640 Shares 5893 views

Aktorka Walentin Sierow: biografia, rodzina, kreatywność

Często życie sławnych ludzi, którzy publicznie zawsze wydaje się szczęśliwy, uśmiech i śmiech, naprawdę tragiczne i kryje wiele tajemnic. Fate – dziwna sprawa. Ci ludzie żyją uszczęśliwiać innych lub po prostu pocieszyć na chwilę. A oni sami zamiast odbierać tylko smutek i samotność.

Życie – to tajemnica od pierwszego oddechu

Data urodzenia Walentin Sierow dużo plotek. Według oficjalnych źródeł, w tym aktorka urodziła się 23 grudnia 1917 roku. Ale teraz wiemy, że w tym dniu jej urodzin jest 10 luty 1919 roku. W oparciu o informacje, które dostarczył córkę aktorki Mariya Simonova, młody człowiek dodała sobie kilka lat życia na spełnienie marzeń. Ona tak chciała iść do szkoły aktorskiej, która zdecydowała się położyć na całym świecie i podjął właściwą decyzję. Jednak z nieznanych przyczyn lub do własnych wniosków Walentin Sierow aktorka obchodziła swoje urodziny w dniu 23 lutego.

stało się jasne, że powołanie małej Wali z bardzo młodym wieku – scena. Widocznie jej talent poszła do matki, Claudia Polovikovu, która była aktorką i skutecznie wykonywane w teatrze.

pierwsze kroki

W wieku 6 lat dziewczynka z matką przeniósł się do Moskwy. Tam i otrzymała swoją pierwszą rolę, co było pierwotnym impulsem do powstania snów. W 8 lat Walentin Sierow pierwszy wszedł na scenę z matką, aby zagrać swój pierwszy i nieoczekiwaną rolę. Dziewczyna była małego chłopca w produkcji „przyjdzie czas”, syn głównego bohatera, grany przez matkę Claudia. Był to pierwszy etap w kierunku spełnienia snu. Po jego niezwykły debiut dziewczyna dosłownie stał się obsesją etapie i zrobił wszystko, co możliwe, aby w jakiś sposób poprawić swój talent. Brała lekcje sztuki dramatycznej u matki, a nawet 14 lat porzucił szkołę i rozpoczął studia w szkole teatralnej. dziewczyna talent było tak oczywiste, że nawet po wielu latach szkolenia wartościowości aktorki Sierow został zaproszony do pracy w Teatrze Młodości. Tam pracowała przez 17 lat.

pierwsze małżeństwo

Jego urodzin Valentina Polovikova (z domu) jest zawsze obchodzony w Dzień Armii Radzieckiej, 23 lutego. I najwyraźniej nie przypadek, o ironio, poślubiła pilota wojskowego, bohater wojny domowej Anatoliya Serova wziął jego nazwisko. Małżeństwo było krótkotrwałe. Pierwszy mąż aktorki zmarł tragicznie rozbił się w 1939 roku. Nieco później, Valentina urodziła syna, i nazwał go na cześć jego ojca.

Pierwszy film

1939 przyniósł wiele prób aktorka. Ona nie tylko przeżył stratę, ale również dużo zakupione. W tym samym roku dostała rolę w filmie „Dziewczyna z charakterem”. Ten zespół popełnił powitalny na sowieckiej scenie i przyniósł chwałę aktorka-Union.

Nie tak jak wszyscy

Walentin Sierow był bardzo impulsywny specjalnego, ale w tym samym czasie miał niepohamowaną talent, wyróżniające się szczególną łaską. Rola w filmie „Dziewczyna z charakterem” to naprawdę uzasadnione jej charakter. Jednocześnie nie miała wystarczająco dużo cierpliwości, więc stale opuścił teatr pod wpływem wydarzeń i impulsów, a następnie z powrotem. Ze względu na jej niepohamowanej charakteru wielu filmowców bali się wziąć aktorkę w swoim oświadczeniu, ale tych, którzy jeszcze śmie i poszedł na ryzyko adorowany Valentine.

muza

Na swojej drodze aktorki życie Walentin Sierow Poznałem mnóstwo ludzi. Ktoś wziął ją po prostu jako utalentowaną osobę, dla innych była to matka, a jeszcze inni byli gotowi pójść na piętach i składa się na jej cześć, wierszy i piosenek. W 1940 roku spotkał Valentina poeta Konstantin Simonow. ich wprowadzenie było romantyczne i zarazem oczywiste. Była pod wrażeniem człowieka podczas jego wielkiej gry w produkcji gry Maksyma Gorkiego. Po raz pierwszy widział ją codziennie Constantine przyszedł zobaczyć grę utalentowaną dziewczynę przez kilka tygodni. Jego zachowanie było takie samo: gdy siedział w pierwszym rzędzie z bukietem, a na końcu spektaklu daje jej kwiaty. Młodzież nawiązać znajomy który wkrótce zamienił uczuć. Jednak, aby zalegalizować swój związek Konstantyna i Valentine nie spieszyć: obaj mieli złe doświadczenia małżeństwa. Miłośnicy przez kilka lat mieszkał ślub cywilny. Walentin Sierow był nie tylko żona poety, ale także jego muzą, dziewczyna żyje. W 1941 roku poświęcił kobiecie namiętny i czuły wiersz „Wait for Me”, a także napisał scenariusz do filmu o miłości w czasach wojny, o długiej i wiernej przyjaźni. Główną rolę w produkcji tego filmu aktorka grał Valentina Serova.

