537 Shares 6052 views

Internet nie działa, dlaczego? Dlaczego nie działa internet „Beeline”?

Dość często pojawia się problem, gdy Internet nie działa. Dlaczego tak? Wydaje się, że nic nie wróżyło kłopoty, ale tutaj jest: nie można siedzieć w sieci społecznościowej lub obejrzeć film. Załóżmy zbadać.

dostawca

Pierwszym problemem, który prawdopodobnie może „hit” komputer i będziesz się zastanawiać: „Internet nie działa, dlaczego” – to jest Twój Internet Service Provider. Chodzi o to, że każdy przedstawiciel na usługi dostępu do Internetu z wykorzystaniem różnych zaawansowanych technologii, aby „połączyć” swoich użytkowników. Jak dobre są? Nikt nie wie. Niemniej jednak, możliwe jest prześledzenie, jak z „name” usługodawcy firma zależy od jakości świadczonych usług. Jeśli masz częste internet nie działa, dlaczego należy korzystać z aktualnego dostawcę? Jeśli problemy powtarzają się dość często, warto zastanowić się, czy istnieje bardziej odpowiednia jesteś firma …

pogoda

Czasami człowiek może się zastanawiać: „Internet nie działa, dlaczego”, aw zamian otrzymać „Spójrz przez okno można zobaczyć, co pogoda jest.?” I odpowiedź na to jest dość logiczne. Każdy z nas w pewnym stopniu uzależnione od pogody. Podobnie, praca w Internecie często zależy od niego. Na przykład, niektóre przewody nawleczone na słupach ulicznych, będą rozdarte drzewo spada na nich podczas huraganu. Sygnał przestanie działać na komputerze i Internecie, wszystko wyłączone. Lub, na przykład, w lecie ze względu na wysokie temperatury, niektóre serwery są po prostu „nie może stać” przegrzaniem i zaczynają się niepowodzeniem.

Jednakże, jeśli zauważysz, że twoja sieć nie działa, nie tylko podczas złej pogody, ale w ogóle w dowolnym momencie, trzeba myśleć o tym, co jeszcze może powodować podobne problemy.

położenie geograficzne

Masz dobrego dostawcę, a pogoda jest OK, ale internet nie działa? Dlaczego jest to wychodzi? Może to twoje położenie geograficzne?

Chodzi o to, że w zależności od tego, gdzie znajduje się użytkownik mu lepiej lub gorzej sygnał przybywa. To zależy od tego, gdzie w wieży są rozmieszczone, aby zapewnić „pasza” w Internecie. Na przykład, na jednej ulicy sieć może działać idealnie i z niezwykłą sukcesu, i to w sposób, wręcz przeciwnie, ponieważ jeśli jesteś w otwartym polu w każdej miejscowości, gdzie nie słyszał o elektryczności.

Jeśli zastanawialiście się, dlaczego był źle prowadzony online szansą na całą resztę sprzętu. Na przykład, na antenie telewizyjnej. Jeśli reszta „gadżetów” odbierać sygnał jest złe, to najprawdopodobniej problem leży właśnie w danej lokalizacji.

mobilny Internet

Dość często można usłyszeć pytanie: „(MTS, Megafon, Tele2, itd.)” „Dlaczego nie działa internet” Beeline Odpowiedź na to pytanie jest prosta: ponieważ jest mobilny Internet.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do „przenośny” rodzaj komunikacji ze światem zewnętrznym, to jesteśmy przygotowani na to, że może pojawić się różne awarie i przerwy. Zwłaszcza, gdy ISP postanawia przetestować swój sprzęt lub sprawdzić każdą „innowacja”. Może się to również zdarzyć, gdy operator łączy nową formę komunikacji. Na szczęście takie „coś” uprzedzenia pracowników sumienny.

Jednak jeśli często zastanawiam się, dlaczego Internet nie działa „Beeline”, ma to sens, aby zadzwonić lub udać się do najbliższego salonu komórkowej i dowiedzieć się, co się dzieje. Może to był jakiś rodzaj wypadku na stacji, i po prostu trzeba trochę poczekać. A może jesteś „podniósł” wirusa do gadżetu, co spowalnia cały system, w tym połączenia do sieci …

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Internet nie działa, „Megafon” nie może być zaskoczony. Co do zasady, wśród operatorów Znany jest powolny internet, ale dobre stawki na rozmowy. Jeśli zamierzasz korzystać z mobilnego Internetu dużo i często, to lepiej wybrać coś innego.

Mini-routery

W dzisiejszym świecie są coraz bardziej rozwinięte różne modemy USB, Mini-routerów. Jest to dość łatwy sposób, aby zawsze mieć pod ręką dostęp do Internetu z komputera lub laptopa. Niestety, te „rzeczy” czasami nie działają.

