829 Shares 3244 views

Zgodność Strzelec i Strzelec w małżeństwie. Strzelec – Znak

Zgodność Strzelca i Strzelec w małżeństwie – złożone i skomplikowane pojęcie. Kobieta i mężczyzna urodzony pod tym znakiem, zawsze czują wzajemne przyciąganie. żarliwej pasji lub ich miłość może być łatwe, ale to zazwyczaj rozwija się romans. Jednak taki sojusz jest rzadko sukces. Oni też kochają wolność, która uniemożliwia im bycie razem.

Jak zacząć ten związek

Na pierwszy rzut oka samca Strzelec czuje ta kobieta ukochanej. Ona przyciąga mu dosłownie wszystko: charakter, wygląd, postawę, poczucie humoru. Wszystko to blisko niego i jasne. Dlatego Sagittarians są łatwo i szybko zbieżne. Byli mili do rozmowy i po prostu być w pobliżu. To nie ma znaczenia, które służą jako podstawa do ich związku: pociąg seksualny, wspólne zainteresowania, wzajemnego zrozumienia. W każdym razie te stosunki będą szybko lub powoli rozwijać …. pomieścić one stopniowe wszystko co możliwe i niemożliwe punktu kontaktowego.

Swoboda w stosunkach

Strzelec – znak zodiaku, jest bardzo miły w odniesieniu do ich wolności. Jednak nadmierne demonstracja niego ze strony kobiet może przestraszyć mężczyznę-Strzelec. Można go nazwać prawdziwym Amazon, niezależny i samowystarczalny. Jednak mężczyzna nie zrobił Hunter-Strzelec, i nie będzie polowanie na zdobycz. Przeciwnie, woli siedzieć w odosobnionym miejscu i czekać na kobietę sama wypłynie w dłoniach. Jeśli kobieta chce dostać Strelets przedstawiciela silniejszej płci, będzie musiał wziąć wolne od swoich pragnień. Należy wyraźnie widać w interesie pani. Tylko szczerość i otwartość może go zainteresować.

idealna para

Zgodność Strzelec i Strzelec w małżeństwie zależy w dużej mierze od rozwoju ich stosunków w pierwszym etapie. Ta para sprawia, że trwałe, niezapomniany. Ale komunikacja może być uciążliwe dla nich. Są zbyt aktywny, kontakt i hałaśliwe. Czasem rozmówca wrażenie, że nie są już dwa, ale dziesięć. Ta cecha sprawia, że Strzelec zwierzęta w dużych firm i stron. są one mało prawdopodobne, aby chcą uczestniczyć w spotkaniach domowych – to nudne i nieciekawe. Para często spotykają się w miejscowości, w kampanii, kursach i seminariach. Kochają dużą skalę i rekreacyjnych. Lubią, aby przejść do prestiżowych restauracji i dużych supermarketów. programy rozrywkowe i festiwale – to znajome środowisko ich siedliska.

Innym rodzajem relacji

Strzelec – znak zodiaku, który jest w stanie zaskoczyć swoją ekscentryczność. Jest to zupełnie inny typ Strzelca par. Jest duchowo dojrzali ludzie. Istnieją one w świat filozofii, duchowości i religii. Najprawdopodobniej to prowadzi i nauczyciele. W tym przypadku, Sagittarians mają zdecydowane poglądy i są gotowi ich bronić, co może przyjść. poświęcić swoje życie dla wiary i przewieźć go do ludzi. Najważniejszą rzeczą dla nich – to prawda. Małżeństwo ze Strzelec Strzelec w tym przypadku – jej duchowe zjednoczenie. Siebie widzą, nie tylko amatorów, ale także ludzi podobnie myślących. W takim przypadku małżeństwo jest zawsze. Takie pary znajdują się wśród duchownych i nauczycieli.

Jakie trudności nadchodzi

Rozwój stosunków zależy od czasu urodzenia na wiele sposobów i od tego, czy jest to rok. Archer wziął pod swoje skrzydła Jupiter. Popycha ich do wszelkiego rodzaju głupoty, poszukiwanie nowych i różnych, to ciągłe zmiany miejsca zamieszkania i podróży. Postać ta stawia pod znakiem na temat relacji. Strzelec trudno zatrzymać się w jednym miejscu i trzymać się blisko z jedną osobą przez długi czas. W celu utrzymania długoterminowych relacji, jeden z tych przedstawicieli zodiakalnego koła będzie musiał poświęcić swoje interesy i służyć jako podstawa. Inaczej zgodność Strzelec i Strzelec w małżeństwie jest atakowany. W większości przypadków te pary zerwać za zgodą obu stron, a następnie są przyjaciółmi.

