632 Shares 5681 views

Naturalny biokompleks "Endocrinol": instrukcje, skład, działanie

Preparat warzywny "Endocrinol" (instrukcja zawiera szczegółowy opis jego składu) jest produkowany przez rosyjską firmę Evalar. Ten biologicznie aktywny kompleks jest dostępny w kilku postaciach – w kapsułkach iw postaci kremu. Skład kapsułek obejmuje dwie rośliny, biały i biały siarczan oraz ośrodek stellatu, stosowany w medycynie ludowej w celu wykrycia nieprawidłowości w tarczycy.

Cattail White to niska wieloletnia zielna roślina z białymi kwiatami kwitnącymi w maju-czerwcu. Jest rozprowadzany praktycznie we wszystkich krajach Europy, z wyjątkiem krajów Skandynawii, Wielkiej Brytanii i Finlandii. W złożonym leczeniu tyreotoksykozy i innych chorób tarczycy stosuje się kłącza – zgodnie z zasadami, zbierają się późną jesienią. Doświadczenie za pomocą taupe białego w medycynie ludowej szacuje się od wieków.

Biocomplex "Endocrinol" (instrukcja opisuje jego właściwości), oprócz pokruszonych kłącza, zawiera również proszek trawy roślinnej. Ma działanie przeciwzapalne, gojenie ran, właściwości wzmacniające. Ponadto, kąsek jest naturalnym antybiotykiem , aw szczególności jest aktywny przeciwko patogenom jelitowym. Ze względu na jego właściwości, ziele białego w medycynie ludowej stosuje się do leczenia krostkowych chorób skóry, dyspergera i zapalenia jelit, ropnia i ropnia. Obecnie zasięg jego dystrybucji maleje, aw niektórych krajach jest zagrożony wyginięciem. Oprócz leku "Endocrinol", ta roślina lecznicza jest częścią innych suplementów, na przykład "Zobofit", "Endonorm".

Średnia roślina stellat należy do rodziny ząbek o tej samej nazwie . Jego popularne nazwy są "śliskie", "mokrego". Kocha miejsca surowe, wilgotne i często rośnie w pobliżu mieszkania. Jego pełzające łodygi obejmują ziemię, a owoce zawierają mnóstwo małych nasion, przenoszone przez wiatr. Gwiezdna średnia – roślina chwastów, trudno walczyć. Jednocześnie część lotnicza jest bogata w witaminę C i karoten. Podłoże z trawą średnio używane do gotowania zielonego barszczu i sałatek. W medycynie ludowej jest stosowany jako środek przeciwzapalny, który poprawia mikrokrążenie w tkankach, a ponadto sprzyja resorpcji uszczelnień w tarczycy. Oprócz surowców roślinnych, kapsułki zawierają witaminę E, która ma właściwości przeciwutleniające. Zakład "Endocrinol" (kapsułki) – ta instrukcja podkreśla – nie jest produktem leczniczym. Pomaga poprawić stan tarczycy, nie szkodząc innym narządom i systemom.

Oprócz kapsułek "Endocrinol", firma Evalar produkuje krem-żel o tej samej nazwie. Oprócz ekstraktów roślin leczniczych opisanych powyżej, obejmuje ona również zwykłe nasiona lnu. W medycynie tradycyjnej, nie jest używany, uzdrowiciele ludowi używają go jako lek przeciwbólowy, resorpcyjny i przeciwzapalny. Systematyczne stosowanie ekstraktu z lnu wspólnego dla tarczycy promuje zanikanie małych guzków w nim. W kremie-żelu "Endocrinol" zawiera instrukcje obejmujące wyczerpujące informacje o jego działaniu, olejki eteryczne: szałwia, grejpfrut, bergamotka, itp. Dają one nie tylko przyjemny zapach, ale również mają działanie terapeutyczne, ułatwiające usuwanie Zapalenie i zapobieganie powstawaniu obrzęku.

Weź lek "Endocrinol" (tabletki lub kapsułki) należy przyjmować z posiłkami, dwie kapsułki dziennie. Krem-żel stosuje się do tarczycy jeden lub dwa razy dziennie. Zarówno kapsułka, jak i krem Endocrinol są zalecane wyłącznie do stosowania przez recepty lekarza.