204 Shares 6709 views

Dzianiny nasadki z uszu w różnych odmianach

Twoje rzemiosło może stać się nie tylko wielkim darem, ale także dobra gospodarka budżetu rodzinnego. Na przykład, zima kapelusz z dzianiny z uszu – idealne dla krótkich wycieczek. To jest piękne i modne, i jasne, dzięki czemu można używać dowolnego twórczego człowieka, zwłaszcza z powodu wielu wariantach.

Jakie są

czapka z dzianiny damska z uszami mogą być wykonane w postaci jakiegokolwiek zwierzęcia z kotem do żab, a być może w jego klasycznej wersji. Tu jest twój wybór. W pierwszym przypadku, z pewnością wszystkie spojrzenia przechodniów, ale produkt jest szybko nudzi i nie nadaje się do jakichkolwiek zewnętrznych ubrania. Zgadzam się, pani w futrze z norek i kapelusz w kształcie pszczoły wygląda trochę lekko. Ale klasyczna wersja będzie pasować do każdego, ale jasne i kreatywne osoby. I jednocześnie łączyć z ubraniami. Uszy kapelusze wygodnie pokrycie własnych. W takiej rzeczy, nie mróz nie jest straszny do ciebie. Dziana czapka z uszami może być dołączona do ogony w górę. Tak więc, nie jest łatwo zmienić swój wygląd w zależności od nastroju i pogody.

dziać się

Dziane czapki z uszami, które programy są określone, tally jest bardzo prosta i szybka. I można pracować jako hak lub druty – to Twój wybór. Takie kapelusze szybkie i łatwe do drutach wszystko, nawet widelcem. Przy wyborze wątku, nie jest konieczne, aby zatrzymać wybór na bardzo grube. Osłona ta będzie się kontaktować na godzinę, ale będą przedmuchane przez dowolny wiatru. Nie ma potrzeby, aby zrobić nić o dużej zawartości włókien syntetycznych, w tym artykule, jesteś po prostu będzie zimno. Byłoby najlepiej wełna, a jeden motek jesteś wystarczająco dokładnie. Szprychy lub hak musi być wybrane w zależności od grubości nici, oraz schemat dziania. Jeśli masz wątek luzem w jasnych kolorach, nie wybrać trudną figurę, to nadal nie będzie widoczny. I ostatnia rada: przed drutach, konieczne jest, aby próbki do badań, aby zrozumieć gęstość swojej dziewiarskich, w zależności od grubości nici. Jest to konieczne, aby dostosować liczbę pętli w pokryciu głowy. Dziana czapka z uszami będzie miał jeden wieczór z należytą umiejętności i staranności. Gdy masz jakiś sposób na kontakt z samą czapkę, trzeba wybrać siedem pętli na jednym oku. Jest możliwe, aby haczyk.

Dalsze być hodowane „uszy” w zwykły sposób, bez kolumn SC dostać mocno wiążące. można związać je oddzielnie, a następnie szyte na głównej pokrywie. Nie zapomnij, aby rozmieścić je symetrycznie. uszy gotowe trzeba zawiązać haczyk , tak aby utworzyć pętlę, dla których będzie to możliwe, aby podnieść ich na guziki przyszyte do kapelusza na koniec z nich.

Kilka więcej opcji

Można spróbować związać korek długi, jak w przypadku spaniel uszu. Jest to możliwe do wykonania korony nitkoy- „trawa” i jest on związać sobie uszy. Masz ciekawy i niepowtarzalny efekt. Taki dzianiny czapka z uszami będzie wspaniałą ozdobą twojej szafie. Jeśli drutach przędzy akrylowej, to lepiej, aby wyściółki polaru lub grubej dzianiny. Prowadzony jest to dość proste, a nakładka będzie ciepłe i przytulne. Wreszcie, na uszach, jeśli chcesz zostawić długie ogony, warkocze. Mogą one wiązać do tyłu, a następnie ponownie Czapka inny nabywają nietypowy wygląd.