Tylko prawda!

Strzelec – znak zodiaku, nie toleruje kłamstwa w związku. On docenia szczerość i szczerość. Ale lubi przesadzać i ozdobić wszystko. Wybór partnerów szczera prawda, ale przynajmniej ktoś, kto będzie przymykać oko do przesady Strzelca, ten ostatni będzie całkiem zadowolony. Ale między tymi dwoma partnerami, osoby urodzone pod tym znakiem, takie stosunki nie są możliwe. Będą obrażony usłyszeć od partnera nie jest całkiem prawda, podczas gdy oni sami zachowują się w ten sam sposób.

Czy to możliwe, że świat w tej rodzinie

Szczęśliwe małżeństwo z Strzelca Strzelca możliwym. Ale będzie miał zarówno dużo wysiłku. Są bardziej trwałe relacje, jeśli ludzie nie przekroczyła próg wieku 24, a najlepiej 36 lat. W tym przypadku, już próbowałem wiele, a co najważniejsze – w celu określenia kierunku, w którym chcą się poruszać. To może być kariera, podróże, wiedza o świecie, rozwój duchowy, i tak dalej. Dorośli szukają Sagittarians satelity między życiem podobnie myślących. Wtedy szanse na szczęśliwe małżeństwo. Wzrost Jednocześnie młody Strzelec trudno trzymać się razem przez długi czas. Chcą mieć czas, aby wypróbować wszystkie możliwości i spróbować wszystkiego, że życie oferuje. Do tego są gotowi porzucić największą miłością. Zgodność Strzelec i Strzelec w małżeństwie będzie znacznie lepiej, gdyby trochę poczekać i sformalizowanie stosunków, osiągając dorosłość.

Strzelec żonaty mężczyzna

On jest przystojny i czarujący, przyciąga kobiety ich niezależności. Trudno zwabić w sieci i jest prawie niemożliwe, aby ożenić się. Życiową partnerką mężczyzna wybiera się i nie jest skłonny słuchać czyjejś rady i zalecenia. Aby go wygrać, kobieta będzie musiała ciężko pracować i pokazać wszystkie możliwe pomysłowość. Jednakże, nawet jeśli jest to zrobione prawidłowo, to nie dać jej gwarancję, że coś wyjdzie. Zależność jest bardzo nieprzewidywalny człowiek Strzelec. Kompatybilność w małżeństwie będzie bardziej wspierać, jeśli twój partner pojawiła się od najmłodszych lat. Zdecyduj się na małżeństwo oh, jak trudne dla niego. Takie posunięcie byłoby pokazać, że był poważny i odpowiedzialny człowiek, którzy cenią relacje odporny i stabilny. Aby dojść do tego wniosku jest niezwykle trudne, i nie powinien być wciśnięty. Jednak jeśli człowiek Strzelec odważy się doprowadzić cię do ołtarza, na pewno doprowadzić ją do końca. Jego żona nie powinna próbować związać męża do domu. Bo to jest miejsce, gdzie można spać, przebrać i wziąć prysznic. Strzelec nie czuje się szczególnie ciepłych uczuć. Nawet jak żonatym mężczyzną, Strzelec nie czuje się uwięziony w czterech ścianach. On jest nadal swobodnie zrobić prawie wszystko. To nie znaczy, że będzie on zmienić swoją żonę. Jeśli chce żyć długo i szczęśliwie z niego, trzeba nauczyć się ufać i puścić kochanej domu bez skandali i napady złości. Człowiek Strzelec kocha marzyć i żyć w wyimaginowanym świecie. Jeśli żona będzie w stanie stworzyć odpowiednią atmosferę w domu, małżeństwo może zostać uznane zadowolony.

