192 Shares 2018 views

Jak wycisnąć sok z pomarańczy bez sokowirówki? Gotowanie zdrowy napój w domu

Naturalny sok pomarańczowy – to świetny napój. Ma bogaty smak cytrusowe, bogate w witaminy, jest bardzo orzeźwiające w upale. Na sprzedaż istnieje wiele odmian tego napoju, ale ich jakość jest często wątpliwa. Szczęśliwi właściciele sokowirówki mogą odprężyć się świeże najmniej raz dziennie, ale co z tymi, którzy nie posiadają nowoczesną technologię? Możemy zrobić bez niego? Więc pomówmy o tym, jak wycisnąć sok z pomarańczy bez sokowirówki. Nawiasem mówiąc, nie jest to takie trudne.

Przygotuj swój sok pomarańczowy

Dojrzałe pomarańcze tak soczyste, że czasami, aby uzyskać wystarczającą ilość soku do cięcia owoców na dwie części i mocno ją dociśnij. Z dwóch połówek będzie prawie pełny kieliszek o smaku oranżady. Do procesu było szybciej z góry posiadają owocu we wrzącej wodzie (3 minuty), albo w kuchence mikrofalowej (1 minuta).

prasa

Jednak wiele osób wie jak wycisnąć sok z pomarańczy sokowirówki bez użycia specjalnego urządzenia – wyciskarka do cytrusów. To tworzywo sztuczne lej w kształcie stożka, który jest po prostu wkręcana do soku owocowego i pół ułatwia wytłaczanie. Sprzedawane coś takiego w sklepach sprzętu i warto trochę. Wynik uzyskany nie jest gorsza, że daje drogich elektroniki.

Filtrowanie przez gazę

Kontynuując temat, jak wycisnąć sok z pomarańczowym sokowirówki bez, nie wspominając o czasochłonnej najbardziej skuteczne, ale dość drogi. Owoce obrane i filmy dodać plastry na durszlak, położył kilka warstw gazę. Z tłuczkiem wycisnąć sok do pojemnika. Szczątki ciała zawinięte w gazę i wyciśnij dokładnie.

brutalna siła

Nie wiem, jak wycisnąć sok z pomarańczy bez sokowirówki, a także wszelkie akcesoria, takie jak wyciskarka do cytrusów ręka nie jest? To nie ma znaczenia! Uzbrój pokładzie kuchnia i nóż. Całe pomarańczowy walcowanie na pokładzie, wyciągając go na powierzchnię z siłą. Gdy jest miękka, zrobić dziurę nóż i po prostu wycisnąć sok do szklanki. Jeden z wariantów tej metody oferuje starannie obmyat Apelsinka rąk do soku wyszedł zrazików.

różnorodność smaków

Cóż, tak aby wycisnąć sok z pomarańczy bez sokowirówki, rozumiemy. Można zacząć ćwiczyć. I wszystkie te metody są dobre dla innych owoców cytrusowych: grejpfruta, cytryny, mandarynki, limonki, kochanie, grejpfrut. Eksperyment z różnych smakach, przemian i łącząc je ze sobą.