156 Shares 2959 views

10 oznacza, że oszukujesz swojego męża, nawet nie wiedząc o tym

Kochasz swojego małżonka i nawet nie myśl o niewierności. Ale czy wiesz, że w stosunkach jest niewinnych rzeczy, które mogą doprowadzić cię do śliskiej ścieżki zdrady? Wymieńmy je w tej publikacji.

Flirting w pracy lub gdzie indziej

Powiesz, że uśmiechanie się, przyjaźń z każdym znanym człowiekiem, uwolnienie niejednoznacznych żartów w rozmowie jest twoją naturą. Jeśli jednak nie masz zamiaru współpracować z kolegą w pracy lub po prostu dobrym znajomym, ten człowiek może wydawać się inny. Dlatego też, jeśli chcesz zachować odległość między sobą a innymi ludźmi, pomyśl trzy razy, zanim użyjesz sztuczek "niewinnych" flirtów. Uśmiech koktajlowy lub zmarszczony wygląd zawsze zdradza zainteresowanie. A dla mężczyzny – to sygnał do działania. Dlatego też, jeśli lubisz flirtować, zostaw to zajęcie wieczorem i poproś ich o męża.

Mówisz innym ludziom o problemach rodzinnych

Nie wybieraj starego przyjaciela, z którym się znasz ze szkoły, jako "psycholog rodzinny". Nie mów nikom o problemach, które pojawiły się w rodzinie. Wiedz, że rozmówca zawsze chce cię pocieszyć i doprowadzi to do niepożądanych objęcia. Czy wyobrażasz sobie, co skandal może wybuchać, jeśli małżonek nagle znajdzie cię w ramionach innego człowieka? Dlatego nie należy wyjmować osobistych problemów z mieszkania. Najprostszym sposobem jest przezwyciężenie trudności, rozmawiając szczerze z małżonkiem. W skrajnych przypadkach zwróć się o poradę od mojej matki, a nawet lepiej skonsultuj się z profesjonalnym psychologiem.

Jesteś z kimś innym

Możesz czuć się zupełnie nieszkodliwa sytuacja, gdy zdecydujesz się na obiad z kolegą w pracy lub odwiedzić sąsiada i wymieniać się filmem. W rzeczywistości, jeśli naprawdę myślisz, że komunikując się z innymi mężczyznami bez obcokrajowców nie ma nic przestępczego, wtedy jesteś podświadomie gotowy oszukiwać męża.

Mówisz o małżonku w sposób negatywny

Czy zgadzasz się, że prawdziwi przyjaciele nigdy nie mówią o sobie nawzajem w negatywny sposób na ich oczy z osobami trzecimi? To samo dotyczy silnych małżonków. Dla każdego partnera, druga połowa powinna być najlepsza. Małżonkowie są tak ważne, aby wspierać się nawzajem w oczach ich otoczenia i starają się chronić się nawzajem, a nie odwrotnie. W ten sposób okazujesz prawdziwą wierność.

Komunikujesz się z Internetem z ludźmi płci przeciwnej

W rzeczywistości rozmowa z mężczyznami w pokojach czatu jest najczęstszą przyczyną załamania relacji. Psychologowie twierdzą, że Internet wkrótce stanie się najczęstszą formą niewierności. Ten rodzaj komunikacji zniszczył ponad sto małżeństw. Nie patrz w sieci przyjaciół z dzieciństwa, w rzeczywistości jest to ta sama niewierność. Jeśli chcesz zachować małżeństwo, zapomnij o komunikacji internetowej z osobami płci przeciwnej.

Unikaj bycia blisko męża

Pamiętasz, kiedy ostatnio miałeś związek seksualny z małżonkiem? Czy masz zwyczaj odmawiać współmałżonka w pobliżu, odnosząc się do zmęczenia i "chorej głowy"? Silne związki mogą być tylko w parze, gdzie fizyczny i emocjonalny aspekt jest zrównoważony. Pamiętaj, że intymność seksualna to nie tylko relaks, ale również sposób komunikowania się ze współmałżonkiem. I tym bardziej fizycznie połączony, tym bardziej będziesz zadowolony z relacji jako całości.

W interesie małżonka interesujesz dzieci i rodziców

Twój mąż jest najbliższą i najważniejszą osobą w swoim życiu. I nikt, ani twoi rodzice, ani dzieci, nie mogą być ważniejsi niż on. Oczywiście, to nie znaczy, że nie lubisz innych członków rodziny. Tylko twój człowiek powinien mieć pewność, że jest dla ciebie najważniejszą osobą we wszechświecie. Jeśli uważasz, że rodząc dzieci, teraz całkowicie należysz do nich, to nie tak. Nikt nie zabiera świętej misji by być dobrą matką.

Jednak wkrótce zauważysz, jak przestaniesz się troszczyć o siebie i coraz bardziej zaprzeczysz swoim mężom intymności. Będzie dużo lepiej, jeśli skorzystasz z porad z punktu naszej pierwszej publikacji. Dzieci muszą widzieć, jak ich tata i mama są szczęśliwi razem i jak się kochają. W ten sposób kształtują własne przyszłe życie rodzinne. To samo dotyczy rodziców. Kochasz ich bez końca, ale nie są Twoim głównym priorytetem życia.