803 Shares 8663 views

Bezogonowy seter Bourbon Brakk

Przodkiem tej rasy, bez wątpienia, był francuskim Brakk. Jednak eksperci widzą w tworzeniu zewnątrz psów i hiszpańskich korzeni. Dokładnie poznać miejsce, czas jej usunięcia, a także nazwisko autora tworzenia Bourbon Bracco. Te psy myśliwskie przyniósł włoskiej hodowcy Aldovrandi. Pracował we francuskiej prowincji Bourbonnais. W 1589 roku, gdy hodowca pies napisał obszerną encyklopedię na temat różnych ras psów, które poświęcił cały artykuł na zwierzętami – Bourbon wskaźnika.

Ilustracja do pracy Aldovranti, a także liczne portrety malowane przez artystów pokazują, że Bourbon Brakk XVI nie różniła się od obecnej. Również nie uległa zmianie jego doskonałe właściwości polowania. Zyskał sławę jako psa myśliwskiego, a na szlaku, niestrudzony w poszukiwaniu bestii. Jest równie dobre zarówno dla kuropatwy i słonki, polowania i dzikich zwierząt w lesie. Jednakże, jest to oddany i posłuszny towarzysz.

W porównaniu z innymi rasy Pointer psa Brakk Bourbonnais wygląda bardziej elegancki i pełen wdzięku. Za to, co jego przedstawiciele i zaszczyt być dopuszczone do sądu. Przez długi czas wzięli udział w królewskich polowań, a nawet stać się symbolem potęgi francuskiej monarchii. To renderowane niedźwiedzią psom w przyszłości. Rewolucja francuska była testem dla tej rasy, a jej przedstawiciele zwykli ludzie żywi wrogości. Dopiero w epoce Odrodzenia, wraz z odrodzenia monarchii, starano się przywrócić, a jej symbol – Bourbon Bracco.

Ale do tej pory, rasa ta jest uważana za rzadko. Sprzedam szczeniaka mogą tylko hodowcy, którzy dają psa tylko w rękach myśliwego. Tak dbają o bezpieczeństwo i jakość rozwoju serwisu. Więc co to jest – Bourbon Brakk? Jego wygląd jest na tyle wyraziste. Jest to pies średniego wzrostu. Mężczyźni osiągają wysokość w kłębie 51-57 cm, samice. – 48-54 cm Są masywne, ale nie ociężały – do 25 i 22 kg, odpowiednio. Dozwolone tylko dwóch typów kolorystycznych: białym tle z beżu i szarości plamki lub bordowym z lilacky połysku. Charakterystyczną cechą rasy jest ubogi (dopuszczalne do 15 cm) ogona. Jeśli jest już ta część przyciętej ciała.

Bourbon Brakk postać jest aniołem. Jest inteligentny, dyskretny, dość rozrywkowy. Uwielbia cały dom, bardzo posłuszny. Doskonała widzi różnicy między grą i zwierząt, więc nie przynieść twój pan żadnych kłopotów. Być może, w pogoni za (raczej wąchania) produkcji pokazuje powolne, ale w pełni rekompensuje jej ciężka praca, wytrwałość i pracowitość.

Bourbon Brakk nie „choroba rasowy”. przedstawiciele rasy żyją średnio 13-15 lat. Dla pełnego życia i pełne ujawnienie cech działa najlepiej, aby utrzymać psa w kraju. Brakk potrzebuje długich spacerów, zwłaszcza w młodym wieku. Za krótkie i cienkie włosy nie wymagają starannej konserwacji – czesanie raz w tygodniu wystarczy. Zbyt restrykcyjne lub brak uwagi oswajania psa mogą wykazywać niechęć. Ale, na szczęście, Bracco wyrozumiały.