883 Shares 6146 views

E-commerce E-commerce z Magento

Mów całkowicie bezcelowe na świadczenia e-commerce, gdyż korzyści prawdopodobnie wszyscy stają się widoczne. Jednak ta przewaga powinna być używane mądrze, aby przyciągnąć maksymalną funkcji możliwe, i konieczne.

Dziś, handlowców skupia się na widowni, zrozumieć, co klient oczekuje bardziej wyrafinowanych form interakcji ze sprzedającym i kilku nowych funkcji, które ułatwiają proces zakupu i szybciej.

Z uwagi na szybki postęp każdej firmy stara się wybrać dokładnie taką platformę, która będzie sprostać dzisiejszym wymaganiom klientów. Ale to nie jest jedynym kryterium wyboru. Każda firma musi także zrozumieć, że wybrana platforma musi być na tyle elastyczny, że będzie uzupełniać i wzmacniać niezbędne funkcje w przyszłości, jak pomyślności gospodarczej, jak i ogólnego postępu technologicznego.

Platforma Magento przyciąga wielu światowych marek w pierwszej kolejności, jest jego elastyczność. Jeśli spojrzeć na silnikach rankingi świecie w ciągu ostatnich kilku lat, widać, że Magento wyprzedza swoich konkurentów o szerokim marginesie – ponad 50%. Jedną z zalet yalvyaetsya systemu że jest przyszłościowy i nie wymagają przejścia do innych, bardziej zaawansowanych silników po jakimś czasie, jak to (plan) pozostają WSPÓŁCZESNY wiele lat później.

Poza faktem, że projekt zatrudnia profesjonalnych, pełnych deweloperom entuzizma, platforma stworzona również zespół, którego nazwy są liderami w dziedzinie marketingu i handlu. Dla programistów i marketingowców, aby dodać ogromną społeczność, która rośnie wraz z postępem geomerticheskoy na całym świecie, tak, że platforma jest obsługiwany przez prawie wszystkie yayzkah i praktycznie każdy kraj presentedin programistów i partnerów, którzy chętnie wspierają i pomagają firmom, które chcą wdrożyć Magento w jego procesów biznesowych.

Bardzo często użytkownicy silnika jest powiedziane, że mają wrażenie, że nic nie jest niemożliwe dla platformy.

Magento Platform – otwarty kod źródłowy, który jest reprezentowany przez darmowej wersji, która zawiera wszystkie niezbędne funkcje do zakupów online. Ponadto, nie są wypłacane także wersje biznesu. Jednak na tyle wolna, jak architektura jest tak elastyczny, że platforma może zostać wdrożony do ogromnego systemu, który będzie obsługiwać zarówno atrybuty zewnętrzne, a wszystkie biura firmy, co pozwala wykonywać niemal wszystkie operacje automatycznie.

Magento pewnością wspiera handel mobilny, wielojęzyczny, multi-site, oczywiście, oferuje szereg opcji płatności, wykorzystuje wydajne algorytmy dla zamawiającego, można pracować na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, spędzić Analytics, składania oświadczeń, obsługuje wiele funkcji marketingowych. Ponadto może być zintegrowany z różnymi aplikacjami i programami, uzupełnionych rozszerzeń, które, jak już zostało powiedziane, zamieni się w olbrzymiego systemu, część sterowania procesami firmy, prawie automatycznie.

Ponadto, firma stale pracuje, aby poprawić swoje relacje z klientami, partnerami woli i członków społeczności. Przedstawiciele projektu organizować naloty na wysiłkom różnych części świata, w celu odbycia spotkania z wszystkich zainteresowanych e-commerce, organizować różne konferencje i wydarzenia, zapewnić szkolenia i doradztwo w zakresie marketingu, promocji i wdrażaniu systemu w tych lub innych procesów biznesowych.