624 Shares 7589 views

Marzenia: jak zostać aktorką

Kwestia, jak stać się aktorką, nigdy nie przeszkadzał aż do niedawna. Jako dorosły i trzymał mężczyznę, który miał szczęście najpierw wybrać zawód do smaku, a następnie znaleźć dobrej pracy, nie mogłem myśleć, że pewnego dnia będę musiał patrzeć na cyberprzestrzeni, informacje takiego planu.

Cóż, zacznę najpierw pierwsze rzeczy. Moja siostrzenica, uczeń jedenastego roku liceum, wkrótce podjąć decyzję o tym, co chce robić w przyszłości. Nie ulega wątpliwości, że jest to dość skomplikowane i jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych wyborów w życiu.

Kiedy powiedziała mi, że ona jest zainteresowana w bardzo nietypowej zawodu aktorka, I, delikatnie mówiąc, zaskoczony, a potem miło. Kiedy podzielił swoje plany ze mną, najwyraźniej licząc na wsparcie i uczestnictwo.

Cóż … Postaram się zrozumieć.

Rozdział 1. Jak zostać aktorką. Skąd pochodzi taką decyzję?

Być może każda kobieta zgodzi się ze mną, że jako dziecko wszyscy chcemy być jak ulubionej gwiazdy filmowej. Skopiowaliśmy jej chód, oczy, makijaż i styl odzieży. Wycinamy z gazet artykułów i zdjęć, które są następnie starannie przechowywane w naszych skrzynek lub pamiętniki. Śniło mi się, że kiedyś przyjdzie taki dzień, kiedy będziemy również błyszczeć na scenie, aby czuć podziwu spojrzenia fanów zaakceptować kwiaty, prezenty i tylko wdzięczność. I oczywiście, w naszych snach, jesteśmy nie ogranicza się do etapu, chcielibyśmy zagrać przynajmniej epizod w serialu, a jeśli szczęście poważnych filmach.

Dziś, aby realizować to wszystko jest bardzo proste. Trzeba tylko chcieć i starać się osiągnąć swój cel.

Część 2. Jak zostać aktorką. A jeśli mogę?

To bardzo trudne pytanie. To była jego najczęściej zadawane przez przedstawicieli pięknej połowy ludzkości.

1. Wygląd. Uważa się, że musi mieć wyjątkowy wygląd, i, oczywiście, jasne i widoczne. Pewnie, ja osobiście nie zgodzili się z tym stwierdzeniem. Pomyśl o współczesnych aktorek, chyba wszyscy z nich – napisane piękno? Cóż, oczywiście, że nie. Wiele z nich ma nieregularne rysy twarzy, jest daleki od idealnego rysunku, a nie wzrost modelu. Naprawdę? Tak więc, nie o to chodzi.

2. kompleksów. Ale jest bliżej. Jakoś jestem pewien, studenci i absolwenci instytutów teatralnych raz nauczył się akceptować siebie takimi, jakimi są, ze wszystkimi zaletami i dlatego brakuje. I słusznie, bo stara się znaleźć w jego minusy pokoju równoważne w pewnych konwencji i ram. Ale to jest nie do przyjęcia dla mistrzów sceny.

Sekcja 3: Jak zostać aktorką, i gdzie się uczyć.

Powiedziałbym, że istnieje kilka sposobów.

1. Zajęcia w szkole teatralnej. Jeśli stanowczo zdecydował, że po studiach zostać aktorką wydziału teatru, trzeba rozpocząć przygotowania z wyprzedzeniem. Dowiedzieć się, jakie są dostępne w Twoim mieście studia teatralne, rozejrzeć i słuchać odpowiedziach nauczycieli tam pracujących.

2. Lekcje prywatne. Oczywiście, grając indywidualnie będzie kosztować więcej, ale otwarty i perspektywy będzie znacznie szerszy. Dlaczego? Będziesz mógł zaangażować się z kilkoma specjalistami uczestniczyć szkoleń, warsztatów i seminariów.

3. odlewy wizyty. Im więcej tego rodzaju działań, które odwiedzasz, tym więcej dostanie więcej szans, aby być postrzegane przez znanych reżyserów. Metoda ta jest bardzo korzystne dla tych, którzy mają pytania dotyczące jak zostać aktorem z filmu lub sceny pojawił się w ten sposób w latach 12 – 14, kiedy o wszelkich przyjęć na studia, a nawet mowy być nie może.

4. Tworzenie portfela. Najprawdopodobniej na początku trzeba pracować w jednej z lokalnych teatrów na zasadzie dobrowolności. Myślisz, że nie weźmie? Nie ma wątpliwości! Bardzo często zdarza się, że w niektóre produkcje czysto dziecinne sceny grać dorosłemu, a to zgodzą, wygląda komicznie. Porozmawiaj z głównego reżysera, opowiedz mi o swoim celu w życiu , i nie zapomnij wspomnieć, że podstawowa wiedza o umiejętnościach aktorskich już masz. Praca ten sposób można uzyskać komfortowe na scenie, uzyskać cenne doświadczenie.