336 Shares 7173 views

Analiza i podsumowanie: Turgieniewa „torrenty wiosny”

Dzieła miłości są zawsze aktualne. Zwłaszcza te stworzone przez wybitnych mistrzów słowa. Wśród nich oczywiście odnosi IS Turgieniew. „Wiosna Waters”, podsumowanie i analiza, które będzie można znaleźć w artykule – historia i porywający czytelnicy do dziś.

streszczenie

Dmitry Sanin, 52-letni mężczyzna, trochę granat krzyż oznaczało dużo. Służył jako brutalnym przypomnieniem przeszłości, a także to, co kiedykolwiek nie zrobił tego.

Około 30 lat temu, kiedy Dmitry był młody człowiek, udał się po Europie, wydając spadku, nagle dostaje. Frankfurt, niemieckie miasto, było to ostatnie miejsce odwiedził przed powrotem do ojczyzny. Przechadzając się ulicami tego miasta, Sanin wędrował do sklepu. Chciał pić lemoniadę tutaj. Jednak Dmitry nagle stał się zbawcą dla dziecka, które nagle zasłabł. Główny bohater zakochał się od pierwszego wejrzenia z mężczyzną, który przychodzi do siostry tego chłopca. Było to dla jej dobra, postanowił pozostać w mieście. Sanin zapoznał się z rodziną chłopca, którego członkami byli mu bardzo wdzięczni.

Wkrótce stało się jasne, że ta dziewczyna ma narzeczonego, i Dmitri jako przyjaciel rodziny i Zbawiciela, aby go poznać. Okazało się, że jest kupcem, małżeństwo, które powinny zaoszczędzić Jenna (nazwa od ukochanej Sanin) i jej rodziny od finansowej ruiny.

Kłócą się z oficerem

Główny bohater poszedł na spacer z Jenny, jej brat i jej narzeczonym. Następnie udali się do jakiegoś miejsca do jedzenia. Były oficerowie, pili. Jeden z nich wziął Jenna rose, więc ją obrażasz. Dziewczynka oczyszczenie zabrał ją z nieprzyjemnej okolicy, natomiast Dmitry Jenna zbliżył się do sprawcy i oskarżony o chamstwa. Po wysłuchaniu go, oficer zapytał sanin o co ma do tej dziewczyny. Bohaterem jest powiedziane, że nikt, po którym sprawca opuścił swoją wizytówkę.

pojedynek odwołany

Następnego ranka hotel Sanin był drugim tego oficera. Dmitrij zgodził się z pojedynku. Sanin, decydując się strzelać, myśląc o tym, jak nagle kręciło mu życie. Niedawno, on szczęśliwie udał się do Europy, a teraz mógł zginąć w jednej chwili. To nie jest to, że główny bohater boi się śmierci, a on nie chce stracić swoje życie tak, kochanie. W nocy przed pojedynkiem, Dimitri znowu zobaczył Jenna i uczucia dla niej jeszcze bardziej zaognione to.

Tu przyszedł pojedynek. Podczas jej rywale zdecydowali, że dzisiaj nikt nie powinien stracić swoje życie. Rozeszli się spokojnie, uścisk dłoni z siebie nawzajem. Sanin wróciliśmy do hotelu, spotkał się z matką ukochanej. Powiedziała mu, że Jenny postanowiła nie żenić kupca. Dmitry matka poprosiła o rozmowę z córką i przekonać ją do zmiany decyzji. Bohaterem obiecał zrobić.

Deklaracja miłości

Rozmowa z jego kochanek, Dmitrij powiedział, że jej matka jest bardzo zaniepokojony, ale poprosił dziewczynę przez jakiś czas nie zmieni swoją decyzję. Po spotkaniu, Dmitry Sanin postanowił wyznać swoje uczucia do ukochanej. Usiadł napisać do niej list. W liście do Dmitrija Sanin wyjaśniła dziewczynka w miłości. Podał go brat Jenny, która wkrótce przyniosła odpowiedź: pyta Sanin nie przyszedł do niej jutro. Po pewnym czasie postanowiła przypisać datę do bohatera w ogrodzie wcześnie rano.

Sanin pojawił się na scenie w wyznaczonym czasie. On naprawdę chciał nauczyć Jenna zareagował na jego spowiedzi. Powiedziała, że zdecydował się porzucić swojego narzeczonego. Dimitri był bardzo zadowolony. Chciał się ożenić Jenna, ale to wymaga powrotu do Rosji, aby sprzedać nieruchomość. To nie jest szybkie i łatwe, i Dmitry Sanin nie chciał rozstać się z ukochaną. I nie chciała być sama przez długi czas.

Kwestia sprzedaży majątku

Okoliczności były sprzyjające dla kochanków. Dmitry spełnione we Frankfurcie, długoletni przyjaciel, z którym studiował. Stwierdzono, że korzystne poślubił piękną i bogatą kobietę. Dmitrij zaproponował go do zakupu swoich towarów. Jego towarzysz powiedział, że najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu do żony, do którego udał się razem.

Znajomość z żoną przyjaciela

Znajomość z żoną drugiej opisuje szczegółowo co Turgieniew ( „Wiosna Waters”). Podsumowanie części i obejmuje historię o kobiecie. Po tym wszystkim, że odgrywa ważną rolę w pracy.

żona kolegi nie była piękną kobietą, ale również bardzo mądry. Sanin Oferta ją interesuje, podobnie jak główny bohater. Aby myśleć o tym, że wyznaczył okres 2 dni. Dmitri jest bardzo szczęśliwy, że możliwość rozwiązania wszystkich tak szybko. Jednak główny bohater był trochę zaskoczony przez zwiększoną uwagę na jego osobę przez gospodynię. Co więcej, bał się, że wyświetlany nieuprzejmość może być powodem, że sprawa spada przez.

