317 Shares 5695 views

Ford Flex: nietypowe równoległoboku Ameryki

Pojawiając się na amerykańskich ulicach w 2008 roku, Ford Flex może spowodować tą różnicą, że zaskoczenia przechodniów, co wyjaśnia jego niezwykły kształt kwadratu. Doprowadziło to również do niższego poziomu modelu sprzedaży. Mimo to pierwsza podróż samochodem, łączący luksus i wygodę, sprawia, że zmieni swoje nastawienie. Co więcej, Ford Flex 2013 modelu roku, które zostaną omówione poniżej, został zaprojektowany, aby zmienić sytuację z wdrożenia modelu w pozytywny sposób, za który otrzymał zaktualizowany projekt i wiele dodatków.

Po pierwsze, należy pamiętać, że ja w projektowaniu samochodów – jest to istotna zmiana jej przednim końcu, do którego doszło na tle zachowany ogólny kształt równoległoboku, którego kontury były nigdy zrelaksowany. logo firmy na masce miejscu pojawił się napis „flex”, rozciągający się na całą szerokość. światła przeciwmgielne zostały obniżone nieznacznie niższe, a styl głowy ulega poprawie. Wśród innowacji przyjemnych dla klientów w maszynie należy zauważyć wzrost wielkości koła.

Nowe elementy wewnętrzne pojawiła systemu sensorycznego, wyposażony w ekran dotykowy LCD wielkości 4,2 cala. Zastąpił on liczne gałki i przyciski, które w znacznym stopniu ułatwiają życie właściciela samochodu i jego pasażerów. Jedyną wadą tego systemu, który nazywany jest Myford, to nie jest bardzo szybki. We wszystkich innych modelach wnętrze Ford Flex pozostała taka sama. Jego panel przyrządów wszystko jako szczęśliwy przyjemne w dotyku materiałów wykończeniowych. Siedzenia w samochodzie są szerokie i wygodne. Przestrzeń nogi w drugim rzędzie ma jak 112 cm, który jest znacznie wyższy niż w przypadku wielu konkurentów. Objętość bagażnika, która znajduje się za tylnymi siedzeniami, wynosi 566 litrów, niż może się pochwalić praktycznie żadnej zwrotnicy. Ponadto, poprzez złożenie drugiego i trzeciego rzędy siedzeń, pojemność bagażnika wzrasta do imponujących 2355 litrów.

Teraz pomówmy o sprzętu energetycznego nowego Forda Flex. Podstawowa wersja z silnikiem 3,5 litra jest „sześć”, który jest w stanie rozwinąć 285 „Konie”. Pojazd silnikowy zapewnia szybkie przyspieszenie od zera i dalszy wzrost wydajności na trasie. W szczególności, aby osiągnąć poziom 100 km / h samochód wystarczająco siedem sekund. Amerykańscy projektanci pracowali również ciężko na zmniejszenie zużycia paliwa. Więc teraz konsumpcja w obszarach miejskich wynosi 13,8 litra na sto, a na autostradzie – 10,2 litrów.

Silnik pracuje w tandemie z pistoletem na sześć kroków, które różnymi prędkościami szybkie przełączanie i sprawnego funkcjonowania. W ramach realizacji trafienia i układ hamulcowy, w którym zmniejszona wielkość cylindra głównego. Nawiasem mówiąc, jako opcja za dodatkową opłatą w wysokości 3,2 tysiąca dolarów dostępnych silników, rozwija 355 KM. Z drugiej strony, ta jednostka zostanie wydana w bardzo ograniczonych ilościach.

Wreszcie należy zauważyć, że Ford Flex ma wysoki poziom bezpieczeństwa. Aby zwiększyć komfort, samochody wyposażone w system rozruchu zdalnego silnika, jak również składane lusterka. Do podstawowej konfiguracji modelu z napędem na przednie koła należy ułożyć minimum $ 30999. Jeśli chodzi o napęd na wszystkie koła Ford Flex, jego cena będzie zaczynać się od znaku 39099 dolarów.