864 Shares 5986 views

Mark Lourens: The Story of fame

Mark Lourens urodził się w Champaign (Illinois) w styczniu 1966 r. Kiedy miał roczek, jego rodzice przenieśli się do Wielkiej Brytanii. W Stanach Zjednoczonych, wrócił do pracy w projektach badawczych. Teraz Mark Lourens mieszka w Bristolu. Żonaty. W rodzinie z czwórką dzieci. Mark – autor licznych powieści i uznaniem trylogia „Zniszczenie imperium.”

Ze słów autora, pracował w ośrodkach badawczych związanych z fizyki i matematyki, w ostatnich latach, zakres działalności – sztucznej inteligencji. Mark uważa, że szkolenia naukowe nie ma wpływu na jego pracę literacką. Oczywiście, może on okazać się pewne problemy techniczne, ale w ogóle, jego doświadczenie zawodowe ma wpływ na kreatywność.

Mark Lourens. książki

Cykl „zniszczenie imperium”:

  • "Książę Thorn" (2011).
  • "King of Thorn" (2012).
  • "Cesarz Thorn" (2013).

Cykl "The War of the Red Queen":

  • "Prince of Fools" (2014).
  • Kłamca w Key (2015).
  • Koło Osheim (2016).

Powieść „Książę cierni” spowodował spore zamieszanie w Internecie, jeszcze zanim książka została opublikowana. Jest to surowa historia zemsty, władzy i dumy. Od pierwszych słów wydaje się, że książka jest dużo okrucieństwa. Trylogia – opowieść o dorastaniu, czytając powieść, to jest po prostu niemożliwe, aby sądzić, że działania bohatera książki – to działania nastolatek. Ale stracił w czytaniu, zdajesz sobie sprawę, że świat wokół niego, uraz z dzieciństwa i okoliczności odegrały swoją działalność. Brutalność i zabijanie na świecie – jedynym sposobem na przetrwanie.

Droga do sławy

Mówi Mark Lourens „Książę cierni” jest niemal całkowicie pokrywa się z projektem. Nawet myśl była ustalić pewne szczegóły. Uważa on, że można to wytłumaczyć faktem, że nie myślał o tej publikacji, po prostu chciał dać się historie i pisanie. I, oczywiście, magia – to działało w pracach pięćdziesiąt lat temu, jest już istotne. A magia jest, że bohater powieści tkwi we wszystkich ludzkich i dlatego czytelnik prawie nie dbają o działaniach bohatera. Mark mówi, że dobry pisarz nie powinien ozdobić prawdę, aby być uczciwym.

Oczywiście, nie należy się spodziewać, że może być znana. Mark Lourens pisze dziennik. Nie ma szczególnych liczba słów, ale robi to codziennie. Lubi pisać. Zaczął pisać powieść w Szpitalu Dziecięcym w Bristolu. Miał prawie nie ma wolnego czasu, ponieważ 11 lat temu, córka wyłączona. Ona jest inteligentna, zabawna i ma świetne poczucie humoru. Ale nie widzę dobrze, albo długi spacer. Dlatego Mark spędza dużo czasu z nią, pomagając w ten.

Pomimo okoliczności, pisał codziennie. W jednym szpital dziecięcy nie był w stanie napisać w notatniku – pisanie na kartce papieru. W związku z tym pytanie, jak przekazać swój dzień pisania, Lawrence mówi, że jest więcej godzin porannych. Każdego roku, on i jego córka spędza 2 tygodnie w szpitalu, a następnie zapisuje cały dzień.

Walka o wydaniu

Mark Lourens powiedział, że przez jakiś czas musiał walczyć do swoich opowiadań opublikowanych w czasopismach. Słowo „walka” oznaczało, że wysłał historie w kilku czasopismach. Nie było to łatwe, bo z 50 tygodniowych wniosków o publikacji autorzy zostali wybrani 1-2. I był bardzo zaskoczony, gdy o prawo do publikowania jego powieść walczyli kilku wydawców.

Jako pisarz Mark Lourens, książki reklamować na forach i blogach, nie może. Więc teraz, wielu autorów zrobić. On jest po prostu nie ma czasu. Czas wolny, który jest niewiele, spędza w ogrodzie, dla dobrej gry komputerowej lub warzenia piwa. Oczywiście, jego droga do sławy stał się nieco nietypowe. Ale wszyscy pisarze aspirujące, radzi szukać informacji, jeśli możliwe. Oferujemy pracę z kilkoma wydawcami. Lawrence'm pewien, że każdy może odnieść sukces. Najważniejsze – aby pisać codziennie.