Główny bohater spędza pierwszy dzień w społeczeństwie żony swojego przyjaciela. Wieczorem kobieta zaprasza Dmitry teatru. Rozmawiają dużo podczas pokazu, a ona mówi, że małżeństwo bohatera ze swego towarzysza – to tylko przykrywka. Kobieta czuje się całkowicie wolna i może sobie pozwolić na wszystko, co chce. Mąż jest bardzo zadowolony z tej sytuacji, ponieważ jest on zadowolony ze swojego bogatego i pełnego życia.

Śmiertelne komunikacja (podsumowanie)

Turgieniew ( „Wiosna Waters”), oczywiście, chciał wiedzieć, czy główny bohater nie jest w stanie oprzeć się pokusie. Niestety, nie przechodzą testu.

Następnego dnia kobieta dzwoni sanin jazdy konnej. Dmitry pewności, gdzieś głęboko w środku, podejrzewa, że to wszystko nie jest przypadkiem, lecz nie jest w stanie zatrzymać tego wszystkiego. Na chodzie Dmitry jest sam z żoną swego towarzysza. Należy zauważyć, że poprzedni dzień spędzili razem kilka pomutnil umysł bohatera. Już zaczęły się zapomnieć, co przyszedł. Przebiegły kobieta, tymczasem próbuje go uwieść, w wyniku czego, którym zarządza. Sanin zapomina swoją ukochaną i poszedł z żoną swego przyjaciela w Paryżu.

Szczęście było tak blisko …

Do niczego dobrego, jednak nie przynosi to romans z bogatej i potężnej kobiety. Nie będziemy opisywać go w podsumowaniu. Turgieniew ( „Wiosna Waters”) to tylko szczegóły tego związku, i jak to wpływa na losy bohatera. Dmitry Sanin było bardzo niewygodne, aby powrócić do Jenna. A teraz, stan nazhivshy i łagodny, bohater po raz kolejny we Frankfurcie. Zauważył, że miasto zmieniło się na przestrzeni lat. Zna cukierek nie jest już w tym samym miejscu jest. Sanin postanawia odnowić stare więzi. W tym celu zwrócił się o pomoc do oficera, który kiedyś wyznaczonego pojedynku.

Losy Jenna

Oficer mówi mu, że Jenna żonaty. Opowieść o losach bohaterki nadal podsumowanie. Turgieniew ( „Wiosna Waters”) był zainteresowany losem nie tylko Dmitry, ale Jenna. Poszła z mężem do Ameryki. Oficer nawet pomógł bohatera, aby uzyskać adres jego byłą dziewczyną. A teraz, wiele lat później, Dmitry pisze długi list do Jenna, nie chcąc uzyskać jej przebaczenie. On po prostu chce wiedzieć, jak żyje. Czekaj na odpowiedź jest bardzo bolesne, ponieważ główny bohater nie wie, czy on Jenna ogólną odpowiedź. Ten moment psychologiczny podkreśla Turgieniewa ( „Wiosna Waters”).

Fabuła głowic głosi, że po jakimś czasie Dmitrij Sanin otrzymuje list od swojej byłej dziewczyny. Mówi mu, że jest zadowolony z mężem, że ma dzieci. Kobieta odnosi się do listu zdjęcie swojej córki, przypominając młodego Jenna, ten, który tak bardzo kochał i który Dmitri lewo tak głupi. Zdarzenia te podsumowuje Turgieniew „woda źródlana”. Streszczenie fabuły, oczywiście, daje tylko ogólne pojęcie o tym. Oferujemy również dostępny z elementem analizy. Pomoże to w celu wyjaśnienia niektórych punktów, lepszego zrozumienia historii, który powstał Turgieniewa ( „Wiosna Waters”).

Analiza produktu

Jesteśmy zainteresowani w inny sposób dla określonego produktu prezentacji. Autorka opowiada historię tak, że czytelnik przedstawiono historię pamiętania. Należy zauważyć, że w późnej twórczości Iwana Siergiejewicz przeważa następujące typ bohatera: człowiek dojrzałych lat, z życia w pojedynkę.

Do tego typu należą i Dymitr Pawłowicz Sanin, główny bohater jesteśmy zainteresowani w pracy (powyżej przedstawił podsumowanie). Turgieniew ( „Wiosna Waters”) zawsze był zainteresowany w wewnętrznym świecie. I tym razem, głównym celem autora było przedstawić dramat bohatera. Praca charakteryzuje się zainteresowanie rozwojem postaci, która jest nie tylko pod wpływem środowiska, ale również w wyniku moralnej poszukiwaniu samego bohatera. Dopiero po zapoznaniu się to wszystko razem, możemy zrozumieć wieloznaczność obrazów stworzonych przez autora.

Oto interesujący produkt stworzony Turgieniew – „Woda źródlana”. Fabuła (brifli), jak wiadomo, nie przekazuje swoją wartość artystyczną. Mamy tylko opisać fabułę, mieliśmy powierzchowną analizę. Mamy nadzieję, że chciał przyjrzeć się bliżej tej historii.

Należy zauważyć, jak ciekawe, aby przeczytać podsumowanie twórczości Turgieniewa. „torrenty wiosny” – tylko jeden z nich. Dlatego zalecamy, aby zbadać bardziej szczegółowo dzieło tego wielkiego pisarza.