cały Związek Radziecki następująca zależność dramaturga i poety Konstantin Simonow i aktorka Valentina Serova. Znani kobieta nie czuje wielką miłość do męża. Według jej córki, aktorka mieszka znacznie różni się od jej charakteru. Nie mogła się doczekać. Niemniej jednak, podczas relacji z Konstantin Simonow uważane za Artysta najbardziej zrelaksowany i szczęśliwy.

Innym miłość

Walentin Sierow życie zmieniło się ponownie, kiedy został poproszony mówić przed szpitalu rannych w wojnie. Wtedy właśnie w prywatnym pokoju leżał Rokossowskiego, przyszłego marszałka, rannego w bitwie. Poznali się, kiedy Sierow przyszedł do niego z mową. W sercu aktorki złamał płomienie nowej miłości, która była gotowa poświęcić wszystko: pracę w teatrze, jej mężem i razem czas mieszkał. Rokossowski zajęło to trochę inaczej. Był uważany człowiek notorycznie damskie. W tym czasie miał już trzy powieści, więc czwarty nie było dobre. Ponadto osoba ta była prawnie żonaty i miał córkę od niego, więc był świadomy Fleetings te stosunki.

blaknięcie chwały

W 1946 roku, Walentin Sierow grał epizodyczną rolę w filmie „Glinka”, które mało kto mógłby wywołać furię. Jednak dla niej aktorka otrzymała tytuł „Honorowy Artysta RFSRR” i Nagrodą Stalina. W tym okresie Konstantyna i Valentina było niemal wszystko: żyli w dużym domu z gospodyni chodził po Paryżu i były szczególnie jasne ludzie. Jest to powód do plotek. Złe języki twierdzili, jeśli Simon uczucia do żony nie są takie same, ale aktorka ma inne powieści. W 1946 roku miała zaledwie 27 lat, ale jest to czas, kiedy dziewczęta pojawić się problem z alkoholem. Ona często zaczął zmieniać swoje miejsce pracy i przejść próbę. W teatrze, miała kilka sympatyków. Jasne, Valentine nadal grać w różnych produkcjach. Ale te role nie są tak wstrząsnęła całym kraju, jak to było wcześniej. Często nie były one nawet centralny i można je uznać bardziej jako datków od dyrektorów ramieniu pana. Ale to było pod koniec 1950 roku.

Masza

W 1950 Serova Valentina Vasilevna rodzi córkę przez Konstantin Simonow. Choć ich związek był trochę spięty na chwilę dziecko złagodzić tę sytuację. Córka była bardziej podobna do ojca niż matkę, niestety Konstantyna. On zawsze marzył o dziecku, aby przypomnieć żonę.

Jednak dziecko nie może uratować małżeństwo tych dwóch wybitnych osobistości: w 1957 roku rozwiedli się, gdy moja córka poszła do 1 klasy.

teatralny dynastia

Podobnie jak Valentine w swoim czasie udał się śladami matki, jej córka Mary postanowili połączyć swe życie z teatru.

Walentin Sierow dzieci z obu małżeństw wziął coś od matki, córki – dobrych cech, a jego syn – bad. Faktem jest, że początkowo nie lubił Konstantin Simonow, Valentina syna z pierwszego małżeństwa, i twierdził, że został on wysłany do zamkniętej szkoły. Tam dostał się do złego towarzystwa, a następnie w Moskwie kolonii, gdzie nadużywał alkoholu. Wskutek tego nawyku urosła do przewlekłej choroby, przez które Anatolij i umarł.

złamane życie

Walentin Sierow biografia jest pełen smutnych i tragicznych chwilach. Złe relacje z mężem, brak miłości, nieszczęśliwe losy jego syna, Anatolij, który stracił w więzieniu, alkohol – to wszystko sprawia, że aktorka utopić smutki w kieliszku wina. Właśnie w tym okresie dochodzi do końca i ostatecznie kariery artysty, który mieszka w tych grosze, która zapłaciła za mniejszych ról, tych datków od dyrektorów. Aktorka została sama na rolach pozostaje tylko nazwa, która kiedyś grzmiał w całej Unii – Walentin Sierow. Prywatne życie kobiety położono na wyświetlaczu całym rozległym kraju.

Matka z córką Valentina pozwany, chcąc zabrać jej Maszy, która powołuje do życia słynną aktorkę jeszcze bardziej żal. Mówiąc o życiu Walentin Sierow, Maryja powiedziała, że mogłaby zaoszczędzić poważne pracy lub dużą rolę. Być może więc, kobieta by odciągnąć ich od nieszczęścia, dając więcej czasu na kreatywność. Jednak to wszystko na marne.

