416 Shares 5916 views

Jak zrobić ciemniejsze włosy w domu haczyk?

Piękne włosy – duma dziewczynka. Jedwab, proste, kręcone, długie, krótkie, tak absolutnie dowolny – rzeczy, które podkreślają indywidualność właściciela. Aby zmienić swój wygląd, wprowadzić kilka korekt do włosów wystarczy. Dla głębszej zmiany obrazu możliwa jest zmiana koloru loki. W tym przypadku powstaje pytanie, jak zrobić ciemniejsze włosy i nie powoduje im żadnej krzywdy?

Aby zmienić kolor włosów i sprawiają, naturalny odcień ciemniejszy, nie trzeba uciekać się do użycia farbą odporną. Niektóre tradycyjne metody mogą dać całkiem dobry wynik, bez powodowania szkód zwijają.

Kiedy przy użyciu zwykłej czarnej kawy (uziemienie) ciemniejsze odcienie włosów staje się głęboki i bogaty. procedurę płukania nie będzie natychmiast spowodować, zwykle kilka tygodni wymagane dla osiągnięcia maksymalnego efektu. Włosy staną się aksamitny brązowy kolor i będzie wyglądać jasne i błyszczące. Otrzymując ciemny odcień na tyle, aby spowodować herbaty zaparzonej z osadem na włosach przez kilka godzin przed praniem. Aby ustalić kolor owinąć głowę ręcznikiem do kawy mogłyby całkowicie opuścić swój odcień brązu na swoje warkocze.

Decyzję o tym, jak uczynić swoje ciemniejsze włosy, może pomóc zwykłą czarną herbatę. Do tego zaparzyć bardzo mocną herbatę i odkształcenia w osobnej misce używać do płukania włosów. Ta procedura ma być wykonywana po umyciu. Im częściej to robisz, tym bogatszy i ciemniejszy kolor włosów.

Kora dębu od dawna stosowany w recepturach ludowych i dobry w pomagając dziewcząt, którzy chcą dowiedzieć się, jak zrobić ciemniejsze włosy. Ten produkt jest dystrybuowany, można je znaleźć w każdej drogerii. Aby przygotować bulion musi być wypełniony z 1-2 łyżkami surowców (w zależności jaki kolor chcesz osiągnąć) z dwoma filiżankami wrzątku. Pozostaw mieszaninę przez kilka minut i gotowano w niskiej temperaturze przez pół godziny. Uzyskany rosół, szczep. Po umyciu spłukać włosy cieczy i w ciągu kilku tygodni, Twoje włosy staną się ciemny kasztan odcień.

Od niepamiętnych czasów jako naturalny barwnik do nadawania loki ciemnego odcienia kobiet używać henny i Basma. Jak zrobić ciemniejsze włosy podczas korzystania z nich? Częste pytanie, ponieważ produkty te są całkowicie ziołowych i powodują minimalne uszkodzenie włosa. Ze względu na swoje właściwości, wzmacniają strukturę włosa i przyczynia się do ich szybkiego wzrostu. Dobrą wiadomością jest to, że zmieniając proporcje składników, można ręcznie ustawić wynik końcowy. Dobrych producentów z henny i Basma jest zwykle drukowane na etykietach sposoby wytwarzania „farby”. Mieszanina powinna być nakładana na włosy i czekać na początek pół godziny. Wszystkie manipulacje barwienia farby odbywa się w oparciu o ile efekt chcesz osiągnąć w końcu. Jeśli chcesz ciemniejszy kolor włosów, Basma wziąć trochę więcej niż henna i trzymać na głowie przez 40 minut, jeśli światło cień jest niezbędne do osiągnięcia, zrobić wszystko, wręcz przeciwnie.

Jeśli wiesz, co dokładnie kolor do malowania, należy szampony koloryzujące i toniki. Z powodu naturalnych substancji obecnych w ich strukturze, są, mimo powszechnej opinii, nie zaszkodzi włosy. Mogą nawet używać bardzo często, aby utworzyć grubszą wyników ćwiczeń. są one wypłukiwane nawiasem mówiąc, dość szybko, więc jeśli masz wynik nie jesteś zadowolony, od jakiegoś czasu intensywnie umyj włosy.

Każda dziewczyna chce być piękny, a to, jak wiemy, czasami może być osiągnięte tylko z jedną zmianą. Choć nie tak bardzo jak radykalnej zmiany fryzury, fryzury i kolory włosów – tylko spektakularny ciemnym odcieniu.