137 Shares 3841 views

Restauracje Magnitogorsk: opis

Czasami zadaniem jest znaleźć przyzwoite miejsce na odpoczynek może wydawać się po prostu niemożliwe. Duża liczba instytucji z różnych koncepcji, cena, kuchni i więcej rozrywki może być mylące. To dobrze, że tam są artykuły, które wprowadzają nas do miejsc funkcji rozrywkowych. Więc zapoznać, restauracje Magnitogorsk!

„fig”

Biorąc pod uwagę Lounge szybko stają się popularne. Restauracja „Figi” jest tylko lista takich. Instytucje sale urządzone są w bogatej kolorystyce. Oferując przyjemną atmosferę, uzupełnione ciekawymi kompozycjami świateł, dużych ścian, wygodne sofy i fotele, wiele elementów dekoracyjnych.

Goście restauracji „rys” popisowe dania kuchni europejskiej. Zamówienia można często znaleźć krewetki w pikantnym sosie, sałatka cesarska z kurczakiem, ryż z baraniny, pierogi, kebaby i wiele innych smacznych potraw. Dla tych, którzy podążają za figurę, istnieje możliwość zapoznania się z każdej kalorii żywności. W okresie od 12:00 do 16:00 Restauracja „rys” oferuje obiady dla 500 rubli. Szeroki wybór win pozwala wybrać odpowiedni napój naczynia. W tym momencie musimy być zaniepokojeni tabelach pre-order. Fani rozrywką w ścianach jego domu można wziąć jedzenie ze sobą. Na szczególną uwagę zasługuje hookahs w restauracji „figi”, które zaskoczy najbardziej niewyobrażalne smaków.

"Baku"

Restauracja „Baku” (Magnitogorsk) oferuje komfort i wyjątkową atmosferę. Luksusowe pokoje projektowe i imponujący wybór potraw kuchni etnicznych jak gości. Dla gości z dziećmi specjalne menu dla dzieci. Ściany restauracji często ma muzyki na żywo z lokalnych artystów i muzyków. Wyposażony w małym parkiecie i VIP-hall.

Chociaż w słowach wszystkie dźwięki bardzo pozytywne, w murach tego miejsca rzadko spotkać wielu ludzi. To dlatego, że instytucja tylko pozycjonuje się jako restauracja. W rzeczywistości, można go nazwać kawiarnia z dobrym wnętrza, ale jakość jedzenie i obsługa jest poniżej średniej.

"Dikanka"

Co jest potrzebne do doskonałego wypoczynku? Pyszne jedzenie, porcje obfite i dobra okazja do zabawy. Miłośnicy dobrego jedzenia zdecydowanie powinni odwiedzić restaurację „Dikanka”, który można nazwać jedną z najlepszych restauracji w mieście. Tutaj docenić kulinarne tradycje Ukrainy. Staranny dobór składników, domowych receptur, ogromne porcje – to wszystko mówi o szacunku dla gości i pragnienie, aby włączyć wieczór w coś specjalnego.

Nie wszystkie restauracje w Magnitogorsk z niepokojem odnoszą się do gości. Najczęściej w zleceniach można zobaczyć klasyczne dania ukraiński: domowe wędliny i mięso wieprzowe, pachnące zupy, pierogi z różnymi nadzieniami i więcej. Bogaty posiłek towarzyszy ukraińskich pieśni ludowych, do których po prostu chciałem zapomnieć o wszystkim i zacząć tańczyć. Restauracja „Dikanka” – jedno z najlepszych miejsc w mieście, gdzie każdy rodzaj imprezy – duchowych spotkań lub dużych uroczystości – odbędzie się na najwyższym poziomie.

„Rosyjski Dom”

Jeśli „Dikanka” oferuje ukraińskiego smak, „Russian House” oddaje atmosferę rosyjskiego dziennika chaty. Gdzie wiesz, co do zaoferowania swoim gościom, bardzo niewiele osób będzie w stanie zrezygnować z wielką obfite dania. To miejsce nazywa się „Rosyjski Dom” słynie z oryginalnego wnętrza, którego celem – do przemieszczania się turystów z współczesnym świecie w przytulnym starego rosyjskiego domu. Jednakże restauracja ma bardzo dogodną lokalizację – usytuowany jest niemal na obrzeżach miasta. Chociaż może to znaleźć swoje zalety: okolica jest bogata w piękne krajobrazy, pozbawiona zgiełku i hałasu. Restauracja „Rosyjski Dom”, oprócz głównej sali, oferuje gościom dużą werandę.

Menu zawiera znaczną różnorodność potraw rosyjskich, których receptury przetrwały wieki. Wszelkie urlop spędzony w tej restauracji, zostanie zapamiętany jako luksusowy święto książęcej, która prowadziła oczy z różnych żywności. Jednakże ceny w instytucji „rosyjskiego majątku”, wiele z nich wydaje się być zbyt drogie, więc opłaca się dbać o masie jak stracić przed pójściem do torebki tutaj. W każdym razie, reszta w „Rosyjskiej Manor” będziesz pamiętać przez długi czas.

Tango Pizza

restauracje Magnitogorsk oferować swoje sale na każdym bankiecie. Szczególnie popularny wśród mieszkańców miasta cieszy się pizzeria Tango pizza. Wszelkie święto rodzinne, bankiety firmowe często prowadzone w instytucji „Tango pizza”. Przychodzą tu i gdy istnieje chęć siedzieć w przytulnej atmosferze. To miejsce ma coś pochwalić.

Po pierwsze, to jest kuchnia. Kombinacje smaku kuchni europejskiej i włoskiej zawiezie szalony nawet najbardziej wyrafinowane konesera gastronomicznych doświadczeń. Po drugie, stylowy wygląd. Przy użyciu naturalnych materiałów wykończeniowych, ciekawe pokoje i wygodne meble sprawiają, że można naprawdę odpocząć i zdjąć kajdany codziennych trosk. Po trzecie, jakość usług. W „Tango pizza” uprzejmy dla gości i starają się spełnić każde życzenie. Pozytywne opinie klientów nie doskonałą reputację instytucji.

"The Ark od Uralu"

restauracje Magnitogorsk robią wszystko do czasu, że ich goście spędzają przy stołach, pamiętaj tylko pozytywne emocje. Instytucja „Arka Uralu” został nazwany na cześć słynnego cała biblijna Arka Noego. Wewnątrz restauracji jest urządzony w morskim stylu akcesoriów. Ciekawy wystrój z jakości usług i wspaniała atmosfera sprawiają, że „Arka Uralu” doskonałym rozwiązaniem dla relaksu. Nie można ignorować unikalną kuchni ormiańskiej, którego nie można zjeść w każdej innej instytucji. To przytulne miejsce, stała się ulubiona restauracja dla dużej liczby osób. Regularne goście mocno wierzą, że ich oczekiwania zostaną spełnione.