Strzelec kobieta: Kompatybilność małżeństwo

Ta pani można nazwać wietrznie w pełnym znaczeniu tego słowa. Ona nie jest skłonny do zawarcia małżeństwa, a nawet relacje długoterminowe. Zwabić ją do swojej sieci, człowiek będzie musiał przejść dodatkowe mile. Ta kobieta ma dużo fanów, często wchodzi w relacje seksualne z nich. Jednak doceniam miłość, wierność i przede wszystkim przyjaźń. Później ożenił się i starannie wybiera jego małżonka. To zdarzenie radykalnie ją i jej życie zmieniło. Strzelec kobieta w małżeństwie – doskonały żona i matka. Ona – opiekun paleniska, ale jednocześnie sprawiedliwy i wymagający wiedzieć. I nikt nie pozwoli na komendę! Jeśli ma to być coś zrobić, wystarczy o to poprosić, ale w żadnym wypadku nie dowodzić. Strzelec kobieta nie będzie tolerował ataków na wolność i nie będzie dla kogoś, aby zmienić swoje nawyki.

dom Streltsov

Przedstawiciele tego znaku nie lubią mycie, czyszczenie i próbuje uniknąć nudnych obowiązków domowych. Mają w domu panuje względny porządek. Jeśli Strzelca istnieje możliwość, że zatrudnić gosposię. Jest to korzystne dla wszystkich: zarówno męża i żony, i dzieci, i do domu. Strzelec kobieta nie lubi gotować, jednak jako człowiek. Zwykłych kobiet obowiązki nie prowadzą ją w zachwyt. W dni powszednie, może wnieść ogromny wysiłek i przygotować obiad. Ale w weekend z pewnością wymagać, aby przejść do restauracji. Jednak mąż Strzelca nie jest przeciwko nim. I w tym samym czasie w ich domu są zawsze mile widziane. Ich gościnność szybko staną się znane dla wszystkich przyjaciół i znajomych. Są gotowi do rozmowy i zabawiać przyjaciół całą noc i nie znudzi. Łucznicy – przyjazny, gościnni gospodarze. W ich domu wszyscy będą czuć się komfortowo.

dzieci Streltsov

Ta rodzina jest doskonałym środowiskiem dla wychowania dzieci. Dzieci będą zachwycone, a przede wszystkim szanować swoich rodziców. Atmosfera jest fajna, słychać śmiech i optymizm nad brzegi. Rodzice uczą dzieci Strzelec przykładem odwagi, uczciwości i rzetelności. Jedyną wadą tej rodziny – to brak dyscypliny.

maskotki

Drobne wady bohaterów tej pary można łatwo usunąć za pomocą odpowiednich kamieni. Strzelec zmieścić wiele minerałów, ale szczęście w życiu rodzinnym pomoże znaleźć kilka. Jedną z najbardziej uderzających i przydatne w tym przypadku – Sapphire. Jednocześnie musi być niebieski. Ten kamień Strzelca ma bardzo pożądaną właściwość – to pomaga osobie poradzić sobie z burzą emocji i energii, aby wysłać konstruktywny kanał. Strzelec niespokojny, wymagający, szafir przyniesie spokój. On uspokoić pragnienie wolności i życia rodzinnego pozwalają być szczęśliwsza. Dodatkowo Blue Sapphire przynosi jego właściciel powodzenia we wszystkich sprawach. Kolejny kamień, który polecają sobie tych ludzi, to rubin. Jest to klejnot pierwszej kategorii. W nim tkwi niewyczerpaną energię i zdolności, aby ożywić jego właściciel niekończącym się strumieniem miłości. Rubin jest szczególnie dobrze nadaje się kobietę, Strzelec, znajdujący się w małżeństwo z człowiekiem tego samego znaku zodiaku. Pomoże to, żeby utrzymać zainteresowanie żony i utrzymać związek na długie lata. Dodatkowo kamień przyciąga szczęście we wszystkich dziedzinach. Ruby jest inna nazwa występu skalnego pragnień. Jeśli go nosić cały czas, to wszystko, co jego pan chce, na pewno będzie spełnione. Jako talizman Strzelec polecić turkus. Kamień chroni swojego właściciela od wszelkich nieszczęść i niepowodzeń. Ma to pozytywny wpływ na zdrowie. Turquoise pomaga budować relacje, dokonywać właściwych połączeń i wzmocnienie już istniejących. Minerał ten jest przydatny nie tylko do małżeństwa, ale przyjaźń, biznesu, kariery. Dla żywych, wietrznie natura Strzelca będzie przydatna i beryl. To wyrównuje i wygładza, pomaga znaleźć zwolenników i chroni przed wrogami. Peridot normalizuje układ nerwowy, przepędza złe myśli i wraca zaufanie do przyszłości. Strzelec należy starannie wybrać kamienie, które mają wpływ na charakter. Muszą przekonać i uspokoić burzliwą naturę ludzi tego znaku.