721 Shares 9745 views

Karty kredytowe „Euroset” – alternatywa dla tradycyjnych produktów bankowych

W ciągu ostatnich kilku lat, największe salony komunikacyjne znacznie rozszerzył zakres oferowanych usług. Dziś zapewniają one swoim klientom nie tylko możliwość, taki czy inny sposób związanych z telefonii komórkowej, ale również szereg dodatkowych funkcji tradycyjnie realizowanych przez banki. Na przykład, wszyscy ci, którzy chcą do wydawania kart kredytowych w „Euroset” z kilkoma ładnymi premie, które są dostępne podczas używania produktu. Całkiem kusząca oferta, biorąc pod uwagę, że ten proces zajmie tylko kilka minut, a lista wymaganych dokumentów zawiera tylko rosyjski paszport.

Jaka jest różnica pomiędzy kartami kredytowymi w „Euroset” z podobnych środków płatniczych w bankach? Przede wszystkim należy zauważyć, że jest to dość tradycyjny produkt bankowy, a jego realizacja odbywa się w połączeniu z CO „Renaissance kredyt”. Początkowo karta ze śmieszną nazwą „Kukurydza” jest premia i prepaid (czyli wymaga uprzedniej deponowania środków na koncie użytkownika). Ma on na celu wykonać dwie podstawowe funkcje: usługi handlowe / płatności w różnych instytucjach i otrzymać do 1,5% punktów bonusowych o wysokości tych opłat. Są oskarżeni o kartach płatniczych w sklepach mobile phone „Euroset”, jak również w wielu miejscach partnerów programu. Mogą wydawać takie same lub za pomocą specjalnego „kukurydzy” w katalogu produktów.

Jednak nie jest to rozszerzona wersja tego produktu – karty „Euroset” z limitu kredytowego przyznanego przez Bank „Renaissance Credit”. Jest wykonana w taki sam sposób jak zwykle – w paszporcie natychmiast w tym samym dniu. To stwarza okazję, aby uzyskać limit do 300 tysięcy rubli. Odsetki od niego, jednak, jak dla każdej karty kredytowej, dość duża, ale jest całkiem ładny niuanse. Pochodzenie – wolny termin (55 dni), drugi – Zwraca 1% wartości zakupów w formie premii. Ponadto karta kredytowa w „Euroset” są dość opłacalne rozwiązanie do użytku za granicą, a po przeliczeniu dolarów i euro po kursie wymiany na dzień, gdy operacja została przeprowadzona właściwie. Natomiast w trakcie różnych bankach może być wyższa o 1-2%.

System kart płatniczych – „MasterCard”, która jest międzynarodową, która pozwala jej płacić w krajach na całym świecie.

Jest jeszcze jedna możliwość, której nie wspomniałem. wnętrze klienci komunikacji mogą liczyć nie tylko na granicy, karta kredytowa, „kukurydza”. „Euroset” zapewnia im kredytu serwisu rekrutacyjnego w gotówce, w wyniku banków partnerskich. Ten "Alfa-Bank" i "Home Credit" i "Renaissance Kredyt", a także szereg innych CO. W tej kwestii kredytu w dowolnym punkcie „Euroset”, pieniądze pójdą bezpośrednio na kartę.

Karty plus można również nazwać to usługa bezpłatna (jak stwierdzono już nie jest tak łatwe) i SMS-zgłoszenie, za który opłata jest pobierana również nie. Oczywiście, nie ma w tym produkcie i minusów. Ten wysoki odsetek od kredytu, ograniczona zdolność do uzupełnienia bilansu (lub przez salonów „Euroset”, lub przez przeniesienie z innego „MasterCard” karty). Ponadto, niektóre problemy mogą pojawić się w obliczeniach „kukurydzy” za granicą, ponieważ jest to brak.

W ogóle, masz kartę kredytową w „Euroset” i argumentów „za” i „przeciw” w celu wykorzystania tego produktu. Priorytety i zdecydować, które z cech charakterystycznych dla ciebie najważniejsze, czy braki godność pokrywają się dokładnie w Twoim przypadku.