij. Skóra w tym obszarze lekko czerwona. Oznacza to osiągnięcie wyniku. Przypomnij sobie, że ćwiczenia nie powinny odczuwać bólu. Ale dobry odbiór z fałdami nosowo-wargowymi z książki "Fitness na twarz". Klienci Aleny Rossoshinskaya mówią, że jest bardzo skuteczna w tej dziedzinie osoby. Wyciągnij usta rurką, jakby wydobywając dźwięk "O". Trzymaj to miejsce przez 40 sekund. Powtarzaj 10 razy. Nie zaleca się wykonywania tego ćwiczenia dla tych, którzy wymarły zmarszczki wokół ust.

"Nie" zmarszczki na czole!

Głowa prosto. Połóż palce na czole. Postaraj się zmarszczki, trochę oporu palca. Trzymaj się w tej pozycji przez 15-20 sekund. A potem zrelaksuj się na czole. Powtarzaj 10-20 razy. Ta technika z książki "Fitness for the face" Aleny Rossishinskaya pomoże poderwać zbliżające się powieki i wyeliminować zmarszczki, które pojawiają się na czole.

Lymphodrainage masaż twarzy jako uzupełnienie metody

Co innego zaleca Alena Rossoshinskaya? "Fitness na twarz to nie tylko ćwiczenia, ale także inne techniki, takie jak masaż drenażowy limfy", mówi trener. Ta technika pomoże pozbyć się obrzęku rano. Odpowiednio, aby zrobić taki masaż zaleca się po spaniu. Aby to zrobić, musisz stanąć przed lustrem i wykonywać wszystkie ruchy za pomocą klocków palców, delikatnie machając nimi twarzą. Jednocześnie ciśnienie rąk powinno być bardzo lekkie, bez ciśnienia. Skóra nie może być przesunięta. Wykonaj ćwiczenia w następujących wierszach:

• Obszar szyi. Od uszów do dołu.

• Strefa Chin. Od środka dolnej szczęki do uszu.

• Strefa policzkowa. Od nosa po kości policzkowej do uszu.

• Strefa oka. Od wewnętrznego rogu oka do świątyń, a następnie wzdłuż grzbietów czoła do świątyń.

• Strefa czołowa. Od środka czoła do świątyń.

Opinia kobiet

Istnieje wiele uwag na temat techniki Aleny Rossishinskaya i jej książki "Fitness for the face". Revitonics to kolejna nazwa kompleksu specjalnych ćwiczeń mających na celu zachowanie młodości i piękna. Wiele kobiet doświadczyło już skuteczności tej metody. Wśród recenzji użytkowników są zarówno pozytywne, jak i negatywne. W pozytywnych komentarzach ludzie piszą, że takie gimnastyka działa cuda. Twarz owalna po kilku tygodniach jest zaostrzona, skóra wygląda młodsza i zdrowa. Istnieją również negatywne komentarze, że zmechanizowanie nie tylko nie pomagało wyeliminować opadania powiek i policzków, a także pojawienia się zmarszczek na czole, ale także pogłębić wady. Jest to możliwe, że spowodowane było niewłaściwym wykonaniem ćwiczeń, zbyt silnym uderzeniem wkładek na skórę palcem. Trenerzy w tej technice ostrzegają, że musisz dokładnie traktować wszystkie ich porady i zalecenia.

Zastanawialiśmy się, jaka jest kondycja dla osoby, a także zapoznała się z podstawowymi ćwiczeniami z książki znanego trenera facelift Aleny Rossoshinskaya.