866 Shares 8350 views

Deklaracja miłości do żony

Miłość jest jak kwiat, który uschnie, jeśli nie jest podlewane. Podobnie jak ogień gaśnie, jeśli nie rzucać opał i najpiękniejsza uczucie na ziemi wymaga opieki i uwagi. Nawet jeśli twój związek trwa dłużej niż rok, to nie znaczy, trzeba zapomnieć o romans, miłość i czułość.

Prawdziwa miłość – nie tylko miłość i namiętność. Jest to również wspaniałe życie codzienne, które powinny być wyceniane. Złożyć oświadczenie o miłości do żony lub jej tak często, jak to możliwe, bardziej romantycznego męża – i wtedy możemy utrzymać miłość i zrozumienie przez wiele lat, nie zwracając uwagi na drobnych skarg i kłótni.

Czy jest jakaś osoba na świecie jest bliżej niż swojej drugiej połowy? Oczywiście, z wyjątkiem naszych dzieci i rodziców. Nie? Dlaczego więc kłócić drobiazgi, zapisz urazy, uwag i próbować zmienić osobę? Po tym wszystkim, na samym początku związku docenić to, co to jest. Myślenia? Zgadza się.

Najczęściej, miłość i romans jest stracone u mężczyzn, a wysiłek niektórych kobiet nie wystarczy. Musimy docenić wszystko, co robi dla Ciebie. Po tym wszystkim, tylko odrobinę uwagi, czułości i przywiązania może twoja żona czuje, że cały świat w dłoniach. Uwierzyć w to, co oryginalne wyznanie miłości kobieta jest w stanie uczynić ją szczęśliwą przez wiele lat, ponieważ w czasie, zaczynamy zapominać , jak być szczęśliwym raz. Wszystko wydaje się być to, że to było w innym życiu – kwiaty, do widzenia, łagodne słowa … masz małżonka, aby pamiętać, jak wtedy było dobrze razem.

Jak złożyć deklarację miłości do swojej żony, więc nie wydaje się banalne? We wszystkich latach lub miesiącach, że jesteś żonaty, pewnie słowa „Kocham cię” słychać było wiele, wiele razy. Z biegiem czasu, to wyrażenie wymawiane jest coraz mniej. Należy jednak pamiętać, aby woda kwiat. Załóżmy wymyślić oryginalną deklaracją miłości do kobiety. A rezultatem jest to, że ona to doceni, gwarantujemy Ci! Kilka godzin spędzonych na przygotowaniu – i żony miesiąca będzie nosić w swoim sercu niespodziankę. Dać jej szczęście!

Pierwszy krok w uznaniu ciekawą żona miłości wymaga pewnych nakładów finansowych. Mianowicie, trzeba iść do sklepu, kupić pewną liczbę produktów, z którego można przygotować kolację, a także świece, pachnących patyczków, nowy CD z muzyki romantycznej, kwiatów. I nie zapomnij o dar dla siebie i dla niej – zestaw seksowną bieliznę. Jeśli okaże się to trudne do określenia rozmiaru, a następnie ukradł mu żonę, a niech sprzedawczyni w sklepie sama określi jego rozmiar. Tak więc, wszystkie zakupione. To do innych – aby mieć czas, aby przygotować wszystko na przyjazd żony.

Wyślij swoją ukochaną do kogoś odwiedzić, dzieci – do dziadków, a zacząć przygotować deklarację miłości do żony (z noclegiem!).

Choć pyszny obiad (po wszystkim, to prawdopodobnie wybrał jej ulubione danie) gotowane lub smażone, szukać w Internecie interesujących aforyzmów, że jeśli o swojej żonie. Zapisz je na naklejki i przyklej do lustra wszędzie. Również trochę oryginalnego tosty do tabeli z nią porozmawiać.

Musimy myśleć o dekorowanie pokoju i sypialni. Kwiaty – na stole, płatków róży – na łóżku. Plus kilka balonów w kształcie serca i świece. Wszystko jest gotowe. Pozostaje czekać i przedstawić swój oryginalny i romantyczny deklarację miłości do żony. W oczekiwaniu na jej reakcję, myśleć o tym, co brakuje swoje małżeństwo. Być może niektóre cechy charakteru mogą być zmieniane w rodzinie zawsze była spokojna. Więc, co jeszcze może być uzupełniony przez wieczorem?

Zaskocz swoją partnerkę jeszcze przy drzwiach, pisanie deklaracji miłości w śniegu lub kreda pod swoimi oknami. A jeśli ona nie zauważy i będzie przechodzić, a następnie pokazać swoje dzieło do niej z okna, chyba ulubiony będą zachwyceni.

Nie powinniśmy czekać na wakacje, by zorganizować taką romantyczną kolację. I odwrotnie, jeśli to wszystko odbywa się w zwykły dzień tygodnia, twoja kobieta będzie zaskoczony, jak jej dusza została przepełniona jeszcze większą miłość do swojej osoby.

Pamiętaj, że żeńskich przedstawicieli, niezależnie od ich cery, w jego sercu głęboko wrażliwy. Nie zapomnieć o codziennych dryg – pocałunek przed pójściem do pracy lub chcą dobranoc do siebie, kwiaty bez powodu, pocztówki … Kobiety potrzebują czułości, opieki i czułości. Daj im do niej, w zamian można dostać o wiele więcej!