601 Shares 5667 views

Alexander Maslyakov: biografia kontynuując wiodącym KVN

Bez przesady można powiedzieć, że ulubionym prezenterem milionów widzów w ZSRR, Rosji, WNP i zagranicy, teraz popularne i popytu, jak czterdzieści lat temu.

Dzieciństwo, rodzina

Biografia Aleksandra Maslyakova – Senior – pochodzi w Swierdłowsku 24 listopada 1942 r. Sasha urodziła się w rodzinie pilota wojskowego i gospodyń domowych. Ojciec z przyszłych gwiazd telewizyjnych – Wasilij Maslyakov urodził się na przedmieściach Nowogrodzie. Jego życie zostało ściśle związane z lotnictwem. Walczył na frontach II wojny światowej był pilotem wojskowym i nawigator. Później służył w Sztabie Generalnym Sił Powietrznych. Mama Zinaida Maslyakova zaangażowany w rolnictwie i ma syna.

W młodości, Alexander Maslyakov, którego biografia będzie zawsze związane z telewizji, nawet nie wie o tym. W 1966 roku ukończył studia w Instytucie Inżynierów Transportu w Moskwie, a dwa lata później został absolwentem nadawania programów telewizyjnych i radiowych po zakończeniu kursów specjalnych. Instytut KVN nie grać, ale udział w różnych przedstawieniach studenckich, a nie obawiać scenę.

W tym czasie zespół zespół uczeń MIIT KVN przybierały na wadze, aw 1963 wygrał ostatni teleturniej. Kapitan zespołu zaoferowała piękny i uroczy Alexander prowadzenie. On nie poddał się i następnego dnia po jego pierwsza transmisja zasłynął w całym Związku Radzieckim.

Kariera prezenter telewizyjny

Alexander Maslyakova widział w telewizji i zaczął aktywnie zaprosić ten utalentowany młody człowiek do pracy prowadząc różne programy dla młodzieży. Wszelkie transmisji, który prowadził, od razu stał się bardzo popularny. Wszystkie one stanowią obecnie złoty Radio i Fundusz Telewizja – „Adresy młody”, „Jolly Fellows”, „Witam, szukamy talentów”, „Chodź, dziewczęta” itd Alexander Maslyakov, którego biografia jest obecnie nierozerwalnie związane z telewizorem. w tych latach był w taki popyt, że bez niego nie można było sobie wyobrazić jakiegokolwiek programu jeden młodzieży. on był genialny relacje z festiwalu młodzieży światowej w Sofii, Berlinie, Hawanie, Moskwie, Pyongyang. przez kilka lat prowadził festiwale piosenki w Soczi, w programie " piosenka roku „i inne rozrywki atelnye programy dla młodzieży.

Dlaczego Maslyakov zniknął z ekranów

W późnych latach siedemdziesiątych, nagle zniknął z ekranów Aleksandra Maslyakov. Biografia słynnego mistrza wziął ostry zakręt. Według plotek, Alexander Maslyakov hit kolonię w Rybinsk dla nielegalnych transakcji walutowych. W tamtych czasach było to poważne przestępstwo, ale zmiękczone, a po kilku miesiącach, Alexander był wolny. On jednak kategorycznie zaprzecza ten fakt jego biografii.

Zniknięcie Aleksandra Vasilyevich w telewizji zbiegła się z nieoczekiwanego zamknięcia programu KVN. Jak wyjaśnia prezenter program zamknięty bez wyjaśnienia. Prawdopodobnie ktoś nie staniecie jak ostre dowcipy studenckich. Po początkowo przenieść ona pomyślana jako rozrywki, ale studenci mogą spodziewać się nie tylko dowcipy o życiu instytutu, ale także politycznych uwag żrących.

14 lat Aleksander ponownie objął wiodącą KVN. Jego pierwszym i jedynym partnerem Svetlana Zhiltsova odmówił powrotu.

Na pytanie o wiek

Często słyszy się pytanie: „Ile lat Aleksandru Maslyakovu to z biegiem lat nie uległ zmianie”, dwudziestego czwartego listopada dwa tysiące trzynastego roku popularnego przyjmującym siedemdziesiąt jeden lat. Według Aleksandra siebie, komunikowania się z młodości i dobrego humoru daje mu siłę i energię.

W obchodach rocznicy siedemdziesiąt lat, które odbyło się za zamkniętymi drzwiami, było wiele znanych i popularnych ludzi w Rosji. W tym dniu wszyscy życzymy mu twórczą długowieczność, i pytanie, ile lat Aleksandru Maslyakovu nie powstać. On zawsze młody, a jego humor musujące mogą pozazdrościć młodych.

Alexander Maslyakov: biografia, KVN dzisiaj

Do tej pory nasz ukochany mistrz jest stałym dyrektor i reżyser popularnego programu Stowarzyszenie KVN Amica. Dziś jest to główny ideolog, cenzor, a głównym władza ustawodawcza jest obecnie Międzynarodowa Unia KVN. Ponadto, Alexander jest przewodniczącym jury, kolejny popularny show – „Minuta Sławy”.

życie osobiste

Maslyakov Aleksandr Vasilevich, którego biografia wie wzloty i upadki i To nie składa się z jednej pracy, teraz czterdzieści dwa lata szczęśliwie żonaty z Svetlana Maslyakova, która od wielu lat ulubionym reżyserem programu.

Syn i następca

Dnia dwudziestego ósmego kwietnia tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego roku stu w Moskwie w rodzinie Maslyakova urodzonego chłopca, który został nazwany Alexander.

Bliskie relacje z rodzicami z sowieckiej, a następnie rosyjskiej telewizji została określona jego los. Od najmłodszych lat był ściśle związany z głównym projektem rodzicami. W młodości, Aleksander marzył o zostaniu policjantem, karierę prezentera telewizyjnego w swoich planach nie są wliczone. Potem była chęć angażowania się w politykę.

Po ukończeniu szkoły średniej, Alexander absolwentem Państwowego Instytutu Moskiewskiego, obronił pracę, stał się kandydatem nauk ekonomicznych, ale zawodowym dyplomatą i nie rozpoczął. Dziś jest wiodącym „Premier League”. Żonaty z Angeliną Marmeladova (obecnie Maslyakova). urodziła córkę Taisiya z małżeństwa.

ciekawostki

  • KVN stała nazwa hosta o nazwie asteroida, która otworzyła krymskiej Observatory.
  • Aleksander nie pić alkoholu.
  • Po Maslyakov prowadził program "Vzglyad".

Plany na przyszłość

Alexander Maslyakov, którego biografia jest nieodłączna od słynnych komików klubu, chce otworzyć Dom KVN w Moskwie. I jeszcze w planach prezentera telewizyjnego – żyć do stu lat, bez rozstanie z humorem.

Alexander popularny i kochany nie tylko przez widzów. Jego osiągnięcia oznaczony przez państwo. W 2006 roku został odznaczony Orderem „Za Zasługi” czwartego stopnia za jego wkład w rozwój rosyjskiej telewizji.