754 Shares 7136 views

Jak usunąć magnes z ubrania

Często, po powrocie ze sklepu, klienci znaleźć rzeczy zakupionych na klipsy magnetyczne. kupowane niedbałe po prostu zapomniał usunąć magnes z jego ubrania. I, z naruszeniem wszelkich zasad, rzecz wyjścia z jakiegoś powodu nie „ćwierkania”. Jak mam zrobić w tym przypadku?

Pierwsza rada jest to, że klient powinien wrócić do tego samego sklepu, w którym zakupiono rzeczą było przedstawienie czeku i rzecz sprzedającego. Najlepszy ze wszystkich, gdy klip usunie się ze specjalistą, który ma prawo do tego urządzenia.

Jednak istnieją przypadki, gdy powrót do tego samego sklepu nie ma sposobu, na przykład zakup zostało popełnione w innym mieście lub czek jest stracone. Powstaje pytanie: jak usunąć magnes z jego ubrania w domu w tym przypadku?

To pytanie nie jest bezczynny. Po tym wszystkim, między innymi, często w klipie jest wypełniona ciekłym atramentem. Dlatego czasami zdarza się ten nieprzyjemny incydent, kupujący, aby znaleźć dom na zakup magnes, zaczyna się od rosyjskiego zwyczaju wiekowej, „za pomocą dłuta i młotka sanki”, aby rozwiązać ten nadzór. Klips plastikowy jest uszkodzony, a farba psuć nowe, czasem drogie rzeczy. To wstyd!

Podczas gdy niektóre udziału ich wskazówki, jak usunąć magnes z jego ubrania, a nie, aby je zepsuć. Na przykład, sugeruje się, aby odciąć głowę klipu piła do metalu. Dla zabezpieczenia przed barwieniem powinna nadążać otwór klipu. Dokonywanie dwa ukośne cięcia, trzeba zdjąć kapelusz i kopać mechanizm.

Jest jeden sposób, aby usunąć magnes z ubrań, które oferuje internautom. Oferują one silniejsze klip upaść na podłogę z plastikowej wypukłej. Po uderzeniu magnes leci sama.

Jednak opcja ta jest bardzo niebezpieczne nie tylko dla tych przypadkach, gdy klip zostanie wypełnione farbą: Po mechanizm wycofania z pewnością będzie zepsute rzeczy. Dlatego ten, kto podzielił się swoim doświadczeniem, należy zdać sobie sprawę, że był po prostu szczęśliwy!

Ktoś za pomocą noża z boku na „wyzwolenie” odzieży. Ktoś podgrzewa „pupochke” zapalniczki płomień tworząc otwory, przez które wyciągnął wnętrze chipie. A ktoś po prostu szczypce wygięte na krawędzi klipu, wyciągnął biały pierścień, który odbył się po obrysie, a wynik jest łatwy do oddzielnego wiosną i goździków.

Wszelkie wskazówki, jak usunąć magnes z odzieżą działaniami mechanicznymi, chociaż mogą one doprowadzić do pozytywnego wyniku, ale mają pewne ryzyko uszkodzenia produktu. Dlatego najlepszym i najbezpieczniejszym eksperci rozważyć możliwość użycia silnego magnesu.

Dla tej procedury, trzeba dostać się w rzeczywistości, silny magnes. Może być używany, aby wyjąć dysk twardy z komputera. Oni potrzebują około 4 sztuk. Dyski twarde / sprzedać używane w radiu 50 – 200 rubli. Oczywiście, aby kupić 4 dyski o 200 rubli demagnetyzacji sygnalizatora z rzeczy w cenie 1000 rubli – wątpliwej przyjemności. Inną rzeczą, jeżeli zakup kosztował znacznie wyższy niż koszt 4 CD.

Więc mimo wszystko, jak usunąć magnes z jego ubrania, jeśli nabywca zdecyduje się użyć wariantu magnesów z dyskami twardymi? Najpierw trzeba usunąć magnes z płyty. Można to łatwo osiągnąć poprzez napęd pomiędzy płytą i magnes cienkiego ostrza i mocno wciskając się magnesu.

Należy jednak pamiętać, że magnes muszą być stosowane na samym szczycie sygnalizatora, jej najdalszym punkcie wystającej. Rozmagnesuj klips magnetyczny, a mechanizm jest objawił.

Nie można przejmować nabycia starego dysku twardego i natychmiast udać się do sklepu komputerowego lub radiowego i kupić tam silny magnes. Chociaż istnieje wiele sposobów, aby to zrobić i w domu. Wystarczy, aby wziąć mały magnes i kawałek żelaza po spędzeniu kilka razy przez magnes z żelaza, możliwe jest „namagnesowania”. Oczywiście, z biegiem czasu, przez uderzenia lub mocnego żeliwa ogrzewania tracą właściwości magnesu. Ale musimy go i coś bardzo krótko.

Suschestvet więcej sposób, aby ten dom magnes. Wymaga to jednak induktor dość duże, a istnieje ryzyko zwarcia.