Co uniemożliwia powrót

Dyrektorzy nie odważył się dać rolę wymarłej gwiazdy. Spędziła więcej czasu w szpitalach, wyczerpując sobie leczenia alkoholizmu. Ponadto, teraz, że miała złą reputację, a ona była otoczona Walentin Sierow plotek i pogłosek. Po rozwodzie, kobieta była w mieszkaniu komunalnym z synem alkoholikiem. Córka Mary została wychowana przez babcię. Innym powodem, dla którego Wala nie może powrócić do etapu było to, że Konstantin Simonow był zdegustowany, aby zobaczyć obraz z byłą żoną na scenie iw gazetach. Uleganie ślepej poczuciem niesmaku, że wycofuje wszystkie swoje zaangażowanie w jego wierszach, z wyjątkiem jednego – „Czekaj na mnie ….”

kurtyna

W drugiej połowie swojego życia aktorki straszy nędzę i ubóstwo. Valentina ojciec zmarł w 1966 roku. To jest zawsze pamiętał jak jasny promień jej życiu. To powoduje śmierć aktorki, aby przejść do ciężkiego picia walki. Kolejny cios staje Rokossovskogo śmierci w 1968 roku.

Ostatnie lata swojego życia Walentin Sierow żyć w ubóstwie. Ona nadal pić, otrzymane od sprzedawanych jej rzeczy, której nie odważył się dać alkohol i pieniądze. W tym okresie, komunikuje się z reżyserem w studio. Ufając mu wszystkie jego tajemnice, a nawet czytając wpisy z pamiętników, którą kiedyś LED, ale także dzieli się z nim i alkoholu.

Córka niegdyś błyszczących kobiet jeszcze wybrany. Została wychowana przez babkę i rzadko widzi swoją matkę. Walentin Sierow gwałtownie w wieku od alkoholu, od boleści których zdobyła los, a co nie mógł zebrać siły. W 1975 roku aktorka straciła syna. Krótko przed tym chciał odnowić swoje relacje z matką i przyszedł do niej z bukietem kwiatów, ale został odrzucony. Z jego próg gonił raz pal aktorka.

Zadaszenie umiera z alkoholizmem, a sama kobieta i idzie za nim. Chodzi zaledwie kilka dni po Konstantin Simonow obchodzi rocznicę … bez jednej wzmianki o miłości do swojej byłej żony.

Istnieje kilka wersji śmierci gwiazdy. Na jednym z nich, kobieta w upojenia alkoholowego spadł, złamał kark. Druga wersja mówi, że jeśli śmierć była gwałtowna Valentina. Jakiś pijany pijak chwalił się w pubie, jeśli kobieta zabita. Cokolwiek to było, znalazła się krwawą twarz w małym mieszkaniu na podłodze. Trumna z ciałem kobiety został wprowadzony w teatrze, że każdy może się pożegnać. Wali matka przyszła po raz ostatni spojrzeć na córkę, ale cmentarz nie towarzyszą: opuścił teatr i wędrowałem po Moskwie we łzach.

Pozostaje tylko nazwa – Walentin Sierow. Filmy przypominają jej krzykliwy chwały i tym samym jasne i ciche w tym samym czasie upływającym. W 1973 roku było ostatnią próbą powrotu kobiecie jej imię. Zagrała w produkcji „Dzieci Vanyushina”, gdzie została przypisana rola generała Kukarnikovoy. Gra w tym obrazie nie jest reaktywowana do dawnej świetności, a aktorka nie miała wpływu na losy kobiet. „Dzieci Vanyushina” nie oszczędzając słomy.

Wiele aktorek są zbyt arogancki, i wydaje się, że prawie nie widać na ulicach zwykłym mieście, kupić w przechowalni produktów, lub po prostu komunikować, rozmawiać z różnymi ludźmi bez patosu i oszustwa. Walentin Sierow myśli nie podoba wszystko, a jednocześnie, prosty zwykłą kobietą. Ona nigdy nie była związana z aktorek, którzy są na szczycie Olimpu. Wręcz przeciwnie, Valentin myślał o charakterze osoby fizycznej, która jest w stanie wnieść trochę ciepła i radości ludzi, aby dać trochę szczęścia.

Aktorka Walentin Sierow stał się przykładem dla wielu: to było proste i blisko, ale jednocześnie jest zawsze kiwa i atrakcyjne. Niewiele osób wie, że Walentin Sierow zwany trzeci blond ZSRR. Szczęście była w stanie dać, ale znaleźć drogę i nie mógł. Być może dla wielu, ta dziewczyna, aktorka, Czczony Artysta ZSRR, nadal pozostał drobnym dziewczyny w ciemnej sukni, która śpiewa piosenkę z jej pięknym głosem, że Muse, które poświęcone są najsmutniejsze w świecie słów: „Czekaj na mnie, a ja będę z powrotem tylko czekać na to bardzo … "

Filmografia Valentina nie jest tak wiele zdjęć, tylko 11, ale są one wystarczające, aby uświadomić sobie, jak to było wspaniałe utalentowany prostą kobietą i jak tragiczne to było przeznaczenie, aby zapewnić jej tak wielu prób i łez. Cokolwiek to było, Walentin Sierow nie może stać, że dziewczyna z charakterem.