672 Shares 2937 views

Ararat Keschyan: Biografia Michaela z serialu „Univer”

Czasami dla człowieka sposobem na ekranach nie otworzy po zakończeniu, a na długo przed Instytut Teatr otrzymał. Trochę szczęścia, a są one casting do roli w filmie, inni idą w ślady krewnych. Ale zdarza się tak, że droga do świata profesjonalnych dekoracji i występów pomaga otworzyć się humor. Przez ostatnie audycje „KVN” wystarczająco długi czas w telewizji robione (WHC).

Ten humorystyczny stworzenie pod kierownictwem Aleksandra Maslyakova podbił serca milionów ludzi. Program oglądają dzieci i dorosłych. Lista osób, którym udaną drogę odzwierciedlenie w części KVN obejmuje Ararat Keschyan. Biografia wielu dzisiejszych znanych osób związanych z tym humorem transmisji. Leonid Jakubowicz, Yuli Guzman, Mikhail Zadornov Sergei Svetlakov Władimir Zelensky Pavel Volya, Michael Galustjan – lista jest długa na dłuższą chwilę.

Dzieciństwo w jasnym słońcu

Jesienny dzień 19 października 1978 roku w miejscowości abchaskiego z Gagra urodził Ararat Keschyan. Biografia Rodzice ten miły chłopczyk jest już zawarta kleszcza przed punkcie zatytułowanym „Dzieci”: para rosła starszy syn Ashot. To on będzie miał decydujący wpływ na losy bohatera.

Wesoły dzieciństwo przeszedł najpierw pod palących promieni słońca gruzińskiego. Wtedy rodzice (ojciec – inżynier, matka – nauczycielka) wraz z chłopcami przeniósł się do co najmniej ciepły city – Adler. Nie Ararat ukończył liceum i kilka lat nie mógł znaleźć jego prawdziwe powołanie.

Życie i pić

Jeden dzień Ashot brat zachęcał go wypróbować siebie w KVN. To był 1999. Zatem w branży miasta Przyjaźń University zespół „Wnuki Lumumby” Ludowej przyszedł Ararat Keschyan. Biografia gejem i dowcipny facet początek długiej historii, którego nazwa – KVN.

Kilka lat później zdobył sławę i uznanie ulubionych oglądalności w Soczi, młody człowiek i jego brat przyjechał do Moskwy: są zaproszeni do gry już w głównym zespole Uniwersytecie Przyjaźni Ludowej. Major League otworzył jasną perspektywę. Międzynarodowy zespół z Uniwersytetu Przyjaźni Ludowej raz pierwszy zdobyty Olimp jako «ostateczny». Publiczność oklaskiwała i radował: młodzi ludzie zdobyli trzecie miejsce. Ogromną rolę w tym osiągnięcia i Ararat grał Keschyan. Biografia jasny i charyzmatyczny facet uzupełnia delikatne utwory satyryczne. Na festiwalu w Jurmala kaveenschikov żywy i emocjonalny monolog prezentuje widza-parodię Gennady Khazanov, który został nazwany „Rozmowa KiViN”.

Nowy etap w karierze i życiu osobistym

Ararat nadal odgrywa KVN i wysyła polecenia do pierwszego miejsca. Zdarzenie to miało miejsce w 2006 roku. Rok później, w zaciszu młodego mężczyzny toczy się wielka zmiana: żeni. Wybrańcem staje się jego dziewczyna Irina. KVN Ararat otworzyło drogę do świata show-biznesu. Został zaproszony do różnych pokazach i przelewu: „bla bla show”, „Offside”, „King of the Ring” i innych. Stały się swego rodzaju odskocznią do ogólnopolskiej sławy, który przyniósł mu serial „UniVer”.

Wynika to z roli uroczej i macho heartthrob aktor Michael zaczął uczyć się na ulicach, wywiady i autografy. Jego armia fanów wzrosła kilkadziesiąt razy. Fani zaczęli po trochu, aby zebrać informacje na temat uroczego ormiański. Byli zainteresowani wszystkim: jak on, to charyzmatyczny , przystojny Ararat Keschyan? Biografia? Żona ??? Odpowiedź na ostatnie pytanie zmuszeni wspaniałych fanów odetchnąć z rozczarowania. Jednakże, w 2010 roku, w sercach dziewcząt ponownie zateplilas nadziei aktora rozwiedziony.

Filmografia

filmy to obraz „Im więcej Carlson”, „Ślub Exchange”, „Niania”, ładny i dobrze znany wszystkim „UniVer” i jego sequelu „Univer. Nowy hostel „zbiór opowiadań,” Mama „” Więzień na Kaukazie-2 „i kilka innych. W ubiegłym roku, „Michael” ożenił się po raz drugi. Jego żona była Ekaterina Shepeta – ładna blondynka i była modelka.

Chociaż wykazu prac znakomity aktor i małych Miejmy nadzieję, że jest on nadal zachwycają publiczność swoich doskonałych bohaterów. Bez względu na wiek Ararat Keschyanu – ma przed sobą świetlaną przyszłość.