155 Shares 2245 views

Ostatnim przewidywania Vanga przed śmiercią

Kilkunastu lat minęło od czasu, opuściła nasz śmiertelny świat wielkiego bułgarski prorokini Vanga, przewidywania, które nadal prześladować i pobudzać umysły zwykłych śmiertelników. Trudno uwierzyć w to, że ślepy, że babcia analfabetą i podpisał wspólną sztylet, rzeczywiście widział i przewidywania wydarzeń skali prawdziwie globalnym. Nie wiadomo, czy spełnione ostatnią przepowiednię Vanga, ale autentyczność wielu poprzedni nie ma wątpliwości.

przyjść prawdziwe wydarzenia

Cudem przeżył podczas straszliwego tornada, a następnie całkowicie stracił wzrok w wieku 12 lat Wang odkrył jej dar jasnowidzenia. Po pierwsze, była pomoc sąsiadów, aby znaleźć wszelkiego rodzaju rzeczy, brakujących dokumentów, bezpańskie bydło, ale ostatecznie jej wizja stała się głębsza, a ostatni przewidywania Vanga już zainteresowana prawdziwie globalne problemy ziemskie. Wśród jej już potwierdziły przypuszczenia, że wojna z Niemcami, a dojście do władzy Borisa Eltsina w Rosji, a Stany Zjednoczone – pierwszy czarny prezydent Baraka Obamy, związane z „bliźniaczych wież” atak terrorystyczny, tragiczna śmierć księżnej Diany i utraty okrętu podwodnego „Kursk ”. I sama absurdalność kiedyś wydawało jej przepowiedni, że, na przykład, że będzie podwodny Kursk, i będą go opłakiwać całym świecie. Absolutnie nie ma mowy, miasto Kurskiem, znajduje się w dużej odległości od dużego wody są zalane. Tylko dwadzieścia lat później okropne poczucie jej wizje rzeczywistości znajdują się w zatopionej łodzi podwodnej jądrowej o tej samej nazwie. A Peck ptaków żelaza amerykańscy bracia? Wyjaśnione to proroctwo dopiero 11 września 2001, kiedy terroryści rozbił samoloty do następnego stoiska i jako braci, podobnych do siebie, wieżowce World Trade Center w Stanach Zjednoczonych.

Coś, co nie spełniło

Choć były pewne przewidywania, że, na szczęście, nie czekaj. Na przykład, że prorokował świat w 2010 roku, III wojny światowej z wykorzystaniem jądrowych i broni chemicznej, to skończy się to było w 2014 roku. Być może coś źle lub błędnie przepisywane go przepowiedni czasami mocno zawoalowany. A może, po jej śmierci, fani działania specjalnie zaczął wymyślać i przypisują Teller, czego nie mówią w ogóle, w celu opublikowania inną sensację. Rzeczywiście, dzisiaj ostatni przewidywania Vanga przed śmiercią to jest bardzo gęsto porośnięte różnych mitów i legend.

Co innego się spodziewać?

Nazwa Vangelia z greckiego tłumaczy się jako zwiastuna, szczególnie zadowolony, że tak było, kiedy ostatni przewidywania Vanga o Rosji ogłoszono. Przedstawiając dłoniach duże koło, oznajmiła stanowczo, że Rosja będzie ponownie stać się wielkim imperium, władca świata, a szczególnie silny w duchu, że będzie! Bóg da mu większą wytrzymałość. Jasnowidzem nieodłącznie związana chwałę Rosji chwałą księcia Włodzimierza. Ostatnim przewidywania Vanga na dalszy rozwój naszej cywilizacji w ogóle wymaga wielu czynności aż do 5079 roku, w którym jej zdaniem, dobiegła końca. Ponownie, wszystkie te informacje są kontrowersyjne, dla współczesnych, i komunikować się w skrót ten legendarny prorokini, twierdził, że Wang nigdy nie mówił o końcu świata. Topniejącego lodu, nowe choroby, sztuczna hodowla narządów ludzkich, susza, sztuczne słońce, Mars kolonizacji, wojennych, komunikacji z obcymi, nieśmiertelność ludziom znaleźć granice wszechświata – to tylko nieszczęśliwy lista zdarzeń, które zawiera ostatnią przepowiednię Vanga i czy mu zaufać, każdy musi decydować za siebie. Nie uzasadnione nie działać tak daleko, i cieszyć się dzień dzisiaj?