500 Shares 2230 views

Aleksandra Zarubina – biografia i twórczość

Dzisiaj mówimy o tym, kto to Aleksandra Zarubina. Biografia tego człowieka zostaną omówione poniżej. Jest o młodej rosyjskiej śpiewaczki operowej. Jej głos – sopran liryczny.

biografia

Wiele osób zastanawia się, jak to wygląda Aleksandra Zarubina. Zdjęcia można zobaczyć powyżej. W 2011 roku, nasza bohaterka jest absolwentem Akademii Rosyjskiej Sztuki Teatralnej. Studiowała na Wydziale Teatru Muzycznego. Wybrane kursy D. A. Bertmana, który jest Artysta Ludowy Rosji, zdobywca „Złotej Maski”, dyrektor artystyczny Teatru Muzycznego „Helikon-Opera”. Szef klasie wokalnej, kurator naszej bohaterki była TI Sinyavskaya – profesor, kierownik Artysta Ludowej ZSRR, solista Teatru Bolszoj. Aleksandra Zarubina okresie studiów aktywnie zaangażowany w wokalu. Ponadto, ona poświęciła się aktorstwa, tańca i ruchu scenicznego.

Początek twórczy sposób

Aleksandra Zarubina – opera piosenkarka, która w 2010 roku stała się pierwszą wykonawczynią głównej partii w operze „Eugeniusz Oniegin” P. I. Chaykovskogo. To był jej występ dyplomowy, a on przeszedł przez Teatr Szkoleniowego. Jej występ zdobył wielki sukces.

W 2011 roku Aleksandra Zarubina raz pierwszy uczestniczyli w pracach nad inscenizacji opery. Występowała Seraphiną imprezę do opery „dzwon” G. Donizettiego przez. „Helikon-Opera” Zdarzyło się w moskiewskim teatrze muzycznym. W tym samym roku udał się na festiwal muzyczny Kammeroper Schloss, która odbyła się w Niemczech, Rheinsberg. Impreza z powodzeniem brał udział w koncertach z orkiestrą i rosyjskiej wersji romansu.

blaty opera

Aleksandra Zarubina w 2012 roku pod kierunkiem Fabio Luisi – dyrygent światowej renomie, brał udział w kursach mistrzowskich i koncertów na festiwalu muzyki Pacific Music Festival, który odbył się w Japonii w Sapporo.

W 2012 roku, nasza bohaterka dostaje tytuł i pierwszy laureat międzynarodowego festiwalu-konkursie Performing Arts pod nazwą „Złoty Delfin”, które odbyło się w Soczi. Academic piosenkarką wokal został oznaczony. Nasza bohaterka pracuje z Państwową Orkiestrą D. M. Orlova Od 2013 roku, a także Funduszu jest Kozłowski i organizacja „Gwiazdy rosyjskiego romansu.” W tym samym roku piosenkarka otrzymała tytuł laureata oraz pierwszy Międzynarodowy Festiwal Performing Arts pod nazwą „Southern Star”, która odbyła się w mieście Rostów nad Donem. Nominacja, w której pojawiła się nasza bohaterka – „vocal akademicki”.

2015 przynosi piosenkarza i tytuł laureata pierwszej nagrody w konkursie Petersburgu o nazwie „Wiosna of Romance”. Jednocześnie pracowała na inscenizacji premierze opery „Napój miłosny” Donizettiego. Poszła na imprezę głównej damskiej Adina. Nasza bohaterka brała udział w IV Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym „Petersburg Opera wszystkich.” Wzięło w nim udział czołowych dyrygentów i solistów rosyjskich i europejskich scenach operowych.

Teraz omówimy podstawę repertuaru piosenkarza. Śpiewała rolę Zuzanny w operze „Wesele Figara” WA Mozarta przez. On wykonany obraz Pamina w dziele „Czarodziejski flet” Mozarta. Śpiewał roli Zerliny w produkcji „Don Giovanni” Mozarta. Śpiewał z Violetty Valery w "Traviatta" opera J. Verdi. Śpiewał rolę Serafina w pracy „dzwon” G. Donizettiego przez. Lucia pojawił się w postaci opery „Łucja z Lammermooru”. Śpiewał rolę Adina w produkcji „Napój miłosny” Donizettiego. On wykonany obraz Musetta w operze „La Boheme” Pucciniego przez G … Śpiewał roli Liu w dziele „Turandot” Pucciniego przez G … Śpiewał w operze „Carskiej narzeczonej” Rimskiego-Korsakowa przez użytkownika „Martha”. Pojawił się na scenie w postaci dzieł Tatiana „Eugeniuszu Onieginie” Czajkowskiego.

Interesujące fakty i talent

Aleksandra Zarubina marzył śpiewa na stronach światowych. Fakt, że muzyka przekształcić nazywając wszystkie swoje dziewczyny była znacząco od dzieciństwa. Muzyka stale towarzyszy jej w życiu.

Opera okazała Alexandra w powietrzu, że nauczyła się oddychać głęboko – to jest sens wszelkiej działalności twórczej wykonawcy.

Główne cechy, które pozwalają tę kreatywną osobą, by odnieść sukces, można nazwać talent, doskonały wrodzony talent wokalny i wielka staranność. Teraz wiesz, kto to Aleksandra Zarubina. Zdjęcia piosenkarza załączony do niniejszego materiału.