578 Shares 5461 views

Lek „Lotseril”: przeczytaj instrukcje użytkowania

Lek „Lotseril” to leku przeciwgrzybiczego do stosowania miejscowego. Stosuje się do leczenia zmian w paznokci (grzybica paznokci), spowodowane przez grzyby skórne, pleśni i drożdży, jak również w profilaktyce zakażeń grzybiczych paznokci.

Medycyna „Lotseril”, przeglądy, który jest całkowicie pozytywny, wykonane w postaci lakieru do paznokci z amorolfina 5 procentowego – czynnego. Pakiet zawiera wacików do czyszczenia, jednorazowe szpatułki i pilniki do paznokci.

Farmakokinetyka „Lotseril” lek

Liczba farmaceuci opisać efekty terapeutyczne leków. Substancja czynna lakier przechodzi płytkę paznokcia, a następnie łożysko paznokcia, gdy zwielokrotnienie grzybowego zatrzymuje się, powodując ich zniszczenie. Terapeutyczne stężenie leku w narządu jest zachowana przez tydzień, z długotrwałego użytkowania, lek nie kumuluje się w organizmie.

Amorolfinę spowalnia runningaway enzymów zaangażowanych w biosyntezę komórek grzybów, zmniejsza struktura ergosterolu niszczy komórki grzybów. Jak wykazuje działanie grzybobójcze fungistatyczne lub w zależności od stężenia leku.

Wskazania „Lotseril” preparat

Opinie lekarzy zaleca się stosowanie leku w leczeniu chorób paznokci wywołanych przez grzyby w przypadku porażki więcej niż dwie trzecie płytkę paznokcia. Lek podaje się w celach zapobiegawczych.

Dawkowanie i dawka „Lotseril” preparat

Referencje wskazują, że lakier powinien być stosowany do paznokci dwa razy w tygodniu. Przed pierwszym użyciem środków dotkniętych obszar paznokci powinny być możliwe do usunięcia, do stosowania niniejszego cięcie. Następnie płytki paznokci odtłuszcza i przetwarzany za pomocą wacika alkoholu. Następnym razem użyć dotkniętych paznokci polski pilnik jest ponownie usuwane, które nie mogą być ponownie użyte. „Lotseril” Lek jest stosowany do powierzchni paznokci, za pomocą łopatki. Przed następnym ostrze palec musi być zanurzone w paznokci, wytrzeć nie pozwoliły na szyjce butelki nadwyżki funduszy. Po zabiegu paznokcie muszą wyschnąć przez trzy do pięciu minut.

leki leczenie powinno być kontynuowane tak długo, jak ciągle nowe paznokci nie wzrośnie lub nie całkowicie wyleczyć obszaru. Czas trwania leczenia zależy od miejsca zakażenia i jego ciężkości. Zazwyczaj standardowe leczenie paznokci palców trwa sześć miesięcy na paznokcie wziąć dziewięć miesięcy do roku.

Efekty uboczne Przeciwwskazania „Lotseril” preparat

Opinie pacjentów, którzy stosowali środki wskazują lekkie pieczenie na obwodzie gwoździa po nałożeniu lakieru, która rozciąga się na krótko. Jest to spowodowane działaniem rozpuszczalnika. Przeciwwskazania są praktycznie nieobecne. Nie należy stosować leku dla dzieci, jak i ludzi z indywidualnych nietolerancji na składniki leku.

W przypadku braku informacji na temat wpływu leku na kobiety w ciąży i matki karmiące lakieru nie jest zalecany dla tych pacjentów.

Lek „Lotseril”: odpowiedniki

Lek substancji czynnej nie ma analogów strukturalnych. Leki podobne do wpływu wywieranego przez przeciwgrzybicze są „Anmarin”, „Binafin”, „Diflucan”, „Nizoral”, „Fungoterbin”, „Flucostat”. wyrób medyczny „Batrafen” pojawia się najbliżej w formie i leczenia. Zarówno lakier „Lotseril” lub „Batrafen” są skuteczne w zapobieganiu i leczeniu grzybicy paznokci. Jednak należy pamiętać, że lakier pomoże, jeśli uszkodzony obszar jest mniejszy niż 80 procent płytki paznokcia.