575 Shares 5684 views

Czarna herbata: wszystko na temat tego wspaniałego napoju

Niewielu z nas wie, że czarna herbata jest sfermentowane wersja tego wspaniałego napoju. Chińczycy, zgodnie z ich klasyfikacją prąd w kraju, zwany jego Puer. Ale napój, który zawsze był określany jako „czarny” w Kraju Wschodzącego Słońca odnosi się do „czerwony”.

Czarna herbata uzyskuje się tylko wtedy, gdy liść rośliny o 70 lub 80%, poddaje się fermentacji. Proces produkcji nie jest zbyt czasochłonne i często zmechanizowane. Na przykład zbiór surowca herbaty, smażenia, i suszeniu i curling nie pozostawia wiele czasu. Najdłuższy proces – to jest fermentacja: do dziesięciu tygodni, w zależności od jakości i różnorodności arkusza.

W jakości czarnej herbaty dość zróżnicowane: od tselnolistovogo Lapsany uzyskanego z liści herbaty z górnego puchem, a do płytki lub granulowany. Z dobrym surowcem jest naturalne, a jakość produktu uzyskano w wystarczającym stopniu.

Większość torebki herbaty o niskim stopniu uznane za stosowane w z układów produkcyjnych z otrębami i pyłu herbacianego. Dlatego koneserzy i miłośnicy napoju nigdy kupić torby komfortu niezależnie od ich zastosowania.

Czarna herbata w swoim składzie zawiera wiele teiny ani kofeiny pobudza. Jednakże fakt, że ma całą gamę różnych pierwiastków śladowych, które poprawiają naczynia krwionośne, pomaga przedłużyć młodość przeciwutleniaczy i substancji, które poprawiają pracę jelit, wiązania toksyn i zwolnienie ich z organizmu ludzkiego, nie wiem wszystkiego.

Liści czarnej herbaty ma inną niezwykłą zdolność: poprawia właściwości termoregulacji ciała, pomagając usunąć pot przez pory skóry szkodliwych substancji toksycznych.

Gorąca herbata czarna, bez cukru, znacznie zwiększa pocenie się, pomagając lepiej wytrzymać ciepła. Dlatego też od dawna pijany w Rosji po łaźni, więc pić go w Azji Środkowej w bardzo gorącym słońcu.

Dzięki temu napój ludzkiej skóry jest idealnie czyste. Kosmetologów polecam zwłaszcza na trądzik lub skłonnością do trądziku.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy zimno – herbatę. Jeśli pijesz to gorąco z cytryną i miodem, zwiększa odporność organizmu, zaczyna spadać wysoką temperaturę ciała.

Okazuje się, że takie znajome, a znane nam czarna herbata w rzeczywistości – nie zwykły napój: jest on również kosmetyczka, lekarz, a nawet środek wzmacniający.

Obecnie na rynku istnieje ogromna różnorodność napoju. Jednak prawdziwi fani i koneserzy wolą herbatę Oolong – „Black Dragon” privozimy do nas z Chzhetszyan prowincji.

On idzie na wybrzeżu Morza Wschodniego, w górach, gdzie wilgotny wiatr morze i gęste mgły zapewniają doskonałą jakość i bardzo delikatny smak.

Wszystkie odmiany oolong herbata napoju dosłownie przyciągnąć oryginalność jego bukiet smakowy. Kiedy warzone „Black Dragon” cała przestrzeń wokół zaczyna wypełniać się niezwykłym aromatem miodu słodycz, mieszał się z zapachem egzotycznych kwiatów. To nie przypadek, że nazywa się „cesarz w świecie herbaty”.