540 Shares 2599 views

Co ciekawe, w tygodniu brzuch zaczyna rosnąć?

Gdy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, natychmiast zaczyna interesować się wszystkim związanym z jej dziecka: jak rozwija się w łonie matki, co zje, i kiedy w końcu zacząć rosnąć brzuch, ale kiedy można poczuć gęsią dziecka ,

Poczęcie-12ya tydzień

Należy zauważyć, że nie tylko moment poczęcia kobieta może chwalić na całym swoim zaokrąglonym brzuszku. W pierwszych tygodniach ciąży może być obliczona zgodnie z ogólnym stanem pań: może ona mieć poranne mdłości, złe samopoczucie, dziwne nawyki żywieniowe. W tym samym dziecko jest chronione przed wzrokiem ciekawskich, ponieważ macica aż niewielka.

12-16 tygodni

Więc, co tydzień zaczyna rosnąć brzuch? To mniej więcej wtedy widać kobieta ledwo zaokrąglony brzuszek. Jednak wciąż jest bardzo łatwo ukryć pod ubraniem. W tym okresie można zobaczyć tylko ciążę wizualnie szczupłe panie, a gdzieś na plaży. Brzuch 16 tygodni nadal dość małe, ponieważ macica jest jeszcze tylko do 6 cm powyżej kości łonowej i wielkości nieco ponad pięści dobry człowiek jest.

17-20 tygodni

Więc na tydzień zaczyna rosnąć brzuch, że może zobaczyć resztę? Dokładnie w tym momencie pani niemal każdy organizm będzie pierwszym zauważalne okrągłości. Również tym razem, jest interesująca i fakt, że prawie wszystkie kobiety będą blisko, a ona zaczyna myśleć o nowej garderoby.

20 tygodni i więcej

Analizując na który tydzień pojawia się brzuch, kobieta musi wiedzieć, że to było po tym okresie, aby ukryć ciążę, nawet pod bardzo luźne ubranie będzie już prawie niemożliwe. Z wielkim trudem, to będzie możliwe, i panie, którzy są skłonni do tycia.

Po 28 tygodniu

W tym okresie kobieta staje się tzw koloboks. Brzuch jest znacznie wzrosła w wielkości, zaczyna dostarczać przyszłej mamy pewne niedogodności. Rozpoczyna się drugi etap wyboru nowej szafie, ponieważ rośnie tum wymaga dużo przestrzeni.

czynniki

Jeśli kobieta chce znać dokładną datę, tydzień zaczyna rosnąć brzuch, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Mimo wszystko, warto pamiętać, że każdy organizm jest inny charakter i zaokrąglenia brzucha może mieć wpływ kilka czynników. Po pierwsze, konieczne jest wyjaśnienie, że w pierwszej ciąży brzuch mojej matki rośnie wolniej niż w następnym. Chodzi o to, ramiona kobiety wciąż tyle nigdy rozciągnięte. Również na tum zaokrąglenia Wpływa cechy anatomicznej kobiet, a mianowicie, jego wysokość, waga. Kompletny kobiety trochę dłuższe można ukryć ciążę przed wzrokiem ciekawskich. W hudyshek zaokrąglony brzuszek widać dużo wcześniej. Analizując, na tydzień żołądek zaczyna się rozwijać, należy również wziąć pod uwagę czynnik dziedziczny, więc czas może poprosić mamę lub babcię. Nadal wpływa na tempo wzrostu płodu, ponieważ niektóre dzieci w łonie matki rozwija się szybciej, inni gorzej przybiera na wadze. I, oczywiście, rodzaj Previa można powiedzieć wiele innych. Jeśli dziecko jest umieszczony bliżej kręgosłupa, ciąża może być trochę dłużej ukryć. Jeśli jest on w macicy, żołądka będzie zaokrąglić znacznie wcześniej.

378 shares 6265 views
861 shares 6468 views
Jak poprawić prawo laktacji?
859 shares 8277 views