479 Shares 3517 views

Wiktor Gromow. Uzdrowicielem Verhnedneprovsk działa cuda

Uzdrowicieli i jasnowidzów nas nie zaskoczy. Vanga, Juna, Kashpirovskiy Alan Chumak, który uzdrawiał przez telefon. Wszystkie z nich były kiedyś bardzo popularne. Ludzie sprowadzona do nich masowo, powierzając najcenniejsze – swoje życie. Dlaczego nie lekarze? Prawdopodobnie do oficjalnej medycyny naprawdę pomogło, wielu nie ma pieniędzy nie wystarczy. Płacimy co takiego i leczenie, i że nie jest to prawdą. To ludzie, i rozciąga się do wróżki i uzdrowicieli, który jest ostatnią nadzieją. Szkoda tylko, że nie wszystkie z nich leczą, wiele tylko pieniądze na cierpienie innych zarobić. Ostatnio Olympus uzdrowienie chwała wstąpił nowy bohater, Viktor Gromow, uzdrowiciel, jasnowidz, cudotwórcą. Kim on jest? Skąd pochodzi? Co leczy? Może on nie traktuje? Spróbujmy o tym mówić bardziej szczegółowo, a następnie zdecydować się na to, czy nie.

początku drogi

Viktor Anatolevich Gromow, który prawie się nie modlą, a może modlić się za młodych i starych, było trochę losu, ledwo co swój pierwszy oddech. Urodził się z okropnym porażeniem mózgowym. Matka nie chce zadzierać z tym dzieciakiem, po prostu z niej zrezygnować. Mówią, że w tym czasie miała zaledwie 17 lat. Na innych krewnych ma informacji. Z sierocińca zostały wysłane do Victor spetsinternat oznaczone „nie uczyć.” Mówił naprawdę źle, nie wiem, czytanie lub pisanie, czytanie dowiedział się niedawno. nie Medobrazovaniya. Mówiąc uzdrowiciela i teraz nieco trudne, a tylko w języku ukraińskim. Jego dar przewidzieć objawia się w dzieciństwie, kiedy czekolada dla wszystkich, aby powiedzieć, co bilet liczba spadnie im na egzaminie. To wydaje się być takie same.

Pierwsza śmierć

Gromow Viktor Anatolevich uzdrowiciel (jak mówi i co jest dość pewny) od Boga. Jako nastolatek nie miał zamiaru nikogo leczyć, i dlaczego on dostaje na drobiazgi odgadywania przyszłych zdarzeń, nie rozumieli. Okazało się, że w wieku 15 lat, Vitya „boom” w szpitalu, gdzie jeden oddział leżał z nim ten sam chłopiec internatovets jak to jest, ale bardzo chora. Troszczyć się o niego nie było nikogo. Że Vitya poproszony pilnować. Starał się jak mógł, ale pacjent zmarł prawie nastolatka na rękach. Zmienił swoje ubrania i sam usiadł obok w godzinach porannych. śmierć osoby przed Victor pogrążony w stanie stresujące. W nocy, widział białego człowieka we śnie, który powiedział coś takiego: „Trzeba pomóc chorym, masz dar” i zostawiła go z rodzajem modlitwy, a nie na papierze, ale psychicznego. O jej słowa uzdrowiciela nie mów nikomu. Bóg wierzy wszystkie cząstki duszy, wierząc, że jedynym sposobem, aby zrobić coś dobrego dla ludzi.

Pierwszy przewidywania

Wiktor Gromow – uzdrowiciel niezwykle popularne. Przewiduje on lepiej niż leczyć. Pierwsze poważne przewidywania on wykonany w tym samym szpitalu. Po nim w oddziale pielęgniarka przyszła (aby procedury) oraz pielęgniarki. Zarówno Victor jakoś widział ciąży, jeden z powodzeniem rozwiązany dziewczynę, a drugi czekał na pech mieć martwe dziecko. Kobiety nie wierzą, że facet, ale to było dokładnie tak, jak powiedział. Po nastolatek próbował ostrzec poważnych problemów z sercem jego dyrektora szkoły z internatem. Ponownie, słowa Człowieczy nie przywiązuje żadnej wagi. Rezultat – reżyser zmarł w prawo w jego biurze. Tylko wtedy, gdy Victor pomógł znaleźć brakujący dziewczynę w lesie, o tym po cichu zakradł chwały.

