759 Shares 4943 views

Jak zdać test moczu substancji uzależnień?

Każda osoba, która bierze narkotyki, ma swoją historię, z jakich powodów starał te substancje. Zwykle pierwsza nominacja dzieje się przez przypadek – w firmie nie jest osobą, która daje spróbować tego czy innego leku dla rozrywki.


Zdarza się, że ludzie czują się jego skutków raz, nie wróci do niego. Ale ktoś przynosi przypływ euforii, nie można odmówić. I niebezpieczeństwo zażywania narkotyków jest to, że dana osoba nie zauważy, kiedy ma związek, a całe jego życie sprowadza się do znalezienia wymaganej dawki. Bardzo trudno jest wyrwać się z tej zależności. Będziemy rozmawiać o jak przejść badania moczu na substancji substancji nadużyć, a gdzie lepiej, aby to zrobić.

Różnorodność leków

Trzeba powiedzieć, że leki są różne. Są ciężkie narkotyki, takie jak heroina i dezomorfinę związanej z opiatami, ale jest lekki, takich jak marihuana. Są też leki, które młodzi ludzie używają na dobry czas – kokainy i ecstasy. Ale nawet jeśli mówimy o tak zwanych substancji narkotycznych płuc, istnieje wysokie prawdopodobieństwo uzależnienia.

Wstęp lek znajduje odzwierciedlenie w dużym stopniu na zdrowie człowieka, aw szczególności na jego stan psychiczny – jest degradacja, często prowadzi do nieodpowiedniego postrzegania rzeczywistości, nie tylko pod wpływem kolejnej dawki. Narkomani, niestety, szkodzą nie tylko sobie, ale także innym. krewni muszą szczególnie trudne, ponieważ dawka dla uzależnionych chętnych do absolutnie wszystko. Zdarzają się przypadki, że narkomani sprzedają dom kosztowności zacząć kraść, oszukiwać bliskich.

A jeśli nie uda im się dostać dawkę, może powodować agresję i niewystarczającą odpowiedź. Osoby te stanowią zagrożenie dla innych. Dlatego też, jeśli podejrzewasz, że twój ukochany jest uzależniona od marihuany i kokainy, a następnie poprosić go, aby przejść badanie moczu. Narkotyków w organizmie tego badania pomogą zdefiniować.

urinoscopy

Główne metody wykrywania obecności leków są testowane. Aby dowiedzieć się, czy ich pacjent podejmuje konieczne jest, aby zająć jego krwi, moczu, śliny lub włosy. Jednak najbardziej popularne w naszym kraju jest badanie moczu.

Co jest przepisywany jest badanie moczu dla substancji uzależnień, istnieje kilka powodów. To badanie jest absolutnie bezbolesny, materiał jest zawsze dostępne w odpowiedniej ilości i analiza technologii przez długi czas iz powodzeniem przetestowany. W naszej medycynie one uważane za najbardziej skuteczne.

Moczu pokazuje narkotyków, nawet jeśli dana osoba otrzymała je w małych ilościach. Jedyną wadą jest to, że jest to niemożliwe, aby określić, ile zostało wprowadzone te substancje – wynik potwierdza lub odrzuca tylko fakt zastosowania.

Jak odbywa się leku w moczu

O tym, jak długo trwa leku w moczu, wiedzą niemal wszystko. Jednak ta informacja wspominamy. Na przykład, fakt, że stosowanie morfiny z powodu wspomnianej analizy można określić w ciągu 2 dni od czasu podania. Kokaina można także zidentyfikować przez 6-8 godzin, a nawet marihuana określony w ciągu kilku tygodni po podaniu. Jest to spowodowane faktem, że te ostatnie leki są wchłaniane do tkanki tłuszczowej w organizmie, w którym są one przechowywane przez dłuższy czas. A w hodowli moczu, składniki te wchodzą do niego, pomagając lekarzom ustalić, czy pacjent spożywane narkotyków.

Jak widać, ile leku w moczu, można powiedzieć, aby odnosić się do jego poglądów odbywa.

Jak wynająć analizę

Próbki moczu zbierano w specjalnym sterylnym pojemniku z pokrywą. Pojemniki te są sprzedawane we wszystkich aptekach. Pojemnik jest otwierany bezpośrednio przed wprowadzeniem materiału podczas pobierania. Zebrany mocz powinien zostać skierowany do specjalistycznego ośrodka. Nawiasem mówiąc, anonimowość wyników takich testów jest gwarantowane przez państwo.

Jeśli nie możesz wziąć materiał bezpośrednio po zbiorze, a następnie można umieścić go w lodówce, ale nie więcej niż trzy dni. zamrożenie moczu dopuszcza się również do 2 miesięcy.

Ważne jest, aby pamiętać, że podejrzewa jego blisko do uzależnienia, nie może stracić dziennie. Po tym wszystkim, jeśli badanie moczu jest pozytywna, tym szybciej rozpocząć leczenie pacjentów, tym większe szanse, aby uratować go przed poważnymi konsekwencjami uzależnienia.

metody badawcze

Moczu na czynniki leczenia uzależnień może być przeprowadzona na dwa sposoby:

  1. Pierwsza metoda (immunohromotografichesky) szybka, wyniki badań będą gotowe na dzień. Ta metoda badania identyfikuje 14 rodzajów leków.
  2. Drugi sposób (Chemical-toksykologiczne) długości, analiza moczu muszą 4 dni. Z pomocą szeroko zakrojonych badań przeprowadzonych w celu zidentyfikowania wszystkich znanych narkotyków.

Poza faktem, że trzeba korzystać z badań laboratoryjnych w celu określenia, czy dana osoba blisko do zażywania narkotyków, czy nie istnieją inne powody, dla których konieczne jest, aby zdać test moczu substancji uzależnień. Na przykład, podczas ubiegania się o pracę w egzekwowaniu prawa lub dopuszczenia do instytucji szkolnictwa wyższego może żądać wynik takiego badania. również obowiązek przekazać analizę nazwie na wyjazd za granicę.

Gdzie analiza wynajem

W specjalistycznych klinikach można dokonać wszystkich niezbędnych badań, w tym w analizie moczu pass. Narkotyki są nieodwracalne szkody dla organizmu, więc krewni i przyjaciele ludzi trzeba zapewnić wszelką możliwą pomoc dla osoby zależnej. Pierwszą rzeczą, którą w tym przypadku – aby dowiedzieć się, czy twój ukochany jest naprawdę uzależniony.

Będziesz w stanie pomóc i specjalne testy, które są sprzedawane w aptekach. Ale często wykazują nieprawidłowe wyniki, więc najlepiej jest zaufać profesjonalistom. Najważniejsze jest to, że materiał został zmontowany prawidłowo.

Teraz wiesz, gdzie przechodzą badania moczu na narkotyki, jak i badania. Mamy nadzieję, że ta informacja jest przydatna.

312 shares 4308 views
616 shares 4017 views