407 Shares 9270 views

Kudryashov Dmitry – nadzieja rosyjskiego boksu

Rosyjska ziemia zawsze była słynnych bohaterów. Siła i odwaga rosyjskich mężczyzn jest legendą i dobrze uzasadnione, ponieważ nawet dzisiaj są tacy faceci, którzy są silne, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jednym z nich jest prawdziwymi bohaterami słowiańskie mogą być traktowane jako „wschodzące gwiazdy” w boksie rosyjskiej nazwie Kudryashov Dmitry.

Wołgodońsk talent

Drogi boks dzisiaj przez wielu ekspertów i myśliwiec publiczność urodził się 26 października 1985 w mieście Wołgodońsk, regionu Rostov. Kudryashov Dmitry studiował w szkole numer 22 wtórnym, gdzie został wprowadzony do sportu. Jednak na początku swojej kariery sportowej facet robi karate, aw wieku 13 lat był w polu. „Olympus-2” Jego pierwszym trenerem był Nikołaj Timofeev, który pracował w klubie sportowym.

Postępy w amatorskim sporcie

Przez cztery lata Kudryashov Dmitry zapakowane się w Rostowie, mówiąc do klubu „rezerwy siły roboczej”. W tym czasie udało mu się kilkakrotnie wygrać zawody miejskie i regionalne. Równolegle z boksu Dima aktywnie realizuje szkolenia i walki. W 2008 roku młody człowiek powołany do wojska, a on służy w imię kalach nad Donem. W tym sporcie w ogóle, a zwłaszcza w sztuce, nie rzucać.

2010 został oznaczony dla sportowca rangi mistrza sportów walki.

W 2011 roku, biorąc udział w konkursach klasy A „Spartacus Cup”, która odbyła się w Krasnodarze, wojownik zdobył pierwsze miejsce i otrzymał tytuł mistrza sportu w boksie.

Niestety, z perspektywy czasu, można powiedzieć, że bardzo często z powodu stronniczych sędziów Kudryashov Dmitry nie mógł wygrać różne turnieje amatorskie. Dlatego amator kariera Man i przepełnione różnymi tytułami. W sumie, amatorski bokser fighter spędził 150 walk (przegrała tylko 12 walk), po czym postanowił przenieść się do profesjonalistów.

Droga do specjalistów

30 lipca 2011. Wieś Kushchevskaya. Rival – żołnierz z Ukrainy imienia Aleksander Ohrey. Kudryashov zwycięstwo nokaut w trzeciej rundzie. To może być opisana jako pierwszy profesjonalny walki Wołgodońsk talentów na najwyższym poziomie. Od debiutu Kudryashov Dmitry, którego biografia nie jest dość typowe dla zwykłej bokser, spędziłem 4 więcej walki, dzięki któremu w październiku 2012 roku był w stanie dostać się w ringu z celem, aby zdobyć tytuł WNP WBC i krajów słowiańskich. I muszę powiedzieć, że się udało. Kudryashov pokonał swojego przeciwnika z Uzbekistanu i zabrał sam pas.

Rosyjski mistrz, znany jako „Sledgehammer”

W 2013 roku Dmitrij posiada bronić tytułu, a także w walce z Prince George Akrongom odnotowano przedstawicielem nokaut Ghany, co pozwoliło stać się Rosjanin od wersji UBO mistrz świata. Tak, wielu powie, że ten pas nie jest najbardziej prestiżowych, ale wciąż jest mistrzem. W październiku 2013 r Kudryashov poddano innego wierzchołka. Tym razem Dima stał się lepszym wojownikiem wersja GBU świecie. A przeciwnik w tym meczu był o wiele bardziej poważne – barbadosets Sean Cox, który, nawiasem mówiąc, był kiedyś oficjalnym pretendentem do tytułu WBA. Jednak to nie stać się przeszkodą dla Dmitry. Już w drugiej rundzie, pochodzący z wyspy Barbados został znokautowany.

W 2014 roku, zdjęcia Dmitri Kudryashov, który został na okładkach wielu czasopismach sportowych i posiada dość skutecznie zwalcza. W tym okresie, wygrywa Lubos Sąd w Czechach, Chorwacji Ivica Bachurina, Dzhuliana Ilie Rumunii, jak również prawdziwą legendę World Boxing Juan Carlos Gomez. Ponadto, aby wybić kubańskiej, Kudryashov zajęło tylko 19 sekund (!!!).

22 maja 2015 Native Wołgodońsk idzie na ring przeciwko Namibii Meroro i go znokautować, chroniąc w ten sposób swój tytuł.

Pierwsza porażka

Kolejnym przeciwnikiem Kudryashov został Nigeryjczyk Olanrewaju Durodola. Ku przerażeniu wszystkich sektorze wentylator Rosjan ten afrykański wojownik stał się więc przeszkodą, o których Kudryashov Dmitriy Aleksandrowicz – bokser z jasnymi perspektywami – nagle „wyzwolony”.

Walka między dwoma zawodnikami odbyła się 04 listopada 2015. Mistrzostwa walka była bardzo zabawny i nasycony na różnych etapach technicznych. Ta sama opozycja okazała się dość ulotne i rewelacyjny w dużej mierze dlatego, Dmitry stracił w drugiej rundzie przez TKO. O ile w pierwszym trzyminutowe Kudryashov dostał doskonałą Nigerii lewy hak do głowy, zmuszając go, aby spowolnić znacznie. Ale nawet mimo tego lokalnego sukcesu rosyjskiego myśliwca, Olanrewaju nadal iść do przodu i wykonywać swoje ataki. W rezultacie, w trzeciej minucie drugiej rundzie w wyniku ataków kandydatem do tytułu osiągnął pożądany – sędzia przerwał walkę, ustalając tym samym przedwczesne i tak niespodziewane wielu analityków i fanów wygrać Durodola, przez który wziął od rosyjskiego mistrzowski pas WBC Srebrnych ciężkich mistrzów ,