431 Shares 4491 views

Mogę uprawiać seks podczas miesiączki lub powinny powstrzymać

To, w jaki sposób ciało kobiety, które każdego miesiąca udaje się w cyklu miesiączkowym. Dla kogoś, że jest szybki, bezbolesny i nie wpływa na nastrój, wydajność i samopoczucie, podczas gdy inni – straszny ból brzucha i dolnej części pleców, nastrój „wróg nie chce”, tortury obfite. A wtedy nie mąż twierdzi, że seks nie jest zobowiązany do stosowania prezerwatyw podczas krytycznych dniach. Więc to jest możliwe, żeby uprawiać seks podczas miesiączki?

Cechy krytycznych dniach u kobiet

W dawnych czasach, kobieta w krytycznych dniach wyizolowanego szczepu wyjazdowych. To nie dlatego, że to pogarda, jest zapach krwi przyciąga dzikie zwierzęta, które są czasami zaatakowały plemiona parkingowych. W innym czasie, kobieta w krytycznych dniach przyznano specjalną siłę diaboliczny i muzułmanów jest zabronione uprawiać seks w tym okresie, jako kobieta, ich zdaniem, jest nieczyste. Mogę uprawiać seks podczas miesiączki dla nas chrześcijan? Zakaz religijny nie jest, to wszystko zależy od Ciebie i drugich połówek. Jeżeli bilet miesięczny bez komplikacji, to dlaczego nie? W szczególnych przypadkach, zbyt obfite, zawroty głowy, osłabienie, bóle brzucha – seks to lepiej się zatrzymać i odwiedzić ginekologa. Chociaż lekarze mówią, że seks łagodzi ból, ale jeśli uzyska oczekiwaną przyjemność? Jeśli już zdecydowaliśmy się intymności podczas miesiączki, lepiej używać prezerwatywy. Po pierwsze, szanse na zajście w ciążę w czasie miesiączki jest, bo plemniki żyją 5-7 dni u kobiet. Po drugie, gdy otwór wylotowy jest formowany na ranę genitalia jaj i krwi w organizmie może spaść mikroorganizmów. W ogóle, inne przeciwwskazania do seksu nie jest krytycznych dniach trwania nie jest naruszona. Szczególnie dlatego, że krytyczne dni u kobiet oznaczało jeszcze większe libido. Lekarze mówią, że u zdrowych kobiet pożądanie seksualne nasila się co miesiąc, a pacjenci – w trakcie i po. Jeśli uznają siebie, należy skontaktować się z ginekologiem.

W jakiej pozycji i miejscu, gdzie najlepiej uprawiać seks podczas miesiączki?

Jeśli ty i twój partner są miłośnikami ostry seks, to w dzisiejszych czasach lepiej jest powstrzymać się jego zapał. Mogę uprawiać seks podczas miesiączki całym mieszkaniu i czerpać przyjemność z nim? Oczywiście, że nie.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wspólne stanowisko misyjnego lub stojącej: wybór nie będzie tak obfity i zauważalne. W odniesieniu do miejsca aktu seksualnego, łóżko jest lepiej nie używać lub położyć ręcznik niepotrzebne. Zaleca postawa stojąca, najlepiej pod prysznicem, po czym natychmiast przyjąć wspólny prysznic. kąpielą lepiej nie zatrudniać, promuje krwawienia.

Stosunek mężczyzn i kobiet do błony podczas miesiączki

Płci pięknej są zawstydzeni uprawiać seks podczas miesiączki, boją się reakcji ludzi na krew ich obrzydzeniem. Tylko najodważniejsi dziewczęta zgodni w tej przygodzie, związek z mężczyzną trwać bardzo długo i niezręczności, nieśmiałość wyblakłe w tle. Mężczyźni z kolei, w rzadkich przypadkach, odmówić seksu w krytycznych dniach od ich bliskich. Niektórzy nawet podnieca widoku krwi lub dreszczyk dotykając wybór. Mimo, że istnieją przypadki, że pogarda i celowo odmówić, ale większość na pytanie, czy jest możliwe, żeby uprawiać seks podczas miesiączki, odpowiedział twierdząco.