832 Shares 5762 views

Bow broszka – oryginalna dekoracja dla wielu miłośników nosić biżuterii

Wiele kobiet i mężczyzn (zbyt) uwielbiam nosić różne rodzaje biżuterii. Czy pierścionki, kolczyki, naszyjniki, spinki, bransoletki, broszki i tie-więcej.


Ktoś dostaje je w sklepach, a ktoś tworzy własne ręce. Niektórzy ludzie wolą drogiej biżuterii, a ktoś zorganizować tańsze odpowiedniki.

Kosztowna biżuteria rozmowa o konsystencji właściciela. Ale również tanie biżuteria może wiele powiedzieć o jego właściciela. Najważniejszą rzeczą – aby móc prawidłowo wybrać materiał, kolor i rozmiar dekoracje.

Wiele osób nie może sobie pozwolić na zakup drogich rzeczy. Dlatego, ręcznie wykonane naszyjniki, pierścionki, tie-broszkę i tak dalej są doskonałym rozwiązaniem dla miłośników biżuterii.

Ręczna – Wybór wielu

Obecnie wysoko cenione ręcznie kreacje. Ponieważ każdy kawałek jest wykonany własnymi rękami, utrzymuje duszy, ciepło i miłość do opanowania. Rodzaje ręcznie bardzo dużo, to nazwę.

Rozważmy, na przykład, jaki rodzaj rzemiosła można zrobić łuk broszkę. KANZASHI, sutazhnoe tkania, linkę, a inni – są doskonałe możliwości. Wykonane w technice KANZASHI związać podkreśla indywidualność właściciela.

Łuk broszka własne ręce

Aby rozpocząć, należy podjąć niezbędne materiały: wstążki (satynowe, koronki) o różnych kolorach, nożyczki, klej-gun (można PVA), piękne korale, koraliki, kryształy, klamry do broszki, zapalniczki, świece, przedmioty dekoracyjne i tak dalej.

Wybrany kolor przyszłość broszka (kolor danej sukni lub garnitur, lub neutralne, odpowiednie dla wszystkich ubrań).

Na rysunku można zrobić szkic żądanego produktu.

Wybrany rozmiar. W niektórych ubrania pasują niewielki, ale imponujące krawat. Pod inny – wielki i jasny.

Przykład tworzenia ulubione akcesorium

Przygotowane wstążkami. Jeden Satin, około dwadzieścia siedem centymetrów, trzy i trzy satyna koronka – szesnaście centymetrów, sześć satynowe – czternaście centymetrów. Wszyscy sumują się na pół i trzymać się razem, trzymać się razem, jakby shestnadtsatisantimetrovye: satyna jeden wewnątrz, jeden na zewnątrz koronki sklejone. Do klejenia można użyć kleju lub stopiony świeca. Można po prostu uszyć.

Następnie proces spajania wynikowych kształtek wstępnych ze sobą. Na długim odcinku przyklejone dwa małe satyna, na nich – jeden splecione, potem jeszcze dwa małe i koronki. I tak do końca. Oznacza to, że okazuje się siedem poziomów.

Kolejny krok – zrobić łuk. Można to zrobić w tych samych segmentach satynowe i koronkowe pasy są sklejone ze sobą poprzecznie. Może być wykonana z satyny rozetami taśmą lub innym kwiatem. On będzie przyklejony do otrzymanej ogona. W środku łuku lub kwiat może być zatrzymany najpiękniejszą koralik lub Cabochon lub ozdobić kryształkami.

Powstały łuk broszka jest idealnym miejscem na imprezy i uroczystości. Jeśli wybór materiału spadła do spokojnej, stonowanej kolorystyce, a wystrój jest bardzo chwytliwe, akcesorium może być również nadaje się do spotkań biznesowych.

wstążki broszka-tie na spotkaniu zawsze przyciąga wzrok i może stać się zauważalny impuls w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Co więcej, jest idealny jako prezent dla bliskiej osoby.