Najpopularniejsze dostawców różnych modeli i taryf dla routerów przenośnych jest MTS. Wszystkie ich produkty mają dobrą prędkość, długie i wysokiej jakości pracy. Ale dlaczego MTS Internet nie działa od czasu do czasu? Powodów może być kilka.

Pierwszy – błąd sprzętowy. Może to być małżeństwo w produkcji lub skutkiem jest nadużyciem. W tej sytuacji, warto udać się do centrum serwisowego i „zbadać” ich sprzęt. Jeśli stwierdzisz usterki fabryczne, można wymienić router do następnego. W takim przypadku, gdy wydajność jest słaba z powodu swojej niewłaściwego obchodzenia się, trzeba będzie kupić nowy sprzęt na własną rękę.

Drugi powód – to działa w wypadku stacji. O nich właśnie wspomnieliśmy powyżej. Skontaktować się z punktem serwisowym MTS i dowiedzieć się, co się stało. Jednakże, może jesteś po prostu źle odebranego sygnału sieciowego. Aby to zrozumieć, spójrz na routerze – jest identyfikator sieci świetlnej. Jeśli spojrzeć na instrukcji, nie dowiesz się, jaki kolor „lampy” oznacza dobry i zły alarm. Spróbuj przenieść router do innej lokalizacji – zdarza się, że Internet nagle pojawia się i nadal bezpiecznie pracować.

stary sprzęt

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego bardzo złe roboty internetowe, a nawet z powodu ciągłych przerw, wystarczy pomyśleć o tym, jak długo „służyć” Twój sprzęt do podłączenia do sieci World Wide Web. Co do zasady, to dobry modem może sprawnie działać tylko około 5 lat. Jeśli od czasu do czasu, aby ją wyłączyć na co najmniej 10 minut, dane mogą wzrosnąć do 8 lat.

Tak więc biedny internetu można nosić modemu lub routera. Spróbuj dać mu „odpocząć”. Jeśli jednak być przygotowani na to, że raz na 4-5 lat będzie trzeba kupować nowego sprzętu przez Internet trzeba 24 godziny na dobę. Ponadto wskazane jest, aby kupować te same modele – ich ustawienie, będzie już znają. I to, oczywiście, kilka razy szybciej niż „powrót”, że powitanie „okno na świat”.

wypadek

Wielu dostawców usług internetowych są dosłownie bombardowani telefonami i skarg, a także pytania, dlaczego nie działa dobrze w Internecie. „Rostelecom”, jak żaden inny, jest zaznajomiony z tym problemem. Rzeczywiście, dość często takie rozmowy „uśpienia”, to ich.

Słabe połączenie internetowe może być spowodowane przez wypadki na stacjach. Zazwyczaj jest to konsekwencją złej sprzętu, zła pogoda (z których mówiliśmy wcześniej) lub niewłaściwego traktowania pracowników. Zwłaszcza, że nikt nie może uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków. Spróbuj traktować sytuację ze zrozumieniem. Pierwszym krokiem, zrestartować modem. Sygnał nie pojawi? Zadzwonić i dowiedzieć się z operatorem, co się stało. Wsparcie zespołu z pewnością starają się pomóc.

Ustawienia „Gathering”

Częste pytanie zadawane przez niektórych użytkowników łączenia się z Internetem z jednym z dostawców „Dlaczego nie działa internet?” „Megaline”, z reguły dość często do czynienia z podobnymi pytaniami od swoich klientów.

Niestety, to stwierdzenie jest bardzo często „muchy” konfiguracja sprzętowa. Z tego powodu, sygnał zaczyna się pogarszać lub nawet zniknąć. Tak więc, nie można nawet otworzyć wyszukiwarkę szukać sposobów rozwiązania problemu w Internecie. Jeśli wyzerować konfigurację, a następnie ponownie skonfigurować urządzenia.

Może się zdarzyć i tak, że sygnał jest po prostu nie „chcą” pracować ze szczególnym przeglądarce. Wina mogą być wirusy i inne usterki. Więc spróbuj zmienić przeglądarkę internetową i spróbuj połączyć się z Internetem ponownie. Uruchom ponownie komputer i powtórz. Nie pomogło? Następnie należy skontaktować się z dostawcą usług internetowych. Oni też, że wszystko jest dobrze i masz wysoką jakość i nowy sprzęt? Następnie, najprawdopodobniej, ty „pick up” wirus komputerowy, który blokuje sygnał odebrany. Sprawdź swój komputer za pomocą różnych „zakażenie”, a następnie wyleczyć go i ponownie uruchomić system. Powinien działać.