343 Shares 4751 views

Usterki starter i ich roztwory

Starter naprawiać własne ręce powinny rozpocząć z rozpoznaniem swoich wad i sprawdzić na wydajność silnika. Aby rozpocząć, musimy mieć pewność, aby odłączyć przystawkę, a następnie dokonać jego demontaż.

Jeśli starter jest sprawne zamknięcia grubych wyjść znajdujących się na przekaźniku napinacza będzie działać. Kiedy sytuacja, gdy w tym stanie starter będzie całkowicie działać bez wysiłku, aw kontakcie z kołem zamachowym w inny sposób, to będzie możliwe dokonanie jednoznacznej konkluzji. Jeżeli wszystko jest jak opisano, oznacza to, że rozrusznik nie jest wystarczająco mocy, aby wykonać uruchomić silnik.

Przed zakupem nowego rozrusznika, należy starać się znaleźć i wyeliminować ewentualne niepowodzenie starego rozrusznika. Jego wymiana jest najprostszym rozwiązaniem, ale to nie musi zawsze istnieć.

Przed rozpoczęciem sprawdzania nieprawidłowe działanie rozrusznika, należy pamiętać pierwotnej pozycji ciągnąc przekaźnik na nim. Gdy proces montażu etykiety danych ułatwi zadanie. Naprawa rozruszników samochodów, które nie są bardzo nowe, zwykle idzie do pracy na awarie startowych związanych z zanieczyszczeniem i pogorszeniem elementarnej smaru. Podczas demontażu rozrusznika jest wykonana, to musi być bardzo dokładnie kontrolować. Jeśli zajdzie taka potrzeba, należy wykonać następujące prace: aby kolektor szlifowania sprawdzić szczotki, oczyścić je, ile potrzeba, i usunąć wszystkie dane z ostatnich smarowania, który jest już bezwartościowe, i złożyć nowy wniosek. Jak zastosowanego smaru może przyjść Solidol lub Litol.

Ponadto, jeśli się zidentyfikować nieprawidłowe działanie rozrusznika, trzeba dokładnie zbadać jego przednią tuleję. Bardzo często to właśnie z powodu problemów z tym kawałku pojawia się konieczność wymiany rozrusznika. Ta część jest bardzo często pierwszym niepowodzeniem i signaziriruet od rozrusznika winy. W konsekwencji rozruchu silnika jest po prostu niemożliwe. Oczywiście, można kupić nowy rozrusznik, ale jak mówią, to zawsze dużo czasu. Często najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu kupić nową tuleję. Można również zrobić to ze stopu miedzi i grafitu lub brązu.

W przypadku usterki związanej z rozrusznika Bendix, konieczne jest, aby sprawdzić ją pod kątem zanieczyszczeń. Najczęściej jest to zanieczyszczenie zapobiec jej normalne funkcjonowanie. W tym przypadku należy starać się gotować w oleju silnikowym. Czasami może to pomóc i Bendix zaczyna działać poprawnie. Jeśli żądany wynik provarivaniya nie będzie, a następnie zmienić rozrusznik będzie nieuniknione. Jest tylko jedno wyjście: kupić nowy rozrusznik.

Czasem może to pomóc opcji Bendix renowacji. Jest to jednak możliwe tylko pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo czasu i są bardzo dobrze zorientowani w tej kwestii. Na odbudowę musi być zdemontowany Bendix i dokonać wymiany wszystkich rolek i sprężyn. Jeśli trzeba zainstalować nowy budynek, powinno być wykonane zbyt. Jak gdyby nic się nie dzieje, można kupić nowy Bendincks i zastąpić starą.