428 Shares 5309 views

Home konserwowego: wypełnienie zupa na zimę

Lato i jesień – gorący czas, kiedy w pełnym rozkwicie proces przetwórczy. Oszczędni gospodynie wydają się całkowicie zamknąć i warzyw, a także rozmaite sałatki, a nawet specjalną nadzienie do zup i barszcz. Po tym wszystkim, jak wygodne: w zimie otwarty słoik i umieścić na patelni kilka łyżek smakowej ochrony – ten kurs i zyskał niesamowity smak!

Wypełnienie fasola z pomidorami

Zupa napełniania zimę mogą być różne. Jego struktura obejmuje niektóre warzywa, fasola, groch, zboża. Najważniejsze jest to, aby uzyskać smaczną mieszankę i spełniać swoje główne cele – przynieść w naczyniu maksymalną możliwą ilość witamin i składników mineralnych nasze płynami ustrojowymi. Na przykład, wypełnienie zupę zimą fasoli, pomidorów i innych owoców i korzeni. Składniki: marchew – 3 kg, taka sama ilość słodkiej papryki, cebuli, 4,5-5 kg pomidorów, 5-6 filiżanki fasoli. Marchew trzeba zetrzeć, pomidory, cebulę i paprykę posiekać, gotować fasolę z góry do niepełnej gotowości. Zupy wypełniające zimę zatem: w garnku wlać litr oleju, a gdy się nagrzewa, na przemian wypełnienia komponentów. Po pierwsze, należy gotować przez kilka minut 10-15 marchew, cebula wtedy, i kolejne 10 minut – papryka i pomidory. Następnie wlać 300 g cukru, 8 łyżek octu (6%), sól – 5-6 łyżki. Przynajmniej zupa napełniania zimę uzupełnione fasolę advance podvarennoy i wyszedł na ciepło przez kolejne 40-45 minut. Należy regularnie mieszać. Po mieszaniu dotushena należy wlewa się do pełna przygotowany przez banki i rolki. Przewracać, przykryć ciepłym ściereczką i pozostawić do ostygnięcia. Taka zupa napełniania zimę może być stosowany jako dodatek do sałatki niezależny, a jako składnik dań pierwszych składnik warzywnych.

Sałatka z pomidorów lub kharcho

Bardzo skuteczne i wygodne może być uważany za mieszankę warzywną, który nadaje się do różnych rodzajów zup: pomidora, grub, ryż, ziemniaki puree. Jego komponenty, takie jak: 4 kg pomidorów 2 – marchwi, cebuli i tyle soli – 150-200 gramów. Ta zupa opatrunek wprost do zimy ma doskonały smak. Cebule i pomidory są cięte na kawałki, dodaje się żelazo, wlać startą marchew, po czym mieszaninę pozostawia się na kilka godzin, aż sok. W tym czasie, jest możliwe, aby marynaty: Pint olej roślinny miesza się z 300 g 9% octu wytrzymałości lub 500 g 6% i 400-450 g cukru. Wlać kilka groch ziele angielskie, liście laurowe, gotować wszystko. Po tym, marynaty powinny być mieszane ze zbioru warzyw, stop, dodać sól i pozostawić do wrzenia, a następnie gotować na wolnym ogniu przez pół godziny na średnim ogniu. Toczą gorące.

Wypełnienie dyni z pomidorami

I wreszcie, przepis na nadzienie zupy w zimie, które zostały uznane za uniwersalne kucharzy. Po tym wszystkim, nie tylko umieścić w zupach, ale także barszcz, a wynik – doskonałe! Gdyż wymaga: fasolkę zieloną (2 kg), pomidory – pół kg Pieprz – 1 kg dyni – 1 kg funta cebuli pół litra oleju, 300 g cukru, 35 – sól, 50 ml 9% roztworu octu szef czosnku i przypraw. Warzywa i czosnek oczyścić, przeszlifować maszynce do mięsa, ale nie mieszać. Żelazo w gorącym oleju do smażenia cebuli, po 12 minutach – pomidor, ocet, cukier, sól. Pozostawić na wolnym ogniu. Następnie zgłoś się do pozostałych składników i gotować, pokryte przez około godzinę. Więcej pozostawić na 10 minut, dodać przyprawy. Następnie pakowane w bankach i gotowy do zamknięcia. Podobnie jak w przypadku innych stacji gazowej, to może być dodany do gaszenia mięsa, ziemniaki, lub jako dodatek do makaronu, kaszy, ziemniaków.