415 Shares 1889 views

Jak można zorganizowała sesję zdjęciową w plenerze na jesieni? Pomysły. szkolenie

Każda pora roku ma swoją własną paletę kolorów. Lato jest zdominowany przez rich green, wiosna spełnia odcienie z niebieskiego na zielony blady, zima, biały kolor dominuje. Wszystkie odmiany żółty, czerwony, czerwony – Comfort Zone jesienią. Dlatego spadać, zwłaszcza „Babie lato” – jeden z moich ulubionych porach roku wielu fotografów. Tam gdzie hulanki! Dlatego czyszczenia optyki i karty pamięci, pobieramy nasze „pistolet kamery” oraz w jednym z pogodne dni urlopu na sesji zdjęciowej dla nowych zdjęć.

Krok pierwszy. Piszemy nasze oczekiwania

Na początek będziemy zrozumieć, jak może istnieć zorganizowała sesję zdjęciową na charakter upadku? Pomysł najbardziej odpowiedni dla Ciebie, aby zapisać opcje dla zdjęcia na kawałku papieru. Jak widać wynik sesji zdjęciowej? Które zdjęcia chcesz dostać? Zadaj sobie pytanie: Czy zamierzacie zrobić przypadkowych strzałów? Lub ograniczyć kilkanaście portretów na tle pięknej scenerii? Jeśli zdecydujesz się stworzyć historię, a następnie zastanowić się nad go bardziej lub mniej szczegółowo. Kto będzie obecny na zdjęciach? Loving para? A może będzie to rodzina Fotek od charakteru upadku? Pomysły i oczekiwania napisać szczegółową listę.

Krok drugi. Zdefiniowanie lokalizacji lub trasy

Patrząc na różne opcje w Internecie wspaniałych zdjęć na tle odległych skałach lub na plaży, może być tyle, ile to konieczne do reprezentowania siebie jako bohaterów tych obrazów, ale niech nam dojść do zbliżającej się sesji zdjęciowej bardziej realistyczny. Wybierz lokalizację, do której wszyscy uczestnicy będą łatwe do osiągnięcia. Wybierać odpowiednie do czasu fotozadach. Pożądane jest, że miejsce strzelanina nie odwiedzić dawno temu. To wstyd, aby znaleźć po przybyciu na malowniczym brzegu jeziora zamiast jasny klon gigant stos gruzu i dzienników z powalonego olbrzyma. Ale zdarza się, niestety. Oczywiście, można znaleźć polanie w sąsiedztwie lub usuwanie gruzu, poświęcić serię strzałów. Ale to lepiej go unikać.

Jeśli zdecydujesz się zrobić w kilku miejscach na zdjęciach, a następnie zastanowić się nad drogą. Na przykład, o godzinie 8 rano, zaczynamy na przystanku „Zalesnoe” spacer wzdłuż ścieżki lasu do jeziora, zatrzymują się na starego dębu itp Może powinniśmy wziąć rower lub skuter?

Krok trzeci. Co zabrać ze sobą?

Że (kogo) i gdzie masz zamiar fotografować, z grubsza określone. Kolej zebrać torbę, do chwały swojej udanej sesji zdjęciowej na zewnątrz w upadku. Pomysł wykorzystania różnego rodzaju rekwizytów, jak czas jest zależny od pory roku. Załóż jesień atmosfera jest prosta: aby wyświetlić ciepłe jasne kolory. Czerwony szalik, pomarańcze, brązowy walizka. Przyjrzeć się liście pożądane (pierwszy krok). Powie ci, czego szukać na antresoli. Nie będziemy rozwodzić się nad tym momencie. Jesteśmy przekonani, że w twojej głowie już pomysły sesję zdjęciową jesienią na charakter. Zdjęcia, które wymagają rekwizytów, na pewno jeszcze przed okiem umysłu.

Zbieranie torbę, najważniejsze – nie zapomnij zabrać wszystkie niezbędne urządzenia do zdjęć.

Jeśli polowanie na zdjęciach cały dzień myśleć o przekąsce. Dobrze, jeśli jest wystarczająco „fotogeniczny”. Być może można użyć termos z herbatą … A może masz już przemyślane stop w malowniczej kawiarni?

Jeśli pójdziesz na charakter urządzenia, a następnie opłaty można sobie wyobrazić coś nie odmówić, chociaż sama pojemność bagaż nie jest nieograniczona. Jeśli planujesz na spacery fotografię, wtedy, oczywiście, nie będzie zapobiegać główną masę i objętość worków zgodnie z ich możliwościami.

Krok czwarty. Tworzenie obrazu

Przy wyborze ubrania na spacer poza miasto, spojrzeć na prognozy pogody. Mimo to zaplanowali sesję zdjęciową na zewnątrz w upadku. Pomysły obrazy powinny odpowiadać porze roku.

Można zmienić podczas filmowania? Oczywiście, jeśli masz obraz tego, gdzie jesteś tulenie Sarafan listopada wilgotnym wiatrem przeciwko niebieskie chmury, to jest niewątpliwie wzbogaciły swoją sesję fotograficzną „Love Story”. Pomysły dotyczące charakteru upadku może mieć inne konsekwencje. To wstyd się patrząc na te zdjęcia, należy pamiętać, zapalenie płuc, które następnie zajętych.

Sprawdzić najdalszych zakątków szafie: Co do zasady, atmosfera na zdjęciu tworzyć rzeczy w życiu codziennym jest po prostu niepłynne: babki kwiecistą sukienkę, lisa kołnierz, poedenny strona ćma (ale zwracamy naszą drugą stronę). Należy wybrać biżuterię i buty. Może trzeba kapelusz.

Krok piąty. Meiko górę

Pomyśl o makijażu. Kiedy lepiej jest go umieścić? Przed wyjściem z domu? Albo już w punkcie B, w którym zaczniesz fotografować. Odpowiedź zależy od Twoich pomysłów. Dzień makijaż w słonecznej pogodzie ozdobić tylko początek spacerze, ale makijaż w stylu młodej opuszczonego przy ołtarzu pozostawi odwiedzających do parku co najmniej strat. Warto zauważyć, że w pierwszym przypadku konieczne jest, aby chwycić minimalny zestaw narzędzi, aby odświeżyć wizerunek, a po drugie trzeba to wszystko przeprowadzić.

Zaplanuj obrazów, jeśli chcesz strzelać zdjęcie było sukcesem od charakteru upadku. Pomysły dla zakochanych ze sobą, będzie znacznie różni się od patelni lub przyjaznych dla dziecka zdjęć. Zdjęcie powinno poinformować widza, który przedstawiony jest na niej: dwa długoletniego przyjaciela lub słodka para. Odesłać do Krok pierwszy: to, co chcesz zobaczyć w swoich zdjęciach? Jeśli będzie rodzina Fotek od charakteru upadku, pomysł będzie w zupełnie inny sposób.

Krok szósty. pozy

Oczywiście, podstawowe postawy wykazują fotografa, tak dokładnie, jak to wygląda na model przez obiektyw. Jednakże, jest to bezpieczne i pozy przed lustrem noc przed, i pamiętaj, aby wybrać dziesięć zwycięskich kąty ciała i postaw odpowiednich do swojej figury i typu twarzy.

Wyglądać i czuć się dobrze, jest również zaleca się pić dużo wody na noc, jeden dzień nie pić, obfite śniadanie. I wtedy na pewno będzie w stanie na swojej sesji zdjęciowej w przyrodzie jesienią, pomysły dla najlepszych strzałów odwiedzić nieuniknione!