704 Shares 3730 views

Tour Operator „wersja” zawiesił działalność. Jak było?

Podróży służbowych, jak każdy inny, podlega wielu zagrożeń, a firmy są często zamknięte z powodu nieopłacalności. Ale kiedy przestaje działać małe biuro podróży, konsekwencje nie są tak imponujące, niż gdy jej brak ogłosić główną operatora wycieczek. Dlatego, gdy „wersja” biura podróży zawiesza operacje, co spowodowało poważne zakłócenia na rynku.


O firmie

„Wersja” LLC rozpoczęła pracę w 1999 roku. Jest to jeden z największych touroperatorów w Petersburgu oraz w północno-zachodniej części Rosji. touroperatorzy oferują szansę na relaks w dowolnym miejscu na świecie. W zależności od możliwości klientów, oferuje budżet europejski wycieczki autobusowe i wycieczek grupowych. I personel pomoże zorganizować prawdziwe wymarzone wakacje dla wymagających klientów, dla których cena nie ma znaczenia.

Przed touroperator „Version” zawiesił działalność, zapewnia nie tylko usługi dla turystyki wyjazdowej o różnej złożoności dla zwykłych turystów, ale oferuje również różne programy dla firm w dziedzinie turystyki korporacyjnej. Ponadto, firma została zaangażowana w turystyce krajowej i działał jako gospodarz przy organizacji wizyt oficjalnych delegacji w kapitale kulturowym.

2014

2013 stał się niemal rekordowy dla turystyki wyjazdowej. Niewiele osób oczekuje, że 2014 będzie koszmarem dla wielu firm turystycznych i osób, które zostały już zakupione bony. Nagły kryzys i gwałtowny wzrost cen waluty zrobili swoją pracę w wyniku wielu małych biur i niektórzy główni gracze zostali zmuszeni do opuszczenia rynku.

Nie tylko organizator „Version” zawiesił działalność, a wskutek wakacji był zepsuty przez ponad 130 tys. Man. Lepsze szczęście dla tych, którzy mogliby latać i dowiedział się o problemach na koniec wakacji. Mimo trudności z opłacaniem hotelu i czeka na informacje o tym, jak i kiedy wrócić do domu, nie można zaliczyć do szczęścia. Niektórzy też wiedzieć, że nie pójdzie, będąc w domu i czekam na długo oczekiwany wyjazd. I zwrot kosztów wycieczki to możliwe, ale procedura wziął czas, pieniądze nie zostały zwrócone natychmiast i nie zawsze w całości. W związku z tym, należy pozostawić w każdym wypadku został uszkodzony.

Care "Version"

Petersburg Tour Operator „Version” zawiesza prace 15 września 2014, pozostawiając za granicą około 9000. Turyści i wycieczki sprzedaży w najbliższych miesiącach, a nawet 6000. Man. Spółka podała, że zdecydowała się zamknąć tylko turystyki wyjazdowej, ale był gotowy do pracy na recepcji gości, a także rozwijać wewnętrzny kierunek. „Wersja” dodała listę wielu dużych firm z Petersburga, ogłosiła upadłość w 2014 r. Biorąc pod uwagę fakt, że gwarancje finansowe na łączną kwotę 210 mln rubli umieszczono trzy firmy ubezpieczeniowe, o los ofiar turystów zarząd spółki nie obchodziło.

Konflikt z „Turpomoschyu”

Po touroperator „Version” zawiesił działalność, ogłosił swoją niezdolność do czynienia z rzeczywistą usunięcia swoich gości od miejsca ich spoczynku. Firma zwróciła się do „Turpomoschi”, ze względu na ich pomocą doprowadzić ludzi z powrotem. Fundusz „Turpomoschi” jest tworzony poprzez które sprawiają uczestników rynku zaangażowanych w turystyce wyjazdowej. Tak więc, gdy niewypłacalność obciążeń finansowych firmy przypada na drugą. Pozycja „Version” rozgniewało wielu, jako firma zamknięte tylko turystyki wyjazdowej, pozostawiając wnętrze do generowania przychodów. Odpowiedzialność nie zamierza nosić na swoich klientów i postanowił go przekazywać innym. zarząd spółki mówiono do natychmiastowego zaprzestania wszelkich działań. Aby kontynuować pracę, firma musiała radzić sobie z własnym powrocie swoich klientów z innych krajów problemów. Następnie Tour Operator „Version” ogłosił pełne zawieszenie działalności. Jego pozostałe finanse firma wysłany do przewożenia ludzi, brak offset „Turpomosch”. Według Fundusz szacuje, że prawdziwa pomoc była niezbędna 3000. Turyści, którzy nie mają bilety powrotne zostały opłacone.

Zgodnie z przewidywaniami wielu analityków, spółka Petersburgu stał najnowszy wśród tych, którzy opuścili podróży służbowych w 2014 r. Biorąc pod uwagę fakt, że operator turystyczny „Version” zawiesił działalność faktycznie na koniec sezonu, czeka na nowych karetek zawirowań na rynku nie mają.