868 Shares 3584 views

zasady postępowania z obcymi

Oczywiście, w moim życiu, aby przynajmniej raz musiał odwiedzić nieznaną społeczeństwo. To jest dla tych sytuacjach opracowanych zasad postępowania z obcymi. Raz na obchody urodzin dalekiego krewnego lub kolegą na imprezie, można być otoczone obcymi lub nieznanych ludzi. Co robić w takiej sytuacji? Wiele osób wybiera dla siebie – nie wyróżniać się, aby ukryć się w zacisznym kącie i czekać cierpliwie na koniec imprezy. Inne – wolą wędrować przez godzinę, a odnoszące się do głowy, aby wycofać się z imprezy. Ale dlatego, że można próbować stać się „jego” i nawiązać nowe znajomości. Proste zasady postępowania, aby pomóc obcy przyłączyć się do firmy i poszerzyć krąg społeczny.

 1. Pierwsza zasada nie jest się wyróżniać, spróbuj śmiać się z żartów z innymi. Oczywiście, bardzo często w wąskich firm powiedzieć śmieszne śmieszne rzeczy, które dzieją się do kogoś ze swoich przyjaciół. Trzeba śmiać się razem ze wszystkimi i można powiedzieć taką zabawną historię ze swojego życia. Ludzie uwielbiają zabawy, wesołych kompanów. Są one nie tylko na rozmowy, ale także śmiać się z dowcipów cudzych, o ile są one właściwe.
 2. Nie jest konieczne, aby zadać osobiste, nieprzyjemnych pytań. W tej sytuacji należy oceniać na własną rękę, nie pytaj, jak to zrobić, że nie będzie odpowiadał. Zawsze lepiej jest zadać ogólne pytanie, aby utrzymać rozmowę. Niech rozmowa będzie dyskretny. Po zadaje pytanie rozmówcę, niech wyrazić swój punkt widzenia do końca, czy mu nie przerywać. Ludzie lubią, gdy ich słuchać, gdy są zainteresowani. Jednak pytanie „Jak się masz?”, Jest to niezbędne dla reakcji ujawnione włączyć drugą stronę, aby kontynuować rozmowę.
 3. Postaraj się znaleźć wspólny język z firmą. Nie powinno być jak oni, pochylając się do nadużyć i przekleństw. Wybierz parę stałych wyrażeń podczas komunikowania się. Postaraj się znaleźć kogoś, kto jest zainteresowany w tych samych sprawach, jak łatwiej jest rozmawiać z nim. Być może on wprowadzić do swoich przyjaciół.
 4. Powstrzymania się od negatywnej oceny żadnej z pozostałych. Dopóki nie znają dobrze z firmą, nie jest konieczne, aby wyrazić przedwczesny osąd. Jeśli ktoś odpowie niepochlebny obecność człowieka, to nie znaczy, że to samo może być wyrażona przez nieznajomego. Dopóki nie są świadomi sytuacji, konieczne jest, aby milczeć.
 5. Bądź uprzejmy i grzeczny. Staraj się być uprzejmy. Odnoszą się do drugiej strony o nazwie, jeśli zapomniałeś swoje nazwisko, poprosić znowu innym razem, powołując się na złą pamięć do nazwisk. Można jednak czekać aż okrzyknięty. Ale istnieje ryzyko czekać bardzo długo.

Zasady postępowania z obcymi są bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. W zasadzie są one tak elementarne jako zasad zachowania w klasie. Które zostaną omówione dalej.

 • Uczniowie po sygnale na początku lekcji powinno być dla partii, aby przygotować wcześniej wszystko co potrzeba do lekcji.
 • Na spóźnienia na zajęcia mogą tylko niech nauczyciela.
 • Stały uczniowie witają każdego dorosłego przybysz lub nauczyciela
 • dopiero po pozwolenie nauczyciela może odpowiedzieć na lekcji.
 • Nie wolno rozmawiać lub przeszkadzać w lekcji.
 • Na biurku powinny być tylko niezbędne elementy, usunąć wszystkie niepotrzebne koszty w torbie.
 • Wstać i wyjść z klasy są dozwolone za zgodą nauczyciela.
 • Wszystkie ich czyny mają być wykonane na odwrocie, że nie będzie rozpraszać nauczyciela podczas lekcji.
 • W korytarzu nie wolno biegać, popychanie, krzycząc i walcząc. Można grać bez naruszania dyscypliny.
 • Siedzi w klasie, uczeń musi zwrócić uwagę na postawy, położenie nóg i pochylenia głowy.
 • Niedozwolone w klasie szopki i inne wskazówki.
 • Sygnał końca lekcji brzmi dla nauczycieli, więc dostać się i wydostać się z tej klasy są dozwolone po uzgodnieniu.
 • Jeśli student zdobywa klasę, musi dostarczyć zaświadczenie z instytucji medycznej lub notatkę ze swoimi rodzicami.
 • Absencja jest zabronione.

Jak widać, jest to bardzo ważne, a nie śmieszne zasady postępowania. Zwłaszcza, jeśli chcesz , aby udowodnić mieć dobre strony. Pomimo faktu, że zasady postępowania z obcymi wymyślony dawno temu, nadal są aktualne.