662 Shares 8948 views

Lek „Retinalamin”: Podręcznik i opinie

Nie trzeba być naukowcem, aby zrozumieć prostą prawdę: postęp, poprawa jakości życia, ma wadę. Z jednej strony, inteligentne maszyny ułatwić życie, zwalnia człowieka od ciężkiej pracy lub małych pracach domowych. Z drugiej strony, ale także zanieczyszczają środowisko, tworzyć złe nawyki (na przykład złą dietę, obsesja z TV, komputery, siedzący tryb życia). Wszystko to ma negatywny wpływ na zdrowie ludzi, powodując wiele chorób.

Obecnie wiele osób cierpi na cukrzycę, które, między innymi powikłaniami, niszcząc wizji. Ponadto, coraz większa liczba cierpiących na zwyrodnienie plamki żółtej i innych chorób oczu.

Aby pozbyć się ludzi z powodu chorób związanych z wizją, naukowcy stworzyli lek „Retinalamin”. Przewodnik wyjaśnia, że międzynarodowa nazwa leku – „Polipeptydy siatkówki oczu bydła.” Jest to substancja, która dała międzynarodową nazwę kompozycji, jest aktywnym składnikiem leku.

Lek jest specjalnie przygotowaną do łatwego rozpuszczania w proszku, płynu (liofizilat) do iniekcji (domięśniowo).

Iniekcje grupa peptydów pobudzających. normalizują one oka krążenie krwi, pomaga lepiej komunikować się z nabłonka barwnikowego i fotoreceptor zewnętrzna, zmniejszając zwyrodnienie siatkówki. Lek „Retinalamin”, opinie lekarzy jednogłośnie na jego właściwości, stymuluje oko fotokomórki komórek siatkówki.

Wszystko to sprawia, że można z powodzeniem stosować w leczeniu pacjentów z zaburzeniami widzenia przygotowania „Retinalamin”. Przewodnik wyjaśnia, że głównym wtrysku, jest zalecany u pacjentów z rozpoznaniem „retinopatii cukrzycowej”, osoby cierpiące na dystrofii siatkówki pochodzenia urazowego, abiotrophy tapetoretinalnoy (wrodzona ślepota).

Oftalmoprotektor pomaga zatrzymać rozwijający jaskrę, związane z wiekiem zwyrodnienie plamki żółtej.

Należy zauważyć, że lek „Retinalamin” oświadczenie wyraźnie wskazuje, że jest wykonany z rosyjskiej firmy „Geropharm” na własnej technologii. Lek i jego technologia produkcji opatentowane. Inni producenci są Biomedical Center Rosji Instytutu Bio-centralnej regulacji i Gerontologii Samson-Med.

Nie ma innych producentów leku „Retinalamin”. Analogowy, który może zaoferować sprzedawców bez skrupułów będzie fałszywy.

Efekt terapeutyczny leku jest wysoka. Ale ilu zastrzyki, leczenie z nich dość nieprzyjemny. Lek „Retinalamin” przewodnik wyjaśnia, znajduje parabulbarno. Oznacza to, że wtrysk następuje bezpośrednio przez dolną powiekę równikowej (centralna) część oka. Procedura nie jest z pewnością bardzo przyjemne, ale bardzo skuteczne. W ciągu 10 dni od wizji znacznie stabilizowane. Czasami lek jest przepisywany ponownie w ciągu sześciu miesięcy.

Dzieci Lek może być podawany domięśniowo. W tym przypadku efekt przychodzi wolniej, ale z pewnością poprawia wzrok.

Pomimo faktu, że lek jest uwalniany tylko na receptę i jest klasyfikowana jako „B”, lek ma niską toksyczność. Jest przeciwwskazane tylko dla ludzi, którzy mają indywidualny uczulony na to, jak i kobiet w ciąży.

Przypadki przedawkowania narkotyków nie został ustalony raz.

Opinie pacjentów korzyści z tego leku zostały podane do zrozumienia, że w każdym przypadku to pomaga zatrzymać postęp choroby, poprawia widzenie.

Lek jest dobre, ponieważ nie ma skutków ubocznych. Czasem poślizg pogłoski, że wstrzyknięcie może powodować drgawki. Naukowo stwierdzone, że nie jest to prawdą.

Jeśli pacjent boi parabulbarnom, ma stan stresu może spowodować reakcję drgawkowy. Jest on podawany pacjentom przepisanych leków takich nie ma mięśni oka, w mięsień pośladka lub rąk.