591 Shares 8038 views

Miłość kompatybilność: on jest Skorpion, ona jest Skorpion

Charakterystyczne oddziaływanie ludzi, oparte na ich przynależności do pewnego znaku Zodiaka, nazywa się zgodnością astrologiczną. Jest Skorpionem, jest Skorpionem … To zjednoczenie od samego początku przeraża otaczających ludzi z jego wybuchową i stałą żarem pasji. Dla Scorpios ten stan rzeczy i takie uczucia w relacjach są czymś powszechnym. Ale nadal nie znudzą się nawzajem.

Miłość kompatybilność: on jest Skorpion, ona jest Skorpion

Pomimo faktu, że przedstawiciele tego samego znaku Zodiaka spotkali się w tym tandemie, wcale nie mówią o wzajemnym zrozumieniu. Scorpio Scorpio – niezgodność. Wśród nich, z równym powodzeniem, są tyranci i kompromitujący ludzie, którzy starają się przejąć partnera w pełni i kochający wolność, którzy nie szanują nikogo i są całkiem mili ludzie. Jedyną rzeczą, która łączy absolutnie wszystkie Skorpiony bez wyjątku jest poczucie godności, której partnerzy są lepiej niż nigdy nie dotykają. Jest mało prawdopodobne, aby w tym tandemie przedstawiciele tego ostrego znaku mogliby skierować się w prawo, pomóżcie wypracować karmiczne długi. Jeśli ci ludzie są nadal razem, to najprawdopodobniej nie spotykają się z miłością, ale z zimnej kalkulacji.

Zgodność rodzinna: on jest Skorpion, ona jest Scorpio

Ich małżeństwo może być całkiem skuteczne, jeśli partnerzy wykazują się wzajemnym szacunkiem. Razem Scorpios będzie w stanie osiągnąć te cele, które pozostały tylko marzeniami, jeśli walczą same. W takim małżeństwie nieustannie walczą o przywództwo. Skoro Scorpions są tajemniczymi intrygantami, którzy lubią prowadzić ukrytą grę, w tej parze są długie sztuczki. Nie wykluczone i zdradę. Ale po prostu nie zniszczą swojej rodziny. Ze względu na dzieci, każdy Skorpion jest gotowy na wszystko, nawet poświęcić się. Rodzice z nich okazują się dość zimno. Wynika to z faktu, że od wczesnego dzieciństwa Scorpions zaczynają przygotowywać swoje dzieci do ciężkiej dorosłości.

Zgodność seksualna: on jest Skorpion, ona jest Scorpio

Życie intymne w tej parze jest kluczem. Często jest to seks, który powoduje, że ci partnerzy pozostają ze sobą, jak mówi ze sobą zgodność znaków. Kobieta Scorpio jest bardzo erotyczna i namiętna, która uwłacza każdego człowieka. Z kolei silny przedstawiciel tego znaku ma także ogromny namagnes i urok. W łóżku ich związek rodzi się ponownie. Jednak po ustąpieniu seksualnym problemy nie ustępują. Znaki te są zbyt ważne, aby poddać się innej w imię miłości i uczuć. Ponadto Scorpions są zainteresowani problemem wierności. Oni sami nie są skłonni do chodzenia po boku, ale ich partnerzy są dziko zazdrośni i dowiedzieli się o zdradzie, odejdź na zawsze. Aby ich związek nie został zniszczony, powinni nauczyć się przebaczać i akceptować siebie nawzajem, a nie próbować odświeżyć swoich ukochanych. Oto tajemnice, które Zodiac ukrywa.

Skorpion … Kompatybilność przedstawicieli tego znaku będzie idealna, jeśli miłość i nie będzie miejsca na destrukcyjne zasady w parze.