305 Shares 6515 views

Biała Góra – ośrodek narciarski (Niżny Tagil). Jak dostać się do ośrodka, i opinie

W Rosji, wiele miast z pięknej przyrody i doskonałymi warunkami do uprawiania narciarstwa (łagodny klimat, przyjaznych tras, jakość śnieg). Obecnie ośrodki narciarskie są rozproszone w naszym rozległym kraju. Jednak najbardziej popularne w ostatnich latach cieszył Ural, wielu nazywa go „Ural Szwajcaria”. Piękno gór górskich, wiele wspaniałych jezior i strumieni czynią to miejsce niesamowite.

Jeśli przed wakacje na Uralu , w większości obywateli związanych z sporty ekstremalne, dzisiaj malowniczych gór – jest to coś wielkiego, przeznaczony do wszechstronnego rozrywką. Niektórzy ludzie przychodzą tu na wymiary, relaksu i prywatności. Rosyjscy turyści coraz częściej wolą spędzić swoje wakacje na Uralu, ale nie w tym osławionego Courchevel czy Wyspy Kanaryjskie.

Każdego roku, tutaj uciekają zagranicznych turystów – miłośników zimowych miłośników sportu i biernego wypoczynku. Brzeg uderza dziewicą zasobów naturalnych i zakres. Nic dziwnego, że nazywa się niebieski naszyjnik z naszego kraju. W rozległych zaśnieżonych terenach Uralu to piękne miejsce – Biała Góra. Dziś jest to nie tylko niesamowite przyrodniczy, ale również popularny ośrodek narciarski z bogatą infrastrukturą. Założycielem projektu jest gubernator regionu Swierdłowsku – Eduard Rossel.

ciekawostki

White Mountain znajduje się w pobliżu małej wioski Uralets – to jest 37 km na południowy-zachód od Niżnym Tagile. Według oficjalnych danych końcówka jest uważana za jedną z najwyższych na Uralu. Czy na „top” górach, można zobaczyć mgła, chmury, a nawet miasto Jekaterynburg, Niewiansk, Kirowgrad i Niżnym Tagile. Widok zapiera dech w piersiach – jeśli masz pod ręką.

Na zboczach wzgórza pokryte śniegiem okrągły koc prawie przez cały rok, z tego powodu, że ma swoją nazwę. Historia tego miejsca zaczyna się od 1770 roku, kiedy grzbiet Ural przebytej naukowiec Pallas. Tam zauważył warstwy wapienia, które są następnie przyciąga badaczy i znanymi podróżnikami.

Nie tylko w jego okolice przyszedł do wypraw naukowych. Ale to nie tylko cenna rasa słynny White Mountain (Niżny Tagil), ale również wspaniała sceneria, co spowodowało emocje i emocji artystów, pisarzy i naukowców. Nie daleko od miejsca zainstalowany obelisku „Europa-Azja”.

Opis obiektu

„Biała Góra” – ośrodek narciarski high-end, znany przez około 50 lat. Jej drzwi są otwarte przez cały rok. Istnieje wiele użytkowników, zarówno latem jak i zimą. Różnorodne rozrywki, ciekawej rozrywki i komfortu przyciągnąć zupełnie różne kategorie turystów. Ale, oczywiście, ośrodek jest bardziej skupiony na zimowe wakacje. Sama matka natura obdarzyła miejsce wyjątkowy. Wszystkie 9 miesięcy w roku na stokach śniegu. Różnorodność szlaków górskich jest imponująca.

Dla ekstremalnych i specjalistów wyposażony falisty zjazdach z różnic. Początkujący będą mieli spokój szerokich tras. czas jazdy nie jest ograniczona. praca utwór rano i wieczorem. Zbocza gór pokryte są dobrze, a ze względu na bezpieczeństwo ludzi pod warunkiem, centrum medyczne oraz usługi ratunkowego. Z gościnności spotyka się na jego terytorium „White Mountain”.

Jak dostać się do ośrodka?

Od Niżnym Tagile regularnie prowadzi autobus numer 113. Czas podróży – nie więcej niż pół godziny.

Własnym samochodem z Jekaterynburga do jazdy na autostradzie Serovskaya, a po n. Lenevka skręcić w lewo na obwodnicy. Postępuj zgodnie ze znakami, skręcić w kierunku n. Uralets. Wkrótce będzie można zauważyć obelisk „Europe-Asia” i około dwóch kilometrów przez siebie u podnóża szczytu.

rozrywka

„Biała Góra” (ośrodek narciarski) oferuje swoim gościom szeroki wachlarz wysokiej jakości usług. Na terenie wielu obiektów sportowych, centrum usług, wynajem i nowoczesnych wyciągów. 5 stoki narciarskie, które są wyposażone w najnowsze technologie i wymogi bezpieczeństwa są wbudowane spotkać na zimowej rekreacji.

