840 Shares 2358 views

Mistycznych stworzeń: w domu z apartamentami

Nasi przodkowie wierzyli w różnych duchowych pomocników bezwarunkowo. Brownie mogą być przypisane konkretnie do tych podmiotów. Trzyma porządek w domu – rzuca ciemne siły, pomaga właścicielom w sprawy wewnętrzne itp Zwłaszcza próbują domu, który właściciele nawiązanych kontaktów …

To dość inteligentnych i doświadczonych duchów, z których każdy może mieć swój własny charakter. Istnieje dobry i zły, poważny, a nawet agresywny. Brownie w mieszkaniu zawsze obecny. On jest w każdej przestrzeni życiowej – czy jest to pokój w wieżowcu lub wiejskiej. W celu zwiększenia dobrobytu i mają ugruntowaną przemysłu krajowego, ciasteczka przed próbując uspokoić, by tak rzec, aby pozyskać.

W tym celu zaleca się mistrz złożyć ofiarę. Większość z domu uwielbia chleb żytni w mieszkaniu. Dlatego konieczne było odciąć skórkę, a pod koniec tygodnia, czyli w nocy z niedzieli na poniedziałek, aby umieścić go na stole, mocno posypane solą, zapraszając (psychicznie lub głośno) duch cieszyć się posiłki. Powinien wstać rano przed innymi i jeść ten chleb. Według powszechnego przekonania, ciasteczka również częściowych do mleka, więc jest to dla nich często lewo na stole ze spodkiem ciepłego mleka.

W takim przypadku, jeśli właściciele są niesprawiedliwe życie w mieszkaniu zgromadził wiele negatywnych. Dom, przenosząc na jej brudne o całej tej energii brud, który prowadzi go w złym nastroju. W rezultacie, może on zacząć wykazują pewną agresję wobec właściciela. Jak pokazuje swoje niezadowolenie zły dom? Mieszkanie systematycznie zaczynają znikać różne rzeczy, często pokonując dania w nocy, usłyszał dziwne odgłosy i dźwięki – wszystko to są oznaki, że istota próbuje zwrócić uwagę na siebie, zmuszając właścicieli do zrobienia energii, „czyszczenie” pokój.

Często bardzo aktywne dom można przyciąć, a nawet zaczyna się dusić gospodarzom we śnie. W tym przypadku, nie panikuj, i lepiej jest ciągnąć się razem i poprosić ducha: „Na dobre i na złe” Wtedy dom w jakikolwiek sposób będzie jasno wynikać, że właściciele się spodziewać w przyszłości. Niektórzy, szczególnie niegrzeczne domowe wódki, jak głaskanie właścicielom w nocy. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na ich własnych uczuć. Jeśli ręka domu znajdziesz kudłaty – wkrótce można oczekiwać wielkie bogactwo. Jeśli gładka – oznacza to ciężkie czasy przed nami.

Dom w nowym mieszkaniu nie pojawia się natychmiast, ale dopiero po nim zapełnić ludzi. Dlatego też, jeśli w starym domu żyłeś w pokoju i dobrobytu, jest konieczna w celu dostosowania swojego byłego ducha. Aby zwabić go do nowego mieszkania, jej pierwszym uruchomieniu kota, który musi spędzić noc tam sam. Ze zwierzętami domy są często instalowane przyjaźnie. W rzadkich wyjątków, kot lub pies nie lubić ducha. On oszust próbuje zmusić zwierzę do opuszczenia mieszkania.

Niektórzy badacze uważają, te duchy coś później transformacji w krajowym postrzegania starożytnego słowiańskiego boga Rod. Kiedy nasi przodkowie modlili się o pomyślność i dobrobyt w rodzinie do niego. Dlatego w domu mieszkalnym może stać się kluczem do bogactwa i dobrobytu ludzi żyjących w nim, i zaprzyjaźnić się z tego ducha, na pewno warto.

Starożytne pogańskie tradycje są zainteresowania jego spontaniczności i magicznych obrzędów i rytuałów – praktyczność oraz bliskość do realnego życia. Pogaństwo istniały na Ziemi od ponad stu lat, w każdym razie o wiele dłużej niż chrześcijaństwo. I do tej pory, jego skutki są bardzo odczuwalne we wszystkich sferach życia. Jednak, aby wierzyć w coś, czy jest to dom w mieszkaniu, czy też nie – prywatna sprawa każdego człowieka.