701 Shares 6148 views

Książka „Wujek Fiodor, pies i kot.” streszczenie

książki z dzieciństwa zawsze zostawić dobre wspomnienia w moim sercu. Są w stanie rozgrzać nasze serca w chwilach refleksji i poważnych tarapatach. Pamiętamy ich jako dorosłych ludzi i zabawy czytać swoim dzieciom. Jednym z takich ulubionych autorów należą E. Założenie i „Wujek Fiodor, pies i kot” – dziełem pierwotnym okresie przedszkolnym i szkolnym. W tym czasie dziecko jest zazwyczaj tylko opanowanie procesu czytania, ale dlatego, że bohaterowie słynnego „Maślanka” łatwy do zapamiętania.

Nie ma prawie pracy Równie ekscytujące dzieci niż „Wujek Fiodor, psa i kota.” Podsumowanie przedstawiony poniżej Pozwala odświeżyć znaczących momentów i zachować optymistyczne.

Pierwsze spotkanie

Historia zaczyna się opowiadanie o chłopcu Feodor wuj, który był tak niezależny, że nauczył się czytać w ciągu czterech lat, a sześć mógłby zupełnie bez podpowiedzi ze strony dorosłych gotować samą zupę. Dziecko było bardzo lubi zwierząt, w szczególności zwierząt. Jednak matka nie pozwoliła początek mieszkaniu nie zwierzęta. Wkrótce chłopiec, co Spacerując, spotkał bezdomnego kota, który wymagał opieki. Wujek Fiodor doprowadza go i zaprosił go do mieszkania.

Moja matka nie tak z nimi mieszka mustached paski zwierzaka, więc powiedziała jej syn pozbyć się zwierzęcia. Zamiast tego, chłopiec zdecydował się opuścić dom z kotem, który, nawiasem mówiąc, wymyślił nazwę dumnej i dźwięcznym – Matroskin. To mówi pierwszy rozdział książki „Wujek Fiodor, psów i kotów.” Fabuła pozwala przywołać najbardziej zabawne historie i wydarzenia, które miały miejsce z bohaterów dalej.

Przejazd do miejscowości Maślanka

Wkrótce chłopiec i kot dołączył psa Sharik. Choć był zbyt kiepski, źle utrzymane, ale dom był w stanie ochronić. Znajomi przeniósł się do wsi, zwanej Maślanka, znaleźć tam wolny dom i żył bardzo szczęśliwie.

Kto nie czytał wspaniałą bajkę „Wujek Fiodor, pies i kot”? Fabuła pomaga zatrzymać w szczególnie ważnych momentach historii, aby zrozumieć bohaterów i motywy ich działania. To oczywiste, że kot Matroskin ma trudny temperament: On jest porywczy, ale lubi całej procedury. Wujek Theodore – prawdziwy uczony, studiując zwierząt i piłka psa – prawdziwy romantyk.

„Nowa troska” – tak zwany trzeci rozdział Tales – podnoszenie bohaterów. Wujek Fedor musi wziąć pełną odpowiedzialność, a on kieruje tej zabawy firmę. Czy istnieje książka jest bardziej interesująca niż „Wujek Fiodor, psa i kota”? streszczenie Oferuje on czytelnikowi okazję zanurzyć się w atmosferze dzieciństwa i zaskakujących przygód.

majsterkowanie w domu

Znajomi być wygodne do życia w nowym domu, mieli stworzyć wokół siebie porządek i komfort. W tym celu, wszystkie trzy z nich starannie uporządkowany pokoje i skonfigurować rzeczy, poznać miejscowych ludzi, w szczególności z irytujących listonosz Pechkin. Ponadto, wkrótce znalazł skarb i kupił ciągnik, „Mitia”, a krowę Murka. Znajomi wiele przygód i zabawnych historii: piłka ponieść Photoshoot Bobrenko lub zaczep od rzeki, w Matroskin, z jakiegoś nieznanego powodu, podoba zakup domu sztuczne słońce, które było ciepło jak latem.

zamiast wniosku

Aby dokładnie przypomnieć historię, trzeba otworzyć całą zawartość. „Wujek Fiodor, pies i kot” (NMP) – oryginalna i znaczące dzieło, które mogą być ponownie czytać wiele razy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Książka – prawdziwa stworzenie prawdziwego mistrza, zaskakiwać czytelników.