824 Shares 5840 views

Walentynki: Praznik dla dwojga

Niewiele czasu minęło od czasu, kiedy Walentynki została odprawiona w naszym kraju, ale już stała się najbardziej ulubionym i romantyczne święto dla ludzi różnych pokoleń. Dziś historia Valentine, wieńczy Legioniści wbrew polecenie cesarza Klaudiusza, a nawet uczniowie wiedzą. Jednak mało znany fakt, że w dniu 14 lutego obchodzone w starożytnym Rzymie długo przed świętami otrzymał poetycką nazwę Walentynki.

W tym dniu Lupercalia – festiwal poświęcony gorączkowym erotycznej miłości i Pan Juno Februata. Riotous erotyczny święto często zakończył orgie, więc w 494 pne. e. Papież polecił, aby przypisać mu patrona, Kojima stał Valentin.

Obecnie każda osoba, niezależnie od wieku ma tendencję do spędzenia wakacji i cudownie liryczny. Walentynki pamiętać przez długi czas, konieczne jest, aby przygotować z wyprzedzeniem.

Przede wszystkim, trzeba przygotować „walentynkowa”. Są, oczywiście, można kupić w sklepie, ale o wiele ładniejszy to zrobić samemu. Można go ręcznie kartki z życzeniami, zdjęcia. Mogą wprowadzić prozaiczną deklarację miłości lub specjalnie napisane wiersze na Walentynki.

Spice przynieść wakacje „Valentine” napisany zmieniony pisma, zbudowany z liter wyciętych z czasopism. Niech połowa domyślić się, kto jest autorem wyznanie miłości. Coraz bardziej popularne, „Valentine” -sharady szyfrowane w nich ujęcia lub miejsce na romantyczną randkę.

Ready „Valentine” można wkleić się na ścianach lub luster, jeśli kochankowie mieszkają razem, rozbudowany w kieszeni, torby, buty, a nawet jego połowie. Niektóre podjąć drastyczne środki: rano zaczną z bukietem kwiatów dostarczane prosto kochankiem w łóżku.

Zazwyczaj śniadanie może być wstępem do wieczornego romantyczną kolację. Dobrze, jeśli młody człowiek sam będzie ją gotować. Może to zazwyczaj płatki owsiane, pięknie ułożone na talerzu w kształcie serca ozdobione płatkami kwiatów. W takim świątecznym obiedzie ważną rzeczą nie jest złożoność potraw i wyrafinowanie ich składania.

Jeśli śniadanie jest zaangażowana dziewczyna, powinna pomyśleć o swój wygląd. Może to być garnitur, który przypomina szatę mnicha, albo, alternatywnie, przezroczysty negliż, budząc najbardziej nieskromnie fantazje. Najważniejsze jest to, że zrobił się ulubionym przez cały dzień cieszyć się do spotkania wieczorne.

W ciągu dnia można połączyć się z ukochaną, aby skontaktować się z nią (IT) poprzez e-mail, telefon, „ICQ”, Skype. Przypomnijmy, że dzisiaj Walentynki. Miłość wiersze w tej sytuacji, też będą odpowiednie. Podczas rozmowy można udoskonalić plany na wieczór.

Wizyta w klubie, restauracji, kawiarni lub przyjemny spacer będzie godne zakończenie „Walentynki” romantyczne wakacje. Jednak nawet lepiej dokończyć kameralną kolację przy świecach, która zanika w nocy miłości.

Okolice tych wieczorów jest prosta: kwiaty, serca, zmierzch, świece, zapachy. Środowisko powinno pomóc stworzyć zmysłowy nastrój. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie potrawy. Pamiętaj, że przejadanie się jest w stanie odebrać moc nawet najbardziej silnego i doświadczonego partnera. Dlatego też, podczas obiadu, kończąc Walentynki, preferują lekkie sałatki, pikantne pikantne wypieki powietrza, napoje bezalkoholowe.

Rozpalać namiętności mężczyzn pomoże ostrygi, sałatki z owoców morza, małże. Rozpalić chęć do przypraw takich jak pieprz czerwony, imbiru i gałki muszkatołowej. Pikantne zielenie również partnera, aby przetestować gotowość bojową. Dodać je do lekkich posiłków, a kontynuacja dzień miłości jest wspaniała.

Godny koniec romantycznej kolacji będzie kawa, czekolada i, oczywiście, deklaracja miłości ukochanej.

Jeśli spędzić Walentynki w klubie, to warto pomyśleć o strojach. Często klubów nocnych tematycznych wieczór poświęcony tego święta, aby podbić świat.