259 Shares 4211 views

Stacking „kwadrat”: zawsze modne, ważne i stylowy!

Fryzura „kwadrat”, tak jak wiele innych rzeczy, przyszedł do nas z Zachodu w latach 19 i na początku 20 wieku i stał się bardzo popularny wśród mieszkańców pierwsza fabryka slobodok młodych nihilistów, a następnie na całym świecie. Teraz jest to jeden z najbardziej popularnych fryzur, co jest niezwykłe dla obu stylu biznesu i romantyczny.

wygląd

Konwencjonalne klasyczny kwadrat Stacking jest wyciąć długość środkowego z prostej linii grzywki i gładką linię włosów. Suszarka jest zazwyczaj gładka. Właściwie słowo „kwadrat” od razu przychodzi na myśl słynną Elizabeth Taylor jako Kleopatra. Jej królewski wygląd, dumny łożysko i egzotyczne piękno jest najlepszy to podkreśla fryzurę, taka prosta na pierwszy rzut oka.

Układania „kwadrat” można ustalić – wewnątrz, gdy końce nici są składane podczas suszenia ciosem w szyję lub na zewnątrz – odwraca tzw fałsz „kwadrat”. W pierwszym przypadku, ciężka fryzura, w drugim – romantyczny wizerunek dziewczyny przypominający potargał wróbel, słodkie i urocze.

Warto wspomnieć, że układanie „kwadrat” może być reprezentowany przez takich gatunków jak:

 • asymetryczny
 • z odwróconymi nici;
 • z wydłużonymi przednimi nićmi;
 • owalne;
 • pokrywę lub r masowe karę.
 • kolorirovannoe. Ten rodzaj prezentacji jest bardzo skuteczne, jeśli odbywa się na pasemkami włosów: kilka pasm świetlnych o łącznej masie ciemnych włosów na ton lub dwa. Lub pojedyncze pasma akcentowane kolor, który jest różny od pierwotnego.

Układanie fryzura „kwadrat” zależy od tego, czy są frędzle czy nie. Sploty wzdłuż osoba osiąga długość brody i więcej; grzywka może być nie tylko proste, ale również ukośne. Naturalnie, wybierając opcję dla siebie, trzeba zastanowić się, jak będzie pasować do konkretnego typu osoby i środowiska, w którym jest właściciel.

Wyposażenie fryzura „kwadrat”

Ta fryzura, jak cała reszta, nie trzeba czyścić, wilgotne włosy. Idą do lepszego mistrza i można od razu zrozumieć, co dostał.

 1. Czesać włosy dokładnie. Aby przedstawić jak długo fryzura powinna być. Głowica grzybicy należy maksymalnie obniżyć do klatki piersiowej. Nici na boki i w górę kołków zaciskowych, tak, aby nie kolidować. Wybierz obszar potyliczny i dolny hairline sterowania wykończenia nici. Według niej, będzie równa innych.
 2. Vychosyvat, dub klip spod kontroli, a nawet wyciąć z pozostałych górnych i dolnych nici potylicznej. W tym przypadku, jeżeli nici pociągnął lekko w master – wewnętrzne metody kalibracji używana.
 3. Teraz mistrz może przejść do pracy z ciemności i świątyń. Włosy są podzielone na środkowym podziału, grzebień. Po pierwsze, z jednej strony poziomo pasma są cięte zgodnie z długością już skończył, a potem drugą. Biorąc każdy nowy kosmyk starannie uczesane i zrównać z już przycięte.
 4. Jeśli kolor jest klasycznym symetryczny „kwadrat”, kreator dokładnie zbadać, czy taka sama od niego po obu stronach. Należy uważać, że nie ma żadnych ostrych krawędzi na długości włosów z różnych części głowy. Błędy są korygowane natychmiast.
 5. Jeśli klient zamawia wspaniały „kwadrat”, a jego wydajność jest nieco inna technologia.
 6. Na życzenie, mistrz wycina grzywkę. W tym celu z przodu pasma włosów wynosi około 10 cm, grubości i szerokości równej czoła. Kształt i długość określa klient. Fringe clip następująco: od połowy nożyczkami przenieść do jednego końca. Następnie od połowy odwrotnie. Cięcie jest gładkie. Odwróć grzywka może być ściśle linię prostą lub w kształcie wachlarza. Pasma boczne mogą być ułożone w kaskadę lub etapów. Na profilu końcowego. Ponadto, możliwe jest, aby cały zwężający fryzury, a bob układania włosów przejmuje zaokrąglone, miękkie sylwetkę.

Koniec procesu suszenia i wysyszać. Aby włosy wyglądają bardziej wspaniały, w korzeniach i długość mogą być stosowane mus. Sploty „wygaszone” na okrągłej szczotki i suche końce do wewnątrz.