81 Shares 9165 views

Do jakiego wieku rośnie biust i czy można rozwijać bez chirurgii

Nie istnieją dokładne ramy czasowe dla faktu, do jakiego wieku rośnie w piersi, nie istnieje. Uważa się, że pierwsze oznaki wzrostu to kobiece wdzięki są identyfikowane za wcześnie jak 9-10 lat, i wreszcie gruczołów powstają w 16-20 lat. Taka niestabilność spowodowana przez szereg czynników. To, w połączeniu z genetyki dziedziczności i hormonalnych warunkach w dziewczęcym ciele i diety i stylu życia. Chodzić w porządku.

Do jakiego wieku rośnie biust? Zapytaj swoją matkę!

I wielkość piersi i długości nóg, kolor oczu, wygląd i inne cechy nie tylko stało się znikąd. Dzieci dziedziczą wiele z mamą i tatą. Dlatego też jednym z bardziej lub mniej wiernych sposobów, aby dowiedzieć się, jak wiele lat rosnących piersi – to pytanie do mojej matki, ciotki lub babcią w domu. Czynniki dziedziczne i genetyczne są wystarczająco silne. Dlatego badając doświadczenie poprzednich pokoleń, można łatwo zastosować go do siebie i nauczyć się tego, co wiek i, co najważniejsze, zwiększenie rozmiaru piersi.

Do jakiego wieku rośnie biust? Hormony odpowiedzialne za to!

Hormonalne nastoletnie dziewczęta – jest silnym wskaźnikiem, który może również pomóc wiedzieć, kiedy piersi powstaje całkowicie. Jeśli dziewczyna ma wystarczającej ilości estrogenów (żeńskich hormonów płciowych), a kształt jej ciała opracuje terminowe i równomiernie. Ponadto estrogeny są również zaangażowane w regulację prawo od cyklu miesiączkowego, co wpływa również kwoty przyszłej biustu. Jak ginekologów, endokrynologów wierzą, że jeśli dodać do wieku ich pierwszym miesiącu, dwóch lub trzech lat, można w przybliżeniu obliczyć, kiedy Twoje piersi będą rosły w końcu. Tak więc, jeśli pierwsza miesiączka pojawiła się już 13 lat, piersi powstaje w 15-16 lat. Ale błędnie zakłada, że biust się całkowicie. Nie zapomnij o okresie ciąży i laktacji, kiedy zmiany hormonalne i estrogen zaczynają być rozwijane.

Do jakiego wieku rośnie biust? Kwestia narodowa jest ważna!

Narodowość dziewczęta mogą być przypisane do czynników wpływających na sposób średnich piersi będą rosły. Tak więc widać, że nastoletnie dziewczęta, którzy urodzili się na wschodzie lub południe od „dojrzewać” szybciej niż ich rovestnitsy północy.

Palące pytanie: „jak wyrostki pierś?”

Dziś istnieją przypadki, gdy dziewczyna jak tylko odwraca 18 lat, pracuje w klinice chirurgii plastycznej, aby ich piersi bardziej piękne i atrakcyjne. Oczywiście, jeśli dziedziczność i genetyka nie pozostawia szansę nadzieję, że biust ciągle rośnie sama, może być jedynym wyjściem. Jednak wiele zależy od samego nastolatka z powrotem w okresie powstawania gruczołów sutkowych.

Ważne jest, aby monitorować swoją postawę, chodzić z wyprostowanym kręgosłupem, nie garb się, zaangażowany ładowania. W przeciwnym razie – data powstawania piersi spadają, aw skrajnych przypadkach – wzrost zatrzymuje się całkowicie. Ale gdy napięcie mięśni, klatki piersiowej prostowane, następnie biust szybciej nabyć zniewieściały i ewentualnie krzywego kształt.

Ale jedzenie i jeść pokarmy wpływają na wzrost piersi reżim pośrednio. Nie ważne ile kapusta, fasola, fasola, marchew, nie jeść, rozmiar piersi, że nie wzrośnie. Liczy się, że w celu poprawy tworzenie piersi musi być zrównoważona dieta, w której nie jest wymagana ilość witamin, minerałów, tłuszczów, węglowodanów i białek. Tylko w takich okolicznościach, rosnący organizm może rozwijać się normalnie i harmonijnie.

Ale ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że nie jest tak ważne w jakim wieku rośnie biust, ważne jest – jak to odnosi się do samej dziewczyny. Wszelkie skrzynia wygląda harmonijny i piękny. Właściciele dużych gruczołów sutkowych, wierz mi, nie czują się mniej problemów i kłopotów niż doświadczają ze względu na jego niewielkie rozmiary. Najważniejsze – jest nauczyć się kochać siebie, jak natura nas stworzył. I klatka piersiowa nie jest jedyną rzeczą, która może przyciągnąć uwagę silniejszej płci. Bądź zdrowy i pozostać sam!