671 Shares 4495 views

Park Kołomna w południowej części Moskwy

Nawet nie wszyscy wiedzą, że Moskale bez wychodzenia z kapitału, może być w bardzo nietypowy i nosi pewne podobieństwo do strony Moskwy. To Kolomna parku na południowym skraju ogromnej metropolii. Gdy jesteś tam, znajdziesz się w zupełnie innej rzeczywistości, związanej z Moskwą tylko położenie geograficzne nad brzegiem rzeki o tej samej nazwie i dziedzictwa historycznego.

Trochę historii

Kolomenskoye był … Został założony mieszkańców miejscowości Kołomna, uciekając przed najazdem Mongołów-Tatarów. Pierwsza wzmianka o jego istnieniu pochodzi z początku XIV wieku. Przez kilka stuleci Kolomenskoye widziałem wiele królów, książąt i wielkich postaci historycznych niższej rangi. W tych murach wokół nich i po prostu został stworzony historii Rosji. Ale rozkwit w okresie panowania cesarza Aleksego Michajłowicza. Kolomenskoye był jego ulubiony kraj zamieszkania. W dużej mierze to właśnie podczas jego panowanie tworzą unikalny kompleks architektoniczny i naturalny krajobraz parku Kolomna, co widzimy dzisiaj.

Wkrótce po kapitał został przeniesiony przez Piotra Wielkiego w Petersburgu i Moskwie była rezydencja na peryferiach życia publicznego i politycznego. To pozwala nam badać parku Kolomna prawie w jego pierwotnej postaci, sposób, w jaki został utworzony przez królewskiej woli, dzięki staraniom architektów sądowych i rzemieślników wielowiekową pracą chłopów. Przez szczęśliwy zbieg okoliczności historycznych, Kolomna parku oszczędzone wojny, rewolucja, przebudowę, modernizację i prywatyzację.

Kolomenskoye dzisiaj

Kolomenskoye stał się ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu Moskali. Tylko dlatego, że jest piękny, wygodny i cichy. Nie hałaśliwy farsa rozrywki stały się tradycyjne dla wielu moskiewskich ogrodów i parków. Ale to miejsce nie jest dla zestawów rozrywkowych, ale raczej na kontemplacji i refleksji na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Kolomna park ma oficjalny status rezerwatu przyrody. Dlatego zabrania się położyć i deptać trawników. Jest możliwe, że jest to jedyna niedogodność. Ale tutaj można po prostu przyjść na relaks swój umysł od niekończącego się zgiełku miasta.

Jeśli będzie tam chodzić – chwycić aparat lub kamerę. Trudno wyobrazić sobie miejsce w Moskwie, bardziej interesujące dla fotografa niż Kołomna parku. Zdjęcia z nim są ozdoby wielu wystaw, albumów i drukowania promocyjnej. Między innymi, jest to wspaniały naturalnej scenerii, w której sceny są kręcone wiele filmów. Kolomna Park, którego adres jest znany od wielu producentów, aktorów i reżyserów filmów i seriali, stał się żywym filmy dekoracji na tematy historyczne. Ale dla przeciętnego człowieka Kolomna parku – luksusowy szans na resztę niedzieli. On jest bardzo blisko i można się tu dostać metrem, najbliższej stacji – Kołomna i Kashira. tutaj jest bardzo dobra do odwiedzenia z dziećmi, to będzie prawdziwa wycieczka obszaru rezerwowego historii Rosji.