679 Shares 6066 views

Co żółwie jedzą w domu?

Z jakiegoś powodu, wielu z nich miało bardzo silne przekonanie, że jedzenie żółwia w domu jest tak małe, że ich koszt treść dosłownie nic. I to niezależnie od tego, która z nich będzie w domu – morze lub ląd. Wyjątkiem są tylko dla gigantycznych gadów zamieszkujących daleko mórz południowych lub kraul na najmniej odległej Seszelach. Istnieją już jasne dla wszystkich, że taka maszyna karmić siłę nie do wszystkich.

Co drugi pytany o to, co jedzą żółwia w domu, mówi, że ten gad osiągnięcie pod względem kolacji jest niechcenia rzucił sałatka liści, które niechętnie szhuet a następnie położył się spać, w celu wykorzystania strawienia tak satysfakcjonujące i zdrowe danie.

Tymczasem wiele z tych stworzeń są prawdziwe drapieżniki. Na przykład, czerwone uszami suwaki, które są często sprzedawane w sklepach, są w potrzebie mięsa. Zwłaszcza młodzi, są równie chętnie jeść i regularne mielona wołowina, i gotowane lub surowe ryby. Ale nie powinniśmy karmić je ciągle tylko mięso. pokarmy roślinne powinny być częścią obowiązkowego diety tych pięknych stworzeń. Twój starszy tortilla, tym bardziej trzeba przesunąć na bok swoje jedzenie pokarmów wyłącznie na bazie roślin. Nawiasem mówiąc, jeśli w akwarium z glonów gad roślin, będzie regularnie jeść z nimi, zapewniając sobie w ten sposób niezbędną ilość błonnika.

W rzeczywistości, większość domów są wspólne bagno tortilla przyniósł do domu jako pamiątki z domów i piknik. Jeśli nie wiesz, że jedzenie żółwia ojczyzny, zaczynają karmić swoje „trofeum” sałaty i kapusty, a potem nie mieszka z tobą i roku. Latem takich stworzeń miłość święto na ślimaki, mięczaki, larwy ochotki lub dżdżownice. Wszystko to maloappetitny dieta będzie teraz dostarczają żółwia zalecana, ponieważ w mieszkaniu, jest mało prawdopodobne, aby móc istnieć polując samotnie. Jednakże, jeśli nie zdecydujesz się mieć osobne akwarium dla niej i podniósł ją jako tovarki swoją ulubioną rybę, można go trzymać przez jakiś czas, a następnie na rufie. Tylko nie zapomnij regularnie kupić w sklepie zoologicznym nowego vualehvostok i sumów. Ale nie można trzymać gadów i tylko mięso i ryby dieta. Z tego, co żółwie jedzą w domu, można wybrać oddzielny element krewetek i wątrobie. Jest to dla nich prawdziwa uczta, produkty te powinny być wydawane do nich codziennie.

Jeśli nie chcesz, aby regularnie dostarczać swoje pitomitsy dżdżownice, to może pomóc specjalny pokarm dla żółwi. Tak, to jest również sprzedawany w sklepach zoologicznych. On opracowany przez ekspertów, którzy dokładnie wiedzą, co jedzą żółwie.

W domu, można gotować dla siebie i analogu ten kanał. Składa się on z kapustą, jabłkami, filetów rybnych, mleka, jajek i żelatyny. Jako suplementy witaminowe należy umieścić trochę proszku uzyskanego z preparatu „Tetravitum” i kilka tabletek „glicerofosforan wapnia.”

Żelatyna rozcieńczyć w ciepłej wodzie i zachować trochę dla pary że spuchł. Szlifierka przepuszczono jeden marchwi, jabłek pair 100 g filetów rybnych. Wszystko to jest wprowadzane do żelatyny, napędzany w jajach i dodać mleko. Mieszaninę dokładnie miesza się i chłodzi. Witaminy i tabletki są dodawane tylko do zimnej mieszaniny. Tak, to wygląda bardzo nieapetycznie, ale to jest dokładnie to, co jest jedzenie do domu żółwia z wielką przyjemnością. Powstały jedzenie umieszczone w lodówce, a w miarę potrzeby z niego wyciąć kawałki, które są podawane do błędu. Na tyle porcji gdzieś na tydzień. Tylko nie zapomnij ogrzać żywności do temperatury pokojowej przed wlać do miseczki i podawać ich ulubionym.