448 Shares 4759 views

Krokodilyarium w Jałcie – wspaniały świat gadów. Recenzje i zdjęcia turystów

Niesamowite tajemnicza Krym z unikalną przyrodą i licznymi zabytkami nigdy nie przestaje się podobać turystów. Większość wczasowiczów wolą dywersyfikować swoje wakacje w tym wspaniałym miejscu z różnego rodzaju wycieczek. Półwysep każdy ośrodek ma swoje atrakcje, ale maksymalna liczba z nich koncentruje się na południowym wybrzeżu w okolicach Jałty promienna.

Krokodilyarium w Jałcie ciekawy i przystępny

Miasto Jałcie jest rodzajem ośrodka stolicy Krymu. Turyści szukają tutaj, aby naładować swoją energię, chodzić na słynnej eleganckiej promenadzie i odwiedzić ciekawe miejsca, które są tutaj bardzo wiele. Jednym z najnowszych i najbardziej ekstremalnych wycieczek, które będą interesujące dla dorosłych i dla dzieci, wycieczka do Jałty krokodilyarium. Jeśli już odwiedził słynnego zoo oraz delfinarium i oceanarium, to powinno się odwiedzić ten wspaniały świat gadów.

Krokodilyarium w Jałcie może odwiedzić kogoś w stosunkowo demokratycznych cenie. Cena biletu dla dorosłych wynosi zaledwie 400 rubli, a dziecko jest jeszcze tańsze – 300 rubli. Goście mogą wybrać do fotografowania zwierząt, wziąć je do aparatu – to jest wliczone w cenę biletu.

Historia powstania

W 2010 roku, w Ałuszta akwarium ur ponad siedemdziesięciu afrykański krokodyl nilowy. kolekcja gadów w tym czasie była już dość duża i trzeba było uregulować wszystko, aby dać każdej indywidualnej przytulny kącik. Akwarium dla wszystkich swoich ostrych zębach zwierząt stają się ciasne.

Wtedy zarządzanie i idea stworzenia nowego schronienia dla gadów, w której mogliby żyć w pełni i należy pomnożyć. Wkrótce zwierzęta podniósł stałego miejsca zamieszkania – krokodilyarium w Jałcie.

mieszkańcy krokodilyariuma

Crocodile przedszkola zawiera ogromny zbiór najstarszych mieszkańców naszej planety, stałego adresu zamieszkania, które jest teraz: Jałcie miasto, Krokodilyarium. Zdjęcia tych pięknych zwierząt można zobaczyć w naszym artykule.

Najczęstszymi mieszkańcy konkretnego zoo – krokodyl nilowy. Oprócz Nilu, w którym żyją i inne aligatory – Kubańczyk, kajmanów, bardzo rzadko krokodyl syjamski, ostroryly i innych.

Z tych potężnych zwierząt prezentowanych tu i inne specjalne klasy Gady (gadów. – ich imię i nazwisko w drugiej klasyfikacji) – żółwie, legwany, jaszczurki, itp Zdjęcie powyżej przedstawia Legwan zielony, rodzimy się na wyspę Madagaskar.

Warto zauważyć, że niektórzy członkowie żyją bardzo stary gatunek żółwia zwane dureń w szkółce krokodyla. Jest to jeden z największych żółwia, którego długość dochodzi jeden i pół metra. Są one przechowywane w dużym akwarium wypełnione wodą, a ze względu na ich agresywne zachowanie kongenerów inne gatunki nie je podselyayut.

Spotkać w krokodilyariume mogą być ogromne pytony tygrysie, które mają więcej niż cztery metry długości, do tej samej kobiety, która jest pyton albinos.

Ciekawym przedstawicielem rodzaju – zmeinosheynaya żółwia – żyć także w hodowli. Szyja tego żółwia jest bardzo długa.

Wyliczanie gady może być bardzo długi czas, ale lepiej jest odwiedzić farmę i zobaczyć na własne oczy.

Jałta, krokodilyarium: jak dojechać

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić to niezwykłe miejsce, znajdziesz go w piwnicy. To pisał egzotycznych zoo w jego centralnej części Jałty. Krokodilyarium którego adres – ul. Ignatenko, numer domu 1, można znaleźć bardzo łatwo. I szybko dostać się z każdej części miasta, ponieważ znajduje się w odległości 50 metrów od głównej promenady, podróży hrabiego, tuż nad kawiarni „McDonald”.

Godziny otwarcia w sezonie – od 10 rano do 10 wieczorem.

opinie

Można przeczytać promocyjnego informacji o krokodilyarium w Jałcie, ale obiektywna ocena tej trasy może dać tylko informacje zwrotne od użytkowników. Choć to wierzyć lub nie, każdy definiuje dla siebie.

Odwiedź forum i witryn z turysty krokodilyariume oceny w Jałcie, możemy stwierdzić, że prawie wszyscy goście byli zadowoleni z wycieczki. Szczególnie pod wrażeniem przedstawicieli małych dzieci – dzieci.

Logowanie krokodilyarium, opinii użytkowników, jest bardzo ładnie urządzone, jednak jest w piwnicy i małym rozmiarze.

Byli powiedzieć, że cała wycieczka trwa około godziny. W tym czasie można dokonać przeglądu wszystkich przedstawicieli zoo i sfotografować ich obfitości.

Pozytywne wrażenia z trasy

Oprócz rodzaju wejścia, praktycznie wszystkich gości zoo powiedzieć oryginalny układ pomieszczeń. Jakby dostać się do jaskini, odwiedzający pisać i wskazują na niezwykły i jasnym wnętrzem.

Informacje zwrotne od turystów, zwierzęta w mini zoo mnożą. Wszystkie z nich są zadbane i karmione.

Jedną z oczywistych zalet krokodilyariuma odwiedzić niemal wszystkie gościom możliwość podkreślić karmić zwierzęta. Dla $ 100 dotycząca długiego kija nawleczone kawałek mięsa, i każdy może nakarmić krokodyle siebie. Toothy prozhory chętnie pochłaniają proponowaną jedzenie i szczęśliwe dzieci piszczą z zachwytu.

Turyści napisać, że krokodyle może zamarznąć na swoim miejscu, a nie być jeden minut prawie bez ruchu, i można by pomyśleć, że to tylko strach na wróble.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że zbiorniki w dobrym zoo, ale są tacy, którzy piszą o tym, że są one bardzo małe dla swoich ulubieńców. Ale nadal należy stwierdzić, że pozytywne opinie na temat tego tytułu znacznie więcej.

negatywne opinie

Odwiedzenie krokodilyarium w Jałcie, opinie w internecie, oczywiście nie pisać nic, tak będziemy postępować z faktu, że istnieje. Trzeba powiedzieć, że negatywne emocje z wizyty krokodilyariuma oczywiście istnieją, ale są one znacznie mniej niż pozytywne.

Niektórzy turyści twierdzą, że bilet do zoo jest bardzo drogi w stosunku do takiej krótkiej podróży.

Opinie różnią się o prowadnicach: niektórzy mówią, że jego historie są bardzo ciekawe i pouczające, a inni skarżą się, że przewodnik nie istnieje, że tak powiem, jak to jest w rzeczywistości, tylko z własnego doświadczenia. I w celu uczynienia go pojawiają się, do odwiedzenia tego egzotycznego miejsca.