404 Shares 9365 views

Jak zacząć angażować się w handlu detalicznym w kapeluszach

Mówiąc o tym zakresie, jak zauważył siebie, bardziej doświadczeni przedsiębiorcy, łatwiej sprzedać droższe niż tanie kapelusze, można to wytłumaczyć faktem, że dzisiaj ludzie zaczęli doceniać jakość produktów, a nie taniość.

Marki najlepiej sprzedających są: Totti, Tavita, Tonaki, Willie i Monteleone. Co do tańszych modeli czapek, możemy zwrócić uwagę na następujące: Laponia, Forti i kajaków. Sprzedaży kapelusze, ich zasięg jest obecny w proporcji od około 65 / 35.Imeetsya znaczy, że nie może przekroczyć 35% tańszych produktów, i 65%, odpowiednio droższe.

Można oczywiście sprzedać kapelusze hurtowo, ale istnieje ogromna liczba różnych zarówno małych jak i dużych niuansów. Jeśli chodzi o sprzedawców, jest ekonomicznie bardziej uzasadnione, ponieważ zorganizowanie takiego przypadku nie jest konieczne, aby od razu dużej ilości funduszy. Jako kapitał startowy podejdzie bardzo skromną sumę, która waha się od 140 do 220 tysięcy rubli.

Kolejny silny argument na rzecz sprzedawcy, jest fakt, że nie istnieje potrzeba dużej powierzchni na utworzenie sklepu. Wystarczająco mały dział w celu rozwiązania tego typu handlu detalicznego.

Na przykład, punkt może być umieszczony w dowolnym centrum handlowym, gdzie istnieje wysokie dla klientów, a co za tym idzie, zwiększenie ilości sprzedanych towarów. W tym samym czynszu za pomieszczenia nie jest wysoka, ponieważ w ich przestrzeń biurowa jest niewielka.

Oczywiście, nie wszystko jest pozytywne w kapeluszach handlowych, istnieje kilka wad. Największym z nich jest bardzo niskie marże uzyskane przedsiębiorca. Jeśli dowiedzieć się, co przychodzi następny obraz, po cenie detalicznej, na przykład, kapelusz i szalik do niego będą miały cenę nie więcej niż 1200 rubli.

Z kolei cena zakupu otrzymuje 600-650 rubli. W rezultacie, sprzedający będzie miał średnio 600 rubli zysku. Od której odejmuje się od ceny wynajmu, sprzedający płaci jakieś podatki i inne wydatki. I w końcu jedno przyniesie zysk do 300 rubli. Aby mieć dobre dochody, konieczne jest, że dzień został sprzedany co najmniej 10 kompletów nakryć głowy.

Tak więc, przed podjęciem takich działań, konieczne jest oszacowanie wszystkich „za i przeciw”, aby mieć pewność, rentowności biznesu. W przeciwnym razie, to nie przyniesie nic prócz problemów i bólów głowy do swego pana.