Wszystko to jest prawdziwa historia, a może nie do końca prawdziwa historia, opowiedziana przez samego pracownika cud i jego najbliższych współpracowników. Sprawdź czy nie ma sposobu. Pozostaje zobaczyć i porównać to, co mamy teraz.

Pomocnicy boski ele

Wiktor Gromow – uzdrowiciel, który sprawia, że samo leczenie. Jednak on ma pomocników. Jeden Eugene Bass, sekretarz prasowy. Zaznajomieni z „prawą ręką”, Wiktor dzieciństwa. By Bassam często uciekają z domu dziecka do odwiedzenia. Ci, chłopiec nie miał odwagi, traktowane niż mogli, dali stare łachy. Kiedy chłopiec dorósł i dostał paszport (w tym czasie zdążył już stać się lokalną gwiazdą), Bass wziął go pod swoje skrzydła. Nieznany sponsorzy, których nikt nic nie określają, facet zakupiony apartament z jedną sypialnią. Teraz przyjęcia odbywały się tutaj, a nie w szkole z internatem. Później, te same wspaniałe sponsorzy kupił przedszkola, gdzie uzdrowiciel i teraz odbiera.

Kolejny asystent – Kohan Valentina Nikołajewna, były pracownik handlu. Jego głównym zadaniem – aby dostarczyć pacjentom z Krzywy Róg. Na miejscu ona utrzymuje porządek, wyjaśnić, jak zachowywać się na leczenie pomogło.

badanie

Jak już wspomniano, Wiktor Gromow – uzdrowiciel, głęboko i szczerze wierzy. W pomieszczeniu, w którym jest on przyjmującego, każdy wpisany odczuwa stały zapach kadzidła. Dookoła, na ścianach, na biurku, na kanapie dużo ikon, zawsze zapalona świeca. W widocznym miejscu znajduje się płyta, która umieścić nagrodę. Brak dokładnego taryfa. Niektórzy mogą sobie pozwolić na pozostawienie walucie innej kosztów ukraińskich złote monety i dwudziestki. Iw biurze głośnika dźwięki muzyki kościelnej. Przy wejściu, jest to niezbędne do przejścia. Wskazane jest, aby nie czekać do diagnozy cudotwórcę, aby powiedzieć o przyczynie wkrótce. Jeśli coś pójdzie nie tak, Gromow poprawi. Obowiązkowa zasada – aby mieć butelkę wody, która będzie pobierać cudotwórcą. Po sesji, która trwa do 3 minut, jest on zobowiązany do zakupu fotografię niego i zawsze nosić go na ciele.

gojenie

Gromow Viktor Anatolevich – uzdrowiciel, który leczy prawie wszystkich chorób. Mając go w sesji, trzeba codziennie rano, po prostu otwórz oczy, powiedzieć (przynajmniej głośno, przynajmniej do siebie): „Wiktor Anatoljewicz, być ze mną.” Przysmaki ręce i biocurrents Gromow. Jego dłonie są miękkie i bardzo ciepłe. Jeśli widzi śmierć człowieka zbliża, nie mówi. On pomaga tylko ci, którzy wierzą w dobry wynik, wierzy w jego leczeniu. Ateista nie zaprzecza, ale ci, którzy ludzie zła (czarownice, magów), nie lepiej nie wtrącać. Od operacji wizytę u lekarza nigdy nie zniechęca do picia leki nie zakazania. To będzie dla niego nie tylko cała Ukraina. Wiktor Gromow uzdrowiciel pomaga również obcokrajowców. Szczególnie dużo Rosjan zbliża się do niego. Nawet Kirkorov, Małachow, Karachentsov, Krachkovskaya i dziesiątki innych „wielki” korzystać z jego usług. Jednak z jakiegoś powodu ten nieśmiały. W Internecie istnieje wiele zdjęć z gwiazdami Gromow.

Gromow Wiktor, uzdrowicielem. Recenzje jego leczenie

Nie ma jednej odpowiedzi pomaga jeśli Gromow. Miejscowi nie powód, aby zobaczyć go rejestrowane, choć jego sława cieszył wynajmując dom na wygórowaną cenę dla tych, którzy przyjeżdżają tu tysiące kilometrów. Istnieją jednak przypadki, w których ludzie wydają pieniądze, brakowało cenny czas, a następnie zwrócił się do zwykłych lekarzy. Ale wielu z nich po terapii Gromow stało się łatwiejsze. Więc odnapatsientka wyleczyć swoje serce, po wizycie psychiczny zapomniałem okularów. Jej mąż, który stał na koncie w endokrynologa, bez zabiegu wyleczyć wolem wole.

Na ilustracji zdjęcie Gromow u pacjenta, który pomógł wydostać się ze śpiączki.

Innym interesującym przykładem: inwalidą drugiej grupy bezskutecznie lechivshiysya w moskiewskich szpitalach, potem wizyta w Gromow nie stał się tylko normalnie chodzić, ale może pracować w ogrodzie.

Tutaj taka, Gromow Wiktor, uzdrowicielem. Opinii, a także ludzie, bardzo różne. Ktoś powiedział, że to szarlatan, ktoś napisał do niego dziękuję wiersze, poświęcone muzyce.

przewidywania

Nie znanym tylko w leczeniu Gromow, ale również ich przewidywania. Dla wielu pomógł uregulować stosunki w rodzinie. Niektórzy politycy przewidzieć jak będzie promowany w branży usług.

Ukraina, on przewidzieć w najbliższej przyszłości żyć bez zmian. Dolar na nim „gdzieś zniknąć”, chociaż inna waluta pozostanie. Oprócz problemów związanych z „zieloną” Ameryka czeka na serię powodzi. Będzie również zalewanie niektórych obszarów, ale nowy koniec świata nie wydarzy się w Europie. Innym korzystne rokowanie – lek dostanie leków na AIDS. Według jasnowidza, przepowiedział aresztowanie Lazarenko w osobistej rozmowie. Nie wierzył, potem przeprosił. W odniesieniu do pozostałych prognoz życia lub nie wykazują właściwej wizjoner i uzdrowiciela Wiktor Gromow. Verhnedneprovsk, jego rodzinne miasto niedaleko Dniepropietrowsku, dokładnie w niedalekiej przyszłości będzie najbardziej znany na Ukrainie. Teraz cudotwórcą otrzymuje codziennie około 150 osób z pracy o 6 rano, a kończąc na ostatnim klientem.

Jak się zapisać?

Wszyscy, którzy chcą dostać się na wizytę, należy mieć świadomość, że tylko Wiktor Gromow, uzdrowiciel działa na spotkanie. Adres it simple: ul.Teatralnaya, 21. Ale bez rezydenta Verhnedneprovsk natychmiast wskazać odpowiedni dom. Nie zawsze są dziesiątki zaparkowanych samochodów i kilka autobusów z objawami „Thunder”. Autobusy kursują z Krzywy Róg, Dniepropietrowsk, Nikopol, Zaporoże, Połtawa, Romny, Ługańsk, Czerkasy, Nowomoskowsk, Pavlograd, Mirgorod, Charków, Odessa, Kirovogradzie, Kijów, Berdyansk, Mikołajowie, Czernihów, Chersoniu, Lisichansk, Priluk i Kiszyniowie a niektóre rosyjskich miast. Telefony nagrać autobus w każdym mieście na własną rękę. Można rozpoznać je na oficjalnej stronie uzdrowiciela. Terminy utrzymywane numerami: (056) 586 06 89 i (097) 044 46 86.