Istnieją również dwa tory wyścigów płaskich. To będzie interesujące dla turystów pieszych szlaków, otoczone skalistymi grzbietami i pięknej przyrody. Absolutnie wszystkie szlaki górskie są szlakami leśnymi. W kompleksie znajduje się punkt wydawania wynajem sprzętu sportowego dla osób w każdym wieku (łyżwy, narty, snowboard).

Inwentaryzacja pomoże Ci wybrać certyfikowanych instruktorów, które oferują indywidualne i grupowe szkolenie dzieci i dorosłych. Turyści nie muszą zabrać ze sobą na przejażdżkę wielkogabarytowych urządzeń. Poza stokach narciarskich, podawanie kompleksu regionu Ural otwiera dużą lodowiska.

Dostać zastrzyk adrenaliny i emocji będzie zorb. Ten ekscentryczny i niezwykłe mieszanka upadku i lot pozwoli Ci burzę pozytywnych emocji. Nie wymaga żadnego szkolenia, wszystkie momenty powiedzieć instruktorowi. Dla stałych gości przyjść tu na dłużej niż 2 dni, system zniżek.

letnie zabawy

Ośrodek narciarski „White Mountain” oferuje niesamowite i ciekawe wakacje w lecie. Podróżni, którzy przyjeżdżają do tego regionu będą mogli cieszyć się wspaniałą przyrodę, która otwiera wysokości podnoszenia, a także jazda na gokartach, na rolkach i rowerze.

Klient oczekuje, park linowy z ekscytujących przejażdżek, gdzie trzeba pokazać znaczną pomysłowość, umiejętności i zdolności. Fani „gorącej” wolnym nieprawdopodobnym przegapić okazję latać na wahadle, aby uruchomić na most pontonowy, przejść przez midstream dziurki i skakać na stromych wstrząsami. kompleks rozrywkowy „Biała Góra” (Uralets rozliczenia) opuści żywy wrażenie i pamiętać przez długi czas.

mieszkanie

Wystarczy powiedzieć, że pewnego dnia po prostu nie mają czasu na przemyślenie. Zaleca się tu co najmniej kilka dni, zwłaszcza z zakwaterowania i wyżywienia problemy nie pojawią. Otoczona klifami i lasów zbudowanych przytulny i komfortowy hotel, harmonijnie łącząc atmosferę firmowych i domowych gościnność.

W budynku znajduje się 27 pokoi w różnych kategoriach (może pomieścić 52 osoby). mieszkania dwupoziomowe specjalnie przeznaczone są dla wymagających klientów. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, osobistymi bezpłatnym dostępem do Internetu (Wi-Fi), telefon i TV.

Miłym dodatkiem do twojego wolnego czasu staje pionowe solarium, centrum fitness z najnowszym sprzętem do ćwiczeń, basen z sauną. Goście mogą korzystać z usługi wellness salonie rosyjskich bilard i plac zabaw. Jeśli tu w sprawach biznesowych, zawsze można bezpośrednio w hotelu trzymać seminariów naukowych, konferencji, szkolenia czy uroczystości.

Dla Ciebie to kilka sal konferencyjnych z niezbędnym wyposażeniem technicznym. Dodatkowe udogodnienia to pralnia, bezpłatny parking i wiele innych.

układ zasilania

Ośrodek narciarski „Biała Góra” zaprasza do przędzenia kompleks restauracji „Edelweiss”. Jest to prawdziwy klejnot górskich, położony na wysokości 700 metrów. Z jego okien roztacza się przepiękny widok. W instytucji z utalentowanych i profesjonalnych kucharzy, którzy chętnie przygotować dowolny zakąsek dla Ciebie.

Duży asortyment napojów winiarskich zaskoczy najbardziej wyrafinowane klienta. Na terenie znajduje się również punkty otwarte „szybko” żywności, gdzie można zamówić hamburgera, hot-dogi, sałatki, frytki i gorące napoje. Dla swobodnej konwersacji może polecić wielką kawiarnię z kuchni europejskiej i krajowej.

polityka cenowa

Ośrodek narciarski „White Mountain” – idealne miejsce na rodzinne wakacje. Koszt uzasadnione – w przeciwieństwie do większości znanych kurortów. Na przykład, abonament do tygodnia będzie kosztował 660 rubli w weekendy – 990 rubli. Podczas ferii zimowych przez trzy dni będzie musiał zapłacić 2250 rubli. Cena krzesełkowego w ciągu 60-80 rubli. Małe dzieci, które nie osiągnęły wieku pięciu lat są zwolnione.

harmonogram

Drzwi Resort są otwarte od 10 rano do 22 wieczorem. Kolejka linowa unosi pracy w czwartek i piątek od 16 do 22 po południu, pozostałe dni – od dziesiątej rano. Dokładny harmonogram skłania ośrodku specjalistycznym. Przyjdź – nie pożałujesz! „Biała Góra” informacje zwrotne od użytkowników stale odbiera tylko entuzjastyczne. Świeże powietrze, bogactwo dziewiczej przyrody, piękno lokalnego otoczenia, różnorodność usług i przyjazna atmosfera daje pozytywne emocje i pomagają abstrahować od